Мерием (MERYEM) Нов сериал с участието на Фуркан Андъч и Айча Айсин Туран

  • 120 872
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Добре, поне, че утре ще име субтитри!: smiles:

# 91
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Много ме кефи как Саваш приклещва Октай когато най-малко очаква

# 92
  • Мнения: 5 723
 
Вай бее,този савжъ го направиха велик комбинатор , явно СЦ са с голяма фантазия #Crazyошашавих се

Саваш хвана прокурора ,но и Октай го върна на баща му ,улика +полис

# 93
  • София
  • Мнения: 1 261
Има ли някъде онлайн превод тази вечер сериала?
Тони,търсих и аз,но за съжаление не намерих нищо при Падругите ,а сериала си го бива


Ивве, при нас в контакта има онлайн.
Който иска може да заповяда следващия път.

И фрагмана за еп. 7 с превод:

Последна редакция: чт, 07 сеп 2017, 00:28 от Alexia_

# 94
  • Мнения: 1 571
мн интерсно става   нямам търпение даго преведат >.>>....:Д

# 95
  • Мнения: 659
Благодаря за превода на фрагмана Hug Flowers Hibiscus. Чакам с нетърпение  бг превода на епизода , че снощи гледах само картинки Joy още веднъж благодаря на екипа за превода Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus това е любимият ми сериал Heart

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Изгледах серията с руски субки. Това е най-интересния сериал за мен в момента! Интриги, обрати, ходове........ Като шахмат ми е! Браво! Много добър синхрон между актьорите!

# 97
  • Мнения: 4 370
Много хубав сериал! Прокурорът като червей се изплъзва от всяка ситуация! И сега Саваш ще се жени ли ?

Последна редакция: пт, 08 сеп 2017, 12:26 от mery_poppins1

# 98
# 99
  • Мнения: 1 571
благодаря от сърце = сядам да гледам  bouquet bouquet bouquet

# 100
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug
Алекс  Hug
Благодаря за поканата следващия път ще гледам да се възползвам ,че друго си е да вденеш нещо Peace За вашата група какво се изиска за да се присъединиш,понеже не съм много запозната с тази платформа ВК Благодаря за разясненията предварително bouquet

и който го интерсуват рейтингите малко късно ,но по добре късно отколкото никога Peace





Сериала ще хит за сезон 2017- 2018 за сряда вечерите дано само сценаристите не забравят началната нишка  Peace

От Фуркан с Айча  преди два дни  Heart Eyes


И другите двама
Между другото мисля си,че комисарката е преживяла нещо в миналото,забелязахте ли в 2ри или трети епизод когато се боксираха с Гючлу ,че наблегнаха на белег върху плешката и






Муци  Hugа за преводите всеки сам си решава, но аз себе си съм избрала екипа на Алексия  Peace

Хубав ден

# 101
  • Мнения: 724
6 епизод с по-добрия превод на български от екипа "Любими сериали с превод":
https://vk.com/videos-113691288?section=album_35&z=video-113 … Fpl_-113691288_35


Приятно гледане! Hug Peace Simple Smile

# 102
  • Мнения: 659
6 епизод с по-добрия превод на български от екипа "Любими сериали с превод":
https://vk.com/videos-113691288?section=album_35&z=video-113 … Fpl_-113691288_35


Приятно гледане! Hug Peace Simple Smile



Хиляди благодарности Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 103
  • София
  • Мнения: 1 261
Здравейте, ивве, Ради, Ilianaangelova, Сериали и всички участващи в темата или пък просто само минаващи Simple Smile

Благодаря от името на екипа на всички за топлите думи за нас Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Ивве, по повод двата превода, единственото, което ще кажа, са адмирации за труда на другият екип, защото трудът си е труд и не може да не се отчете, но колкото и нескромно да се стори на някого, е факт, че нашият превод наистина е по-издържан във всеки един аспект.

И сега 3 снимки от предстоящата седма серия, като любима за сега ми е тази на прокурора







Последна редакция: пт, 08 сеп 2017, 21:53 от Alexia_

# 104
  • Мнения: 659
Благодаря за положения труд  на целия екип Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт