Къде в Русе?! тема - 10

  • 99 470
  • 774
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 353
Да, да гинеколожката за която ми каза. Благодаря ти още веднъж. В онази тема видях, че се е говорило, че била по майчинство. Вярно, че е било 2016/17, но се чудих дали се е върнала. Но щом си ходила предната есен, явно се е върнала Simple Smile. Дано да имат часове, че като се прибера мисля да я посетя.

# 256
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Аз пък много моля някой да сподели мнение за поставяне на зъбни импланти в Русе!! При кого се поставят и горе- долу как протича и каква цена??

Приятелка си сложи при една докторка на Борисова дето все не мога да й запомня името  newsm78 И много други хора я хвалят ама  името Embarassed Почти на ъгъла на Борисова с Мария Луиза. Дано някое другарче помогне с името  Praynig

# 257
  • Мнения: 11 904
Аз пък много моля някой да сподели мнение за поставяне на зъбни импланти в Русе!! При кого се поставят и горе- долу как протича и каква цена??

Приятелка си сложи при една докторка на Борисова дето все не мога да й запомня името  newsm78 И много други хора я хвалят ама  името Embarassed Почти на ъгъла на Борисова с Мария Луиза. Дано някое другарче помогне с името  Praynig


То там около мен...сещам се да съм виждала табела на д-р Кинова  newsm78

# 258
  • Мнения: 10 353
Да не е Цеца Христова? Ама толкова да е задобряла.....

# 259
  • Мнения: 116
Айде де кажете , четох  за Дуков и Миланов, но ми се иска някой от собствен опит!!!!

# 260
  • Мнения: 1 333
Пак съм аз, този път питам за добър козметик, конкретно почистване на лице и петна🙄

# 261
  • Мнения: 5 892
 За петната химичен пилинг или дермаабразио, но те се правят зимата. В салон Опи център има безиглено вкарване на колаген, също помага при петна

# 262
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Благодаря, Мибобо  Hug др. Кинова е  Peace

# 263
  • Мнения: 32
Здравейте, моля за препоръка за добър педиатър, терминът ми е след месец, но трябва да избера и да се запиша предварително. Изчетох де що има из нета и съм доникъде. Харесах си на първо четене д-р Ева Цонкова, имате ли впечатления и дали приема нови пациенти? Благодаря предварително.

# 264
  • Мнения: 116

Ели_дечкин, благодаря за др Кинова.Ще отида да проверя.

# 265
  • Мнения: 4 215
Къде се измести магазинчето за карвинг свещи от подлеза на Печатни платки?

# 266
  • Мнения: 4 043
Няколко неща за мен и ММ
Нина Йорданова като фризьорски салони как е за трайно къдрене и боядисване? В кой от двата и салона е по-добре?
Премахване на татуировки - Лазерен център на Светла Добрева става ли?
Трябва ми магазинче за разни сладки неща, но по-скоро от сорта на  маршмелоус или шоколадови стърготинки или разни миниатюрни шоколадови топченца, кокосови стърготинки, филирани фъстъци... Общо взето хем разни сладки дребни неща, хем неща за украса на торти и сладкиши. Неща като на картинката, да има разнообразие и да е на едно място -
Скрит текст:


Помощ, моля Simple Smile

# 267
  • Мнения: 12 599
Здравейте, моля за препоръка за добър педиатър, терминът ми е след месец, но трябва да избера и да се запиша предварително. Изчетох де що има из нета и съм доникъде. Харесах си на първо четене д-р Ева Цонкова, имате ли впечатления и дали приема нови пациенти? Благодаря предварително.
Д-р Цонкова не работи ли в детското отделение? Ако е тя, можеш да й се довериш. Както и на останалите докторки от детско. Там са най-добрите и опитни педиатри.

# 268
  • Мнения: 5 892
Аз не харесвам работата в този салон. И прически, и грим и маникюр. Преди 3 г бях ходила на дермаамбразио там, беше 21лв , тази зима като звъннах за час-80лв...
За боядисване и къдрене бих заложила на Камелия Кирчева, салони Коса и стил или една-две избрани от Галките.
За татуировките бих препоръчала за София. За Светла- много хвалят лазерната й епилация, но дори не съм чувала, че маха татуировки. Предплагам знаете, че става с доста посещения Simple Smile

# 269
  • Мнения: 4 043
Аз не харесвам работата в този салон. И прически, и грим и маникюр. Преди 3 г бях ходила на дермаамбразио там, беше 21лв , тази зима като звъннах за час-80лв...
За боядисване и къдрене бих заложила на Камелия Кирчева, салони Коса и стил или една-две избрани от Галките.
За татуировките бих препоръчала за София. За Светла- много хвалят лазерната й епилация, но дори не съм чувала, че маха татуировки. Предплагам знаете, че става с доста посещения Simple Smile

Благодаря - минах през Галките, нещо ми се стори, че са се пооакали с цените - за къдрене ми казаха хем да си отделя поне 5-6 часа (wtf? и преди съм се къдрила, никога не е отнемало цял ден) хем една дивашка цена от 90 лева, която включва само къдренето, и като защракаха на калкулатора - още еди си колко за подстригване, боядисване, измиване, изсушаване, оформяне и се оказа, че аз трябва да си оставя половината заплата... + Косата ми била супер дълга, така че още двойно пари за къдрин. Казах - искам да е къса, отрежете я преди да я накъдрите и няма да е супер дълга - "оо, добре, тогава + още еди си колко за първо подстригване, а после за да ви дооформим къдриците още толкова, ама тя пак ще остане дълга, за къса коса броим 4-5 см коса, а и платете си преди да дойдете..." -  Такива цени и самочувствие, все едно Кралицата лично ще ме фризира, а не в някой гараж някоя мьекаща кифла...

В Коса и Стил при кого да запазвам час, има ли някой "специален"? Simple Smile За татуировките знам, че става на няколко пъти, но предполагам, че щом машините за лазерна са добре, и тези за татуировките  ще са на ниво?

Общи условия

Активация на акаунт