Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 85 944
  • 724
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 11 989
Тази "котва" не може ли да бъде третирана след пълното зарастване, за да е (почти) невидима?
А защо са две операции?

Каква е цената на консултацията?

# 316
  • София
  • Мнения: 1 758
Дами,искам да ви попитам доколко за вас е важна красивата усмивка тип"Холивуд" ?
Бихте ли се лишили от доста неща,за да оправите зъбите си.?
Аз досега съм давала пари основно за ХК и процедури,но вече си мисля,че едно от най-важните неща в лицето са зъбите,Но за съжаление доста скъпи.Моите не са в ужасно състояние,но имат нужда от правене. Peace
Доколкото знам при мен се налага да се сложат брекети,и след това фасети-порцеланови или фотокомпозитни.Цените,които ми казаха са уаау...  Laughing
Ако започна с това,ще трябва да се лиша от доста други неща. Sad
Някой от вас правил ли е наскоро такива подобрения ?

# 317
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Бях вчера на консултация при И. Стоянов.
Плодължи 30 мин разбрахме се за дата и така.....
Каза че при мен задължително трябва и повдигане с разрези тип котва. Има и асиметрия и ще сложи различни импланти......дренажи задължително докато съм там.
Спря се на кръгли Макган. 360 кубика в едната и 375 в в другата. Каза, че може и следващия по голям размер, ама 400 ми се вижда много 😂😂😂
Лошото е, че са две операции и цената е по висока. Само тая котва ме притеснява 😭😭😭

Не слагай по-големи, особено при повдигане с разрез тип котва - защото колкото по-големи слагаш, толкова разпъването е по-голямо и съответно напрягането при шевовете. Има реакция, оток - става напомпано - все едно кърмиш, но цял ден си задържала кърмата.

За дренажите - чудесно, много ще те облекчи и ускори възстановяването Simple Smile

За белезите - те взеха Вива - точно за третиране на белези след операция, Люси работи с апарата и е разкошна, аз при нея правя Вива и съм много доволна. Вярвам, че си направила много добър избор и ще останеш много доволна Simple Smile

# 318
  • Мнения: 3 191
Дами,искам да ви попитам доколко за вас е важна красивата усмивка тип"Холивуд" ?
Бихте ли се лишили от доста неща,за да оправите зъбите си.?
Аз досега съм давала пари основно за ХК и процедури,но вече си мисля,че едно от най-важните неща в лицето са зъбите,Но за съжаление доста скъпи.Моите не са в ужасно състояние,но имат нужда от правене. Peace
Доколкото знам при мен се налага да се сложат брекети,и след това фасети-порцеланови или фотокомпозитни.Цените,които ми казаха са уаау...  Laughing
Ако започна с това,ще трябва да се лиша от доста други неща. Sad
Някой от вас правил ли е наскоро такива подобрения ?

Аз сложих брекети когато бях на 28г, махнах ги на 31. Лечението е една от най-добрите ми инвестиции. Като цена тотално излезе около 4000,00лв. Колко ще продължи зависи от налагащите се корекции. При мен имаше наченки на обратна захапка, имаше зъби, които бяха навътре и настрани от редицата. Ползата от брекетите е не само естетична, там се говори и за функционалност. Когато зъбите са с лоша подредба страда почистването, дъвкателните способности, в крайна сметка и стомаха, донякъде.

Не знам с кого си се консултирала, но ако ти предлагат брекети, които ще ти изправят зъбките за 6-12 месеца те лъжат. Има едни шинички, които св носят само нощно време, но те са за наистина много леки изменения. Аз сега след брекетите спя с такива пластмасови отливки, ще си ги нося още година-две. Тяхната цел е да поддържат подредбата, за да се втвърди костния материал около зъбите, които са местени. При възрастните това са бавни процеси.
За фасетите не мога да кажа нищо, нямам и няма да слагам, поне за сега.
С ортодонтката се бях разбрала всеки месец на всяко посещение да нося по 100,00 за да намалява поетапно дължимата сума.

# 319
  • Мнения: 35
Не знам с кого си се консултирала, но ако ти предлагат брекети, които ще ти изправят зъбките за 6-12 месеца те лъжат. Има едни шинички, които св носят само нощно време, но те са за наистина много леки изменения. Аз сега след брекетите спя с такива пластмасови отливки, ще си ги нося още година-две. Тяхната цел е да поддържат подредбата, за да се втвърди костния материал около зъбите, които са местени. При възрастните това са бавни процеси.
За фасетите не мога да кажа нищо, нямам и няма да слагам, поне за сега.
С ортодонтката се бях разбрала всеки месец на всяко посещение да нося по 100,00 за да намалява поетапно дължимата сума.

Може ли да споделиш името на ортодонтката?
Аз също се интересувам от това и търся добър специалист.

# 320
  • София
  • Мнения: 11 989
Не знам с кого си се консултирала, но ако ти предлагат брекети, които ще ти изправят зъбките за 6-12 месеца те лъжат. Има едни шинички, които св носят само нощно време, но те са за наистина много леки изменения. Аз сега след брекетите спя с такива пластмасови отливки, ще си ги нося още година-две. Тяхната цел е да поддържат подредбата, за да се втвърди костния материал около зъбите, които са местени. При възрастните това са бавни процеси.
За фасетите не мога да кажа нищо, нямам и няма да слагам, поне за сега.
С ортодонтката се бях разбрала всеки месец на всяко посещение да нося по 100,00 за да намалява поетапно дължимата сума.

Може ли да споделиш името на ортодонтката?
Аз също се интересувам от това и търся добър специалист.

Аз мога да препоръчам д-р Видев от Ортоестет. Чудеса направи със сина ми, а хич не беше лесно.
Също приема плащане на части.

# 321
  • Мнения: 2 000
Да попитам - долната уста по-надута ли ви е от горната. На мен ми сложиха доста повече в долната,защото така трябвало.Сега горната почти не е отекла, а долната е супер отекла и твърда и разликата е доста видима.Това нормално ли е?

# 322
  • Мнения: 28
Да попитам - долната уста по-надута ли ви е от горната. На мен ми сложиха доста повече в долната,защото така трябвало.Сега горната почти не е отекла, а долната е супер отекла и твърда и разликата е доста видима.Това нормално ли е?


Re от Ре, нормално е. По принци (чисто от гледна точка на естетиката) съотношението е 1 към 1,6 в полза на долната устна. Ако изрично не си коментирала с док, че искаш да са изравнени, според мен е нормално да са я боднали повече за да са тези пропорции. Естествено много е важно и твоето разбиране за визията им! Но изчакай малко време за да спаднат и да видиш крайната им визия. Вярвам, че ще се харесаш и ще се съгласиш с това правило! Ако и самата устничка е подута повече в момента, нормално да ти е фрапиращо, но не се панирай- ще си се нормализира. Не открих как да кача снимка на пропорциите, за които говоря за да те успокоя, но ако мога ще ти пратя на лично.

# 323
  • Мнения: 2 000
Благодаря Simple Smile Явно негативните отзиви на всеки ,който ме види ми идват в повече:) Остава да чакам с голяма надежда Relaxed Ще споделя като спадне отока Animal See No Evil

# 324
  • Мнения: 28

За това говорих, но пуст мързел, сега зарязах телефона. Свалена е от профила на др. Каляшева, а не от търсачката. А на тези с негативните мнения, им кажи да са живи и здрави. Най-важното е ти да се харесваш и да се радваш на отражението в огледалото! Мисля, че като спадне отока ще стане точно това! Ако не е тайна, ти при кой се прави?(извинявам се, ако вече е коментирано, но изчетох 3 теми една след друга и ми дойде малко повечко)

# 325
  • Мнения: 2 000
Във Хил Клиник при д-р Кожухарова Simple Smile Мерси за снимката,наистина долната ми е както на снимката,но горната не ми е така добре оформена към долния край и от там идва допълнително леко несъразмерно за мен,Но се надявам да е от отока.} Ще се опитам да кача снимка,за да се види?

http://bilbileva.snimka.bg/other/ustni.959593

Странното е,че днес долната устна е по-отекла от вчера..

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 11:42 от Re от Ре

# 326
  • Мнения: 3 023
50лв е консултацията.
Алена, по болезнено ли е възстановяването, когато има и повдигане? Боли ли махането на дренажите?
Аз единия белег котва си го имам Simple Smile  имам операция на фиброаденом преди години. Белега трябва да се вгледам за да го видя. Минават с времето, но първоначално ще ми е голям шок...

# 327
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
При мен няма котва. На едната гърда имам обиране с повдигане, но само през ареолата, защото беше по-малко. Тя беше с по-голяма птоза - 2,5 см разлика. Другата не е пипана. Но се оказа, че мускулът е захванат за долното ребро и няма как да има пълна симетрия. Но аз не ги излагам на изложба по симетрия и това съм го приела Simple Smile То вече почти и не личи Simple Smile Може би най-вече аз си знам и е в моята глава Simple Smile

Тази с рязаната ареола - беше по оточна и травмирана, разрезите тип котва при теб ще водят до секреция, затова би следвало да имаш повече дискомфорт. От дрена на гърдата с рязаната ареола изтичаше доста повече секрет.  Ти и да се порежеш - знаеш там как леко отича, става твърдо, затопля се. Смятай колко по-големи разрези са на гърдите, мускулите се повдигат, разтягат. Травма е и боли. Първия ден ме болеше най-вече при по-рязко вдишване. Най-кошмарни са първите 6 часа. Но те ще те успиват през тях, вероятно. След това лека-полека просветва, започваш да се движиш и мислиш за след възстановяването.

Аз бях 3 дни в болница - с дренажи, докато не започне да изтича под 30 мл на денонощие във всеки от двете дренажни торбички. Свалянето не боли. Това е един маркуч, който започва от между гърдата, минава под нея и излиза под мишницата. Не боли от него нито, докато е в теб, нито при ваденето. При теб вероятно ще са само за 1 денонощие, но - пак е нещо. Защото този секрет, ако се задържа в теб прави отока още по-голям и болката по-силна.

Предписа ли ти сутиен за след операцията?

# 328
  • Мнения: 28
Re от Ре, имаш много красива форма! Според мен, като мине отока, ще се получи много красиво. Излишно се тормозиш 😉

# 329
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, някоя да е правила от вас устни в Скин Системс ? Чудя се дали са добри, защото не намирам мнения за тази интервенция конкретно там...

Общи условия

Активация на акаунт