Какво повече НЯМА да купя - тема 11

  • 124 893
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Алфатар.

# 706
  • Мнения: 222
Не бих купила повече
- кашкавал Белийса
- св. филе Орехите ( което се ока3а само с 50% св. месо )
- шпеков салам Орехите .....

Моля ви препоръчайте ми вкусен кашкавал , който да не е мек и на прилична цена ( около 15 лв ) .....

Ние купуваме в последно време на Булгарче,цената е 11лв и кашкавала не е никак лош(а аз смея да твърдя съм голям спец на ксшкавалите:). Освен него харесвам на ЕлБи,но цената му е високо,освен когато го пускат на промоция

# 707
  • Мнения: 19 592
Аз харесвам кашкавала от овче мляко на Маджаров и само него купувам. Обаче е скъп.

# 708
  • Мнения: 10 498
Близо до нас има магазин на Равно поле. Оттам купувам кашкавал Витоша на грамаж, цената е около 14 лв. за килограм. Не е лош. Преди купувах кози оттам, но ако опиташ да го запечеш на филийка много мирише на коза и спрях да го купувам. Иначе, ако не е запечен няма миризма

# 709
  • Мнения: X
Не бих купила повече
- кашкавал Белийса
- св. филе Орехите ( което се ока3а само с 50% св. месо )
- шпеков салам Орехите .....

Моля ви препоръчайте ми вкусен кашкавал , който да не е мек и на прилична цена ( около 15 лв ) .....
Родопея Simple Smile

# 710
  • Мнения: X
Аз съм фен на Доспат. Хубав, добре узрял, от голяма пита и цена под 15 лева.

# 711
  • Countryside
  • Мнения: 11 662
Аз съм фен на Доспат. Хубав, добре узрял, от голяма пита и цена под 15 лева.
Хубав е на Доспат, препоръчвм и на Борино.

# 712
  • София
  • Мнения: 4 753
Не бих купила повече
- кашкавал Белийса
- св. филе Орехите ( което се ока3а само с 50% св. месо )
- шпеков салам Орехите .....

Моля ви препоръчайте ми вкусен кашкавал , който да не е мек и на прилична цена ( около 15 лв ) .....
Горещо препоръчвам ,,Елена ”!!!Във фантастико е на промоция тази седмица —12 лв

# 713
  • Мнения: 231
Не бих купила повече
- кашкавал Белийса
- св. филе Орехите ( което се ока3а само с 50% св. месо )
- шпеков салам Орехите .....

Моля ви препоръчайте ми вкусен кашкавал , който да не е мек и на прилична цена ( около 15 лв ) .....

Ние купуваме в последно време на Булгарче,цената е 11лв и кашкавала не е никак лош(а аз смея да твърдя съм голям спец на ксшкавалите:). Освен него харесвам на ЕлБи,но цената му е високо,освен когато го пускат на промоция

Аз взимам кашкавал Равногор или Боженци. На Сърница също не е лош.

# 714
  • София
  • Мнения: 634
А кое кисело мляко според вас е добро?

"Вършец" - скъпичко, но е мляко от всякъде. Има го само в някои магазини. Аз го купувам от маалко магазинче за сандвичи и др. до парка Гео Милев - почти до хлебарницата за хляб с квас.

# 715
  • Мнения: 10 214
А кое кисело мляко според вас е добро?

"Вършец" - скъпичко, но е мляко от всякъде. Има го само в някои магазини. Аз го купувам от маалко магазинче за сандвичи и др. до парка Гео Милев - почти до хлебарницата за хляб с квас.
+1 за продуктите на "Вършец". Вече имат доста фирмени магазини. Цените им са по-ниски от тези на добрите марки (редовни, не промоционални цени), така че не ги виждам да са скъпи продуктите им.

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Купувам от руския магазин кашкавал 15,90 лв/кг

# 717
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Не бих купила нищо на  "Бор Чвор" - продават върховни боклуци.

# 718
  • Мнения: 892
Няма да купя повече пиле Градус- промоция от Била, в срок на годност, разпечатвам, удря ме ужасна миризма, кожата е разкъсана и лепкава, откровено развалено. Връщам го- касиерката като ме видя, че нося пилето, директно отвори касата да ми върне парите с думите „ние така ги получаваме”.

# 719
  • Мнения: 1 575
Няма да купя повече пиле Градус- промоция от Била, в срок на годност, разпечатвам, удря ме ужасна миризма, кожата е разкъсана и лепкава, откровено развалено. Връщам го- касиерката като ме видя, че нося пилето, директно отвори касата да ми върне парите с думите „ние така ги получаваме”.

На Градус никога...в началото може би са били хубави, но сега са само вода и гаднотии

Общи условия

Активация на акаунт