Мерием (MERYEM) Нов сериал с участието на Фуркан Андъч и Айча Айсин Туран

  • 120 705
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 739
Благодаря за преведеният 8 епизод newsm51
Снощи го гледах, но нямах време да пиша.

Октай не позна бисквитките на любимата си Mr. Green - хрупка си и наглее, толкова нагло ги изнудва... #Crazy каква ли цел има, настоявайки да влезе в холдинга- очаква да намери безброй далавери, с които да ги изнудва или ще отклони средства в собствената си сметка докато фалират Sick
Как само настройва Саваш срещу баща си ooooh! какво ли е намислил Thinking Много е комбинативен, нямам търпение да го разобличи Мерием.

Мерием все по отнесена го раздава, влюбена е,  ще го осъзнае скоро. Първата стъпка е да започне да има доверие на Саваш, освен това започна и да го опознава- в трея казва, че е добър човек Peace

А Саваш, когато отвори кутията със сладките , светна като слънце Grinning Той първи се осъзна, че  Мерием не е това, за което се представя...

Но и Мерием се осъзна, че Октай не е това, за което се представя, да видим "умникът" Октай как ще обясни ситуацията, в която го завари Мерием в тузарското му ново жилище...

Маминка и адвокатката голяма комбина, но дано Белиз престане да помага на Октай и го изостави...

Полицайката е толкова печена, но не се усети , че колегата и е мръсник. А той толкова нагло се втурна по задачи, че дори и не се прикрива ooooh!

Това копче за ръкавели беше най- голямото доказателство, но много пострадаха Бурджу и Гючлю, дано не излязат за дълго от строя, защото много работа ги чака- в тях е надеждата и на Саваш, който е с вързани ръце ooooh!

Надявам се и бащата на Мерием да проговори , а той има какво да каже Naughty



svetal4o wavey

# 301
  • Sofia
  • Мнения: 109
Здравейте, чета ви с интерес, много хубави анализи сте направили и почти всичко сте казали. Аз много харесвам сериала, а тук е много уютно.

Искам да попитам дали преведените епизоди ще бъдат качвани в Датата. За мен е по-удобно, защото ги свалям на флашка и гледам на телевизор.

Благодаря предварително, приятен ден!

# 302
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз изгледах снощи 6-та серия и съвсем се обърках от сложните машинации на прокурора. А бе много печен тоя прокурор за новак. Вчера завърши, днеска вече плете големите интриги. А Туран каква длъжност има? Мислех, че е депутат, ама ако е депутат как има силата да нарежда на съдебната система newsm78
Не разбрах също как така бракът на Саваш с Дерин ще спаси Юрдал от затвора newsm78
И малко се подразних от това, че Саваш като плуваше в басейна нищо му нямаше на рамото, пък после пак почна да го боли "раната". Не че е важно, обаче се дразня на неизпипана работа.

# 303
  • Мнения: 9 739
Цитат
Не разбрах също как така бракът на Саваш с Дерин ще спаси Юрдал от затвора

Юрдал върти далаверите със семейството на Дерин. Затова обявиха стар годеж, тези отклонени или прани пари  все едно са за семейството... аз така го разбрах. Тази идея / трик/я даде  приятелката на Октай, адвокат по бракоразводни дела.

Аз забелязах друг гаф- пръстена в архива Бурджу и  Гючлю го пипаха го пипаха без ръкавици, а после с колега си  го разглеждаха с ръкавици.... но ти не си стигнала още до този момент.

# 304
  • Мнения: 5 591


Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 19:37 от лава

# 305
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много сладък този Гючлю. Какво ли означава гючлю? Трябва да е нещо хубаво, че човек да иска да си кръсти детето така.

# 306
  • Мнения: 1 208
Много сладък този Гючлю. Какво ли означава гючлю? Трябва да е нещо хубаво, че човек да иска да си кръсти детето така.
svetal4o27,турците имат един лав: "Хем сучлю, хем гючлю" аналог на нашето "Хем по----ано, хем голямо"Доколкото знам гючлю , значи силен, но не съм сигурна ?!

# 307
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Благодаря, Вариния. Hug
Ето, на тези последователни снимки горе се вижда ясно как горните им устни са почти еднакви на двамата, досущ като братя.

# 308
  • Мнения: 5 591
Нова снимка с Фуркан към филма" Костюмът на младоженеца"




 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 309
# 310
# 311
  • Мнения: 5 723
Мерием с този неин принцип -"Въпрос на чест" само вреди на баща си , а нея  я правят на най-голямата глупачка ,че и на Саваш пречи.

Каже няколко истини и" мобилизира" мафията ..... 

# 312
  • Мнения: 1 208
Здравейте момичета!
Има фрагман за 10 еп. , има го и с бг.суб. , но от друг источник и затова няма да го споделя тук

# 313
  • Мнения: 1 208
И това ми попадна,

# 314
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
<Рускините дали вече не са превели снощния епизод? Къде да проверя?

Общи условия

Активация на акаунт