Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 86 269
  • 724
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 114
Момичета, някой чу ли нещо ново за Belkyra мисля беше? Този препарат, който се поставя за ефект "лебедова шия"?

# 346
  • Мнения: 3 027
Алена, от снимките ти във ФБ, винаги съм мислила, че си с нисък профил.
Аз казах на доктора, че искам да е по запълнено в горната част, аз отдолу си имам  Grinning и затова прецени кръгли. Каза, че със сигурност няма да изглеждат като топки. Аз не съм слаба да ми се виждат ребрата, нямам голям торс ( 162см съм висока) каза, че преливането ще е плавно, без ръбове. А мислех, че никога няма да се навия за кръгли....
Иначе като се съблякох реагира много бурно. Каза, ама какво ще правиш, те гърдите са ти хубави, аз не бих ги пипал Simple Smile Simple Smile Ама пуста женска лакомия. Мога да направя и само повдигане, ама реших, че щом ще търпя болката, поне да сложи и импланти  Joy
Редактирам за да кажа и цената - 11500лв общо и отделно 130лв сутиен.

# 347
  • Мнения: 3 027
Ей страхотни сте и много смели. На мен също ми харесва коригиран бюст с мярка, обаче голям страх, особено като изчетох какво е описала алена направо ми се изправи косъма. А след таз годишната мамография, даже не мога и да си представя пък с импланти как се случва прегледа.

Въпреки това ви се възхищавам на смелостта. Финансовата част даже и не ми минава през ум. Все си мисля, че ако много го искаш, ще намериш начин да се разплатиш. Но психическата бариера е голяма работа.....

Със импланти не се ходи на мамограф. Само с ехограф те гледат  bouquet

# 348
  • Мнения: 10 337
А така по-бива, че доста душманска манипулация ми се стори мамографа и хич не ми се ще пак да си го причинявам, а на ехограф пък дали се вижда достатъчно пак не е сигурно. Но както и да е. Темата е за красивата част от процедурите, другото предпочитам да го заобикалям и да не го мисля.

# 349
  • София
  • Мнения: 1 764
Момичета, някоя да е правила от вас устни в Скин Системс ? Чудя се дали са добри, защото не намирам мнения за тази интервенция конкретно там...
Др.Крахтова прави страхотна форма на устните,Но не слагай промоционалния им филър-Perfectha. Peace
Аз го сложих преди време там и той се разгради за 3 седмици,явно е много слаб.

# 350
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Алена, от снимките ти във ФБ, винаги съм мислила, че си с нисък профил.
...

Именно  Hug и се радвам, че е така, защото никога не съм имала за цел да ги натрапвам, да се перя с тях или да си личи от 100 км ...  Много зависи от дрехите, сутиена - особено е само плат - без подплънки Simple Smile Напоследък си взех сутиени, които правят страхотен балкон - направо за аплодисменти, но с тях - предимно у дома Simple Smile

По другите теми - предвид ръста - докторът добре е преценил профила. И аз се почудих за кръгли или анатомични, но много се въртят послдните, та не исках да се тревожда и за това. Освен това - по-празна е пазвата с анатомични. Никак не съжалявам за кръглите.

# 351
  • Мнения: 305
~Akasha, желая ти лека операция и мигновено и гладко възстановяване. Аз също съм от Пловдив между другото. Ако е удобно тук или на лични да ми кажеш няколко думи за условията в турската клиника. Прави ми впечатление, че цените растат нагоре сериозно. Много успех, миличка! Hug

a.l.e.n.a, зашеметяващо изглеждаш! Аз ти свалям шапка отвсякъде! Страхотен резултат! Това е тънкият момент - аз също имам приятелка, която беше горе-долу като мен, в момента просто гърдите имат плътност, няма го този бомбастичен ефект и на нея така и отива много. Аз обаче съм висока над 1.70, 58 кг. та си викам, че мога да си позволя по-голям бюст и смятам, че ще стои добре. Flowers Bouquet

# 352
  • Мнения: 3 027
За по високи жени си е по добре. Моя висока братовчедка си сложи 395 сс Ми то не и личеше, сега ги смени с 500, е в пъти е по добре

# 353
  • Мнения: 28
*strawberry* , честно да ти кажа за цените не съм съгласна, в Турция ще ми излезе много по- малко от тук. Имплантите както казах са Ментор, две мнения за качеството там няма, гаранцията на самия имплант е доживотна. Болниците дори само в Истанбул са няколко, големи с модерна апаратура. Док беше в София и бяхме на косултация със сестра ми аз за каките тя за рино. Сестрата, която ще ни поеме и в Турция превеждаше през цялото време. Малко ми е трудно така, питай без да се притесняваш, каквото ти е интересно или ако искаш можем да пием кафе щом си в Пловдив. Те имат и представител тук, той си е бълг.

# 354
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
~Akasha~, разкажи повече за самата консултация и колко ще Ви струват двете операции? Сестра ти какви корекции по нослето желае?

Благодаря, *strawberry*  bouquet

# 355
  • София
  • Мнения: 28
Аз също вече се замислям за Турция. Имам нужда от повторна (или по-точно трета операция), а тук вече много време ме мотаят. Началато на октомври съм на последна консултация при моите доктори и ако пак ме отложат, ще трябва да се насоча към чужбина.
Иначе аз сложих имплантите след като родих и видях, че нямам никаква промяна. Даже докторите мислеха, че не съм кърмила Grinning , пък аз кърмих почти 1,5г.
Винаги съм имала ужасен комплекс от малките гърди, направо не можех да се  понасям с някои дрехи. Да си сложа гърди ми беше детската мечта и няма сила, която да ме накара да се откажа да я довърша.
Относно дренажите - мен ме боля доста от едната страна, понеже бяха нацелили нерв, ама то аз съм една късметлийка...
Иначе се възстанових супер бързо и без особени болки (дренажът ми беше най-големия дискомфорт).

# 356
  • Мнения: 305
~Akasha~, благодаря ти за инфото! С удоволствие! Чак представител не знаех, че имат. Това е страхотно. Аз наистина нямам почти никакъв бюст и от малка си мечтая да го коригирам. В крайна сметка човек трябва да се лиши от нещо, за да постигне друго. И да е напълно наясно, че го иска, защото това не е шега работа.

# 357
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
gracycat , за гърдите ли?

*strawberry*, правила ли си консултации до сега?

# 358
  • Мнения: 3 027
Аз също вече се замислям за Турция. Имам нужда от повторна (или по-точно трета операция), а тук вече много време ме мотаят. Началато на октомври съм на последна консултация при моите доктори и ако пак ме отложат, ще трябва да се насоча към чужбина.
Иначе аз сложих имплантите след като родих и видях, че нямам никаква промяна. Даже докторите мислеха, че не съм кърмила Grinning , пък аз кърмих почти 1,5г.
Винаги съм имала ужасен комплекс от малките гърди, направо не можех да се  понасям с някои дрехи. Да си сложа гърди ми беше детската мечта и няма сила, която да ме накара да се откажа да я довърша.
Относно дренажите - мен ме боля доста от едната страна, понеже бяха нацелили нерв, ама то аз съм една късметлийка...
Иначе се възстанових супер бързо и без особени болки (дренажът ми беше най-големия дискомфорт).
Защо трета и какви са проблемите сега? Кои доктори те мотаят? Извинявай, ако си писала.

# 359
  • Мнения: 305
a.l.e.n.a, за бюста не съм ходила на консултация засега. Все събирам мнения, все се чудя и така си и остана. А много си мечтая за този момент. За устните съм ходила при един дерматолог, който беше категоричен, че няма необходимост от поставяне на какъвто и да било филър и че устните ми са достатъчно плътни и добре оформени. На мен това ми направи много добро впечатление, че гледа реално на ситуацията, а не просто нещата да се случат и процедурата да мине. Така стоят нещата засега. Hug

Общи условия

Активация на акаунт