Къде в Русе?! тема - 10

  • 99 205
  • 774
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 213
Търся инфо за д-р Минчев, който работи в Сити мед. Иде реч за видеозон на млечни гърди.
Раб. време, тел. за записване, мнения?

# 631
  • Мнения: 924
Някой не направи ли откритие за добра козметичка в Русе ? Grinning

Каква козметичка?

# 632
  • Мнения: 1 761
За почистване на лице.

# 633
  • Мнения: 924

Една колежка каза ,че ходи при някаква жена до Пантеона, Донка се казвала. На нея й взимала 30 лева. Ако искате при нея да опитате кажете, за да ви дам данните й.

# 634
  • Мнения: 924
Да питам и аз къде в Русе може да си направя мезотерапия ( а с нея ще се премахне ли и пачия крак? ) Също така се интересувам и от ботулиновия токсин. Simple Smile

# 635
  • Мнения: 1 761

Една колежка каза ,че ходи при някаква жена до Пантеона, Донка се казвала. На нея й взимала 30 лева. Ако искате при нея да опитате кажете, за да ви дам данните й.

Как се казва салона?

# 636
  • Мнения: 5 892
Аз съм слагала ботокс при Грозева и съм доволна. Следващия път обаче ще е при Събева. При ботокс в гневната/челото има опасност ако не улучи точката да ти паднат клепачите. Доколкото знам е обратимо.От безиглено мезотерапия не очаквай чудеса.  Аз лично смятам да си взема уред за мезотарепия и да правя у дома

# 637
  • Мнения: 924
Аз съм слагала ботокс при Грозева и съм доволна. Следващия път обаче ще е при Събева. При ботокс в гневната/челото има опасност ако не улучи точката да ти паднат клепачите. Доколкото знам е обратимо.От безиглено мезотерапия не очаквай чудеса.  Аз лично смятам да си взема уред за мезотарепия и да правя у дома

За домашните знам ,че са доста по-слаби от професионалните и то там ми се ограничават познанията. За ботокс мисля ,че ми е рано (на 26г. съм) затова мисля с мезотерапия да почна за фините бръчици.

# 638
  • Мнения: 5 892
Довечера ще ти пратя темата за такива уреди у дома. Момичетата са доволни. Аз не виждам разлика в приятелки, които правят мезотерапия. Вампирски лифтинг може би е по-добра идея Simple Smile

# 639
  • Мнения: 924
Как се казва салона?
[/quote]

Не била сигурна, май било "Doni style '' но нищо не ми излиза в в интернет.

# 640
  • Мнения: 208
И аз не знам добра козметичка, и преди съм питала в темата.Ходя при една Роси, но не съм доволна, една идея по почистена ми е кожата, но като се поогледам след два три дни имам много черни точки, нямам някакви сериозни проблеми с акне или нещо такова.Абе малко отгоре отгоре е нейната работа.Чух за някаква Добринка преди е била в B style но сега незнам къде е, ако някой има отзиви.

# 641
  • Мнения: 208
И аз да попитам преди в Русе е идвала една козметичка Савина Добрева за дълготрайно извиване на мигли, знаете ли някой в Русе дали прави такава процедура, не се поставят изкуствени мигли, а твоите ги извиват, тази май ги и боядисва ако искаш.

# 642
  • Мнения: 924
И аз да попитам преди в Русе е идвала една козметичка Савина Добрева за дълготрайно извиване на мигли, знаете ли някой в Русе дали прави такава процедура, не се поставят изкуствени мигли, а твоите ги извиват, тази май ги и боядисва ако искаш.

За тази Савина знам, както съм и питала при Галките го правят. Ламиниране + боядисване 38-40 кинта нещо такова ми казаха. А във Варна процедурата ми беше : 25лв извиване + 5лв. боядисване...

# 643
  • Мнения: 208
А това 25+5 при тази Савина ли е?И сега се сетих че са ми казвали че са доволни от козметично студио FETISH, но аз не съм ходила никога, така че нямам личен опит, може да пробвам другият път, и сега погледнах в facebook страницата че имат някак някакъв мезококтейл:stuck_out_tongue:, ако искате вижте, не съм много запозната и с тези работи

# 644
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Фетиш са страхотни. Ходя там от поне 15 години.
Правят и извиване на мигли но не помня цена.

Общи условия

Активация на акаунт