Quinny Buzz

  • 4 916
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
newsm78 newsm78
Брях, тая екстра с коша съм я пропуснала  Thinking
Ама, аз не съм и търсила, де  Whistling
хубаво са се сетили да предлагат и кош, ако имаше и дръжки(за носене през рамо или на гърба) на чантата за багаж  Laughing, съвсем щеше да е тамън  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 123
И ние мислим да купим количка Куини, но още н езнам какъв модел.
Искам да попитам колко килограма горе-долу тежи и дали задните 2 гуми са на прекалено голямо разстояние една от друга /в смисъл нестандартно широка ли е/.
Колко струва?
И още един въпрос - бебчето ми живот и здраве ще е септемврийче /въпреки,че всички се молим да го удържа поне до средата на август Praynig/. Според вас трябва ли да купувам и кош Дрийми или мога да си го спестя???

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 11:52 от irinii

# 17
  • Мнения: 2 768
И ние мислим да купим количка Куини, но още н езнам какъв модел.
Искам да попитам колко килограма горе-долу тежи и дали задните 2 гуми са на прекалено голямо разстояние една от друга /в смисъл нестандартно широка ли е/.
Колко струва?
И още един въпрос - бебчето ми живот и здраве ще е септемврийче /въпреки,че всички се молим да го удържа поне до средата на август Praynig/. Според вас трябва ли да купувам и кош Дрийми или мога да си го спестя???


Задължително трябва кош Дрийми! Погрешно е названието, което се използва в България "зимен кош", това е кош за новородено. Още повече ако модела на който сте се спрели е Бъз!

# 18
  • Мнения: 13 512
ама, пък дизайна си заслужава неудобствата
newsm78 newsm78Дали има нещо,което да си заслуава неудобствата при детските колички???А камо ли това да е дизайна!

# 19
  • Мнения: 1 303
И аз мисля че без кош за новородено не става работата:)Някои казват да не се взима,а само някакво зимно чувалче,но аз лично и кош ще взема,просто за такова малко бебе това ще е най-удобно,ако ще и посред лято да се роди

# 20
  • Мнения: 6 039
И аз мисля че без кош за новородено не става работата:)Някои казват да не се взима,а само някакво зимно чувалче,но аз лично и кош ще взема,просто за такова малко бебе това ще е най-удобно,ако ще и посред лято да се роди

Вариантът на тази количка без кош за новородено е просто АБСУРДЕН. Който ти ги казва тези неща, му прати много поздрави от Арменския поп. Дори на самата конструкция на количката пише, че в този вариант /без бебешкия кош/ се препоръчва след 6 месечна възраст.

# 21
  • Мнения: 1 303
Ясно е че не става.Може би съм чувала по принцип,че някои неискат да си купят зимен кош,а не конкретно за тази количка..

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Ами като цяло количката е много добра.Адски е маневрена.Доста лека!Само дето не е особено проходима заради малките предни  гуми.Аз лично исках да си купувам друга,защото живея извън града
И аз заради това си купих Спиди, но съм с зимния кош на Бъз. Много си го харесвам, много ми е удобен и мрежата против насекоми е невероятна, особенно за сега! Peace
Пише, че се ползва до 6 месец, но това е невъзможно Naughtyпреко сили до 5месец

# 23
Ние си купихме Quinny Buzz, но сега като сложа кош4ето (легалцето) ми се струва 4е е молко наклонено назад, това според Вас нормално ли е?

# 24
  • Мнения: 6 039
трябва да е леко наклонено към теб, т.е. главичката на бебето е малко по-нагоре

# 25
  • Мнения: 29
И аз съм се спряла на Quinny, такава ще е но модела мисля на место в магазина да го уточним. Дано да не бъркам с избора си.

# 26
  • Мнения: 4 451
И на мен страшно ми харесва точно този модел и взех да се замислям, дали да не купя такава количка. Но тази, която гледах във Вис Виталис в Пловдив нямаше кош за дрънкулки, а само малка чантичка. А тук виждам снимки с кош newsm78. Та се чудя какво става? А става дума за една и съща количка.

# 27
  • Мнения: 1 303
От скоро предлагат кош за покупки към Куини Бъз вместо чанта

# 28
  • Мнения: 4 451
Веселка, в Пловдив освен във Вис Виталис, другаде продават ли колички Куини? В Хиполенд ходихме, но там имаха само една единствена бройка, която не беше Бъз. Пък Дрийми никъде не видях. Ти от къде купи твоята? Във Вис Виталис видях Бъз-а , но беше с малка чантичка само и само в една разцветка. Дали можеш да поръчаш цвят или с каквото разполагат това е?

# 29
  • Мнения: 1 303
Ние взехме нов модел на Куини Фриистаил и се обадихме на фирмата вносител Неделчев&Неделчев-те я докараха в Пловдив и я купихме.Дриими пак от тях-по телефона се разбрахме какви цветове имат и на връщане от Бургас-след каране на стока до там,минаха през Пловдив и се разбрахме къде да видим дриимитата.Избрахме си цвят и им го платихме.Иначе винаги може да докарат във Вис ВИталис,но трябва да им се обади човек.Малко са смотани магазините тука явно..
Най-добре е до СОфия да се иде,но понеже аз не мърдам никаде сега-така се оправихме

Общи условия

Активация на акаунт