Кръв в изпражненията при 8 г. дете

  • 29 278
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Приемат я по спешност в болница.
Лекарите са притеснени, а аз - в паника.
Пуснаха й пълна кръвна картина и изследване на чернодробни ензими. Подготвят я и в понеделник ще й правят ректоскопия с биопсия.
Стискайте палци  Praynig
Болница?! Когато моята дъщеря миналата година имаше същия проблем, докторята не обърнаха внимание. Само диета казаха да спазваме известно време. Случвало се е кръвта да е ярко червена, както и черни изпражнения (Мелена или нещо подобно беше диагнозата).
Стискаме палци и успех Peace

п.с. Сетих се, че и ензими и изписаха, но тя не ги пи. Всичко отшумя изведнъж. А се е случвало и да повръща кръв- преди 2 год.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 478
Ужасно съжалявам за вас-дано всичко се размине.Стискам палци.

# 17
  • София
  • Мнения: 551
Стискам палци всичко да е наред. Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 3 114
О, мила, дано лекарите да се презастраховат! Ще мисля за вас и много се надявам, че не е нещо сериозно! Пиши новини, когато можеш! Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 2 006
Сигурна съм, че лекарите се презастраховат, но поне ще и направят всички изследвания и ще сте по-спокойни после Simple Smile
Желая ви много спокойствие   bouquet, а на Ади бързо да се оправи  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 473
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Бог да пази малката Ади ! Praynig Praynig Praynig
Всичко ще се оправи, Mamma ! Кураж на теб и Tatti !

# 21
  • Мнения: 46 520
Успех и кураж  Praynig

# 22
  • Мнения: 7 186
Дано всичко бъде наред.
Стискаме палци!

# 23
  • Мнения: 353
Да не е някой полипче,разранило се от твърди изпражнения newsm78?Не се притеснявай!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Мамма кураж миличка ! Дано се окаже нещо безобидно след изследванията. Ще се молим за вас  Praynig
Поздрави на малката Ади - всичко ще е наред ! Вярвам го !

# 25
Кураж!!! Мисля, че няма нищто страшно... Grinning,но нека лекарите да го кажат.УСПЕХ!!!Стискаме палци.  newsm10 newsm10 newsm10

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Надявам се, че всичко ще е наред! Нека се направят всички необходими изследвания, за да сте спокойни.

Моля се за вас! Кураж !!!
 Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 1 708
Всичко ще е наред,но те са длъжни да проверят за причината,което е правилно според мен.
УСПЕХ!!!

# 28
  • Мнения: 5 577
Боже Мамма, Татти -  много сили ви пожелавам!

Стискам палци, вярвам, че всичко е наред и скоро ще мине, но предполагам сте си изкарали акъла.

Ади е малка героиня.

# 29
  • Мнения: 6 323
И аз се надявам да се презастраховат лекарите.

Всъщност, не ги притеснява толкова самото кръвотечение, колкото комбинацията му със светлите изпражнения.

Днес я пуснаха да се прибере (води се, че е в болница) и се надявам и утре, а и събота и неделя, да я пускат да спи вкъщи, за да не се стресира допълнително.

Благодаря на всички за подкрепата!

Ако някой има опит и знае повече за изследването (ректоскопията), моля да пише - болезнено ли е, тежко ли е, има ли някакви последствия и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт