Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 85 938
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 264
Май това е за в темата за спиралите, но и аз да си кажа. Аз ползвам RapidLash предваканционно по принцип и съм много доволна. Те го дават за 2 месеца да се види ефект, аз още на първия виждам. Но и при мен забелязвам същото – най-първия път ефекта беше уау, след това ок.

# 286
  • Мнения: 3 774
Не си въобразявам значи. Чудех се дали не е, защото свикнах да се гледам с дълги мигли и не ми правят такова впечатление вече, но си има разлика, особено като се нанася спирала. Пак е добре, де не се оплаквам.
Пробвала съм и Рапидлаш, при мен за съжаление нямаше ефект и си бях взела и така прехваления при нас Латис - много скъп и кръгла нула.

# 287
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз съм с тънки  гъсти мигли и нямам проблем с това. Но стигат до излишно голяма дължина - става очи и мигли  Mr. Green Добре ми е естествена им дължина Simple Smile Иначе ставаха двойни Simple Smile

# 288
  • Мнения: 3 023
Малко страничен въпрос: има ли серум за мигли, който да ви е харесал?
Аз след миглопластика си ги оправих с рициново масло. Първо опитах с такова от аптеката, но нищо...после си взех от Биофетиш и за месец и половина се оправиха. А не мазах редовно  Grinning

# 289
  • Мнения: 3 023
Алена, може ли, ако е удобно да разпиташ по подробно за ефекта при пигментни петна? Аз обмислям от другия месец няколко пилинга, но все пак...
Утре е консултацията ми при Стоянов. Да стискате палци  bouquet

# 290
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Стискам палци Simple Smile

Ще попитам - гледах снимки на третирани хора, вероятно ще ги снимат и след време Simple Smile или най-малкото ще споделят за ефекта Simple Smile  . Докторът е много откровен - говорили сме кое според него какъв ефект ще има в конкретния случай и кое не Simple Smile

# 291
  • София
  • Мнения: 5 198
Заинтригуваме повдигане на клепач , неоперативно ? Какво по -точно представлява ?

# 292
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В брошурата пише, че накрайникър е като огла, доближава се до кожата и протича волтова дъга, при която контролирано - епидермисът преминава от  твърдо в газообразносъстояние, т.е. стопява се, а това предизвиква биостимулация на кожата с цел лифтинг.

Това, което видях на снимките е, че се работи тично върху самите бръчки, не една зона, която цялата е обработена, а точново и на чертички по гънката.

Като зони са описани:

-отпуснати клепачи - горен и долен;
-неравности по кожата;
-бръчки, белези, стрии;
-брадавици, ксантелазми;
-изравняване контура на лицето (стягане на зоната около ушите);
-лифтинг на пъпна зона;

# 293
  • Мнения: 2 114
alena, какъв е апаратът? Аз прочетох за плазма.

Аз другата седмица съм на PRP.

Благодаря ви за отзивите относно серумите. Аз вчера бях на поддръжка на мигли и момичето ме посъветва ако желая успоредно с поставянето на мигли да ползвам и серум. Препоръча ми ревиталаш. Иначе моя позната ми беше препоръчала бонилаш. Може да поръчам и от рициновото масло на биофетиш.

# 294
  • Мнения: 3 023
Аз не те съветвам докато си с мигли да ползваш такива серуми. Ако започне бързо израстване, няма да изглеждат добре и ще ходиш често на поддръжка. По скоро ги махни за 2-3 месеца и тогава.

# 295
  • Мнения: 35
Какво бихте ме посъветвали за миглите - косъм по косъм или 3D?

# 296
  • Мнения: 759
На мен лично косъм по косъм ми харесва повече, изглежда много по-естествено, но зависи какъв ефект търсиш, аз исках да не си личат много Simple Smile

# 297
  • Мнения: 2 000
Здравейе, влизам за запис с въпросче - правите ли си масаж на устните след поставяне на филър?
Днес си правих устни ( за първи път), съвсем малко,за да стои естествено (нямам идея дори колко са ми сложили) и ми казаха поне 3-4 пъти да масажирам устните,за да не се получават уплътнения. Но пък прочетох,че не е добре да се пипат устни след филър. Масажът е доста болезнен,като цяло всички ме боли и ми е опънато,отекло,ужасно:( И ...кога започнахте да се харесвате? Мен ме е срам да изляза ,толкова ми е опънато и надуто...Flushed

# 298
  • Мнения: 5 080
Това за масажа е относително, едни лекари препоръчват, други не. Може би зависи и от филъра. Ти на кой производител си слага?
Мирчевска ми е казвала, че с масаж мога да избутам филъра и да си променя съответно формата, като най-често, според нея, това се случва с движението на устните като за разнасяне на червило  навън -навътре .

# 299
  • Мнения: 433
Re от Ре, имай търпение. Нормално устните да имат оток след процедурата. Дано спадне по-бързо. Ако специалистът, при който си ги правила, е добър, би трябвало да получиш желания резултат, който предварително сте обсъдили. За масажа май всеки казва различно..

Общи условия

Активация на акаунт