Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 86 890
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 728
Здравейте момичета! Аз като по-неопитна да питам: края на ноември подадох документи и от 22.01 съм със статус одобрена. До колко време трябва да ми звъннат за заповедта? Номера ми е 39457.

Божа работа... следи на сайта информацията която пускат...

# 661
  • Мнения: 4 087
много , аз си чакам март месец да ми я връча, подадена е юни....мотат си се като за световно

# 662
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Криси, заповядай в темата на ЦАР, там обсъждаме въпросите за номерцата и фонда http://www.bg-mamma.com/?topic=1004368. Иначе има много да се чака .

# 663
  • Мнения: 1 278
Здравейте момичета! Аз като по-неопитна да питам: края на ноември подадох документи и от 22.01 съм със статус одобрена. До колко време трябва да ми звъннат за заповедта? Номера ми е 39457.
Въпросът ти е за друга тема - Център за асистирана репродукция (ЦАР),  чети и следи тук: http://www.bg-mamma.com/?topic=1004368
Успех!

# 664
  • Мнения: 36
Благодаря Ви! И извинявайте, че не пиша в правилната тема.

# 665
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ето ме на прага на тази тема-за втори и надявам се последен път.В петък отивам за заповедта и след това при доктора да обсъдим какво и как ще правим.Успех на всички от сърце,мили момичета!

# 666
  • Мнения: 283
Ето ме на прага на тази тема-за втори и надявам се последен път.В петък отивам за заповедта и след това при доктора да обсъдим какво и как ще правим.Успех на всички от сърце,мили момичета!

Успех Ели!!

# 667
  • Мнения: 58
Здравейте,дами! Имам едно въпросче към вас.Предстои ми трансфер,но от вчера съм хремава.Звъннах  на док,(не съм в БГ)а той ми каза, ако е грип да спра хапчетата, за да не провалим опита.Мисълта ми е дали има вариянт да подсиля имунната си система за да не проваля опита? Ще се радвам на вашите мнения.Пия Cyclacur  днес е 6 ден.Благодаря предварително!

# 668
  • Мнения: 548
Tania Bekiarudi, не знам къде си, аз също не съм в БГ, но се разболях (хрема/грип) преди пункцията, последните дни от стимулацията. Казаха ми, че няма проблем да взимам парацетамол. На следващия час на другата сутрин занесох таблетките за грип, които взимах за одобрение и доктора каза, че мога да си продължа с тях и инжекциите (аз бях на такива). Аз също питах тук за съвет - лимони, джинджифил, мед, чесън... И крачетата във гореща вода с морска сол. Успех!

# 669
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
И аз при предишната стимулация бях с антибиотик,който доктора ми удобри(то този АБ и на бременни го изписват,пише че уж е безвреден), лошото беше че след самата пункция имунитетът ми тотално се срина и изпих още един АБ(по-силен,щото явно първия само беше замаскирал положението).Дано сега нещата не се повтарят, че и без това по коледа бях на АБ,хич не искам да се наливам с още...

# 670
  • Мнения: 723
Момичета, колко време след неуспешно инвитро идва цикълът? В неделя спрях лекарствата-само естрофем и утрогестан, но няма и помен от цикъл, а по принцип ми е много редовен....

# 671
  • София
  • Мнения: 7 491
4-5 дни след спирането на прогестерона.
Съжалявам, стискам палци следващия път да е успешен!

# 672
  • Мнения: 283
Момичета, колко време след неуспешно инвитро идва цикълът? В неделя спрях лекарствата-само естрофем и утрогестан, но няма и помен от цикъл, а по принцип ми е много редовен....

На мен на 3- 4 ден. Но лекарят беше казал около 5 дни, че ще се забави. Даже и на втория месец ми закъсня  няколко дена, а и моят е редовен.
Не се притеснявай, най- вероятно всеки момент ще ти дойде.

# 673
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте, аз пък съм с обратния проблем от този на sheli2005, цикълът ми дойде още на 7ми ден след трансфера и сега вече 7ми ден си върви. Моя цикъл винаги е бил не повече от 4 дни, дори след трите ми трансфера. Чудя се дали да не отида да ме видят в болницата.

# 674
  • Мнения: 283
Здравейте, аз пък съм с обратния проблем от този на sheli2005, цикълът ми дойде още на 7ми ден след трансфера и сега вече 7ми ден си върви. Моя цикъл винаги е бил не повече от 4 дни, дори след трите ми трансфера. Чудя се дали да не отида да ме видят в болницата.

Ако ти е притеснено иди да те погледнат.
Иначе и на мен ми течеше някъде около 10 дни. Първите дни много обилно, после намаля, но до 10-я ден цапаше. .. И аз се бях ошашкала какво става.

Общи условия

Активация на акаунт