Къде в Русе?! тема - 10

  • 99 349
  • 774
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 10 301
Супер! Дай име нещо. Може и на лични, ако се притесняваш. Много арогантни тия хора бе, чак се чудя що за идиоти. Аз винаги съм ги съжалявала и съчувствала че ядат кютека, ама то явно си има защо. Не може на нормално зададен въпрос с уважение и респект, някой да изпада в истерия и да ми крещи. Без да имам някаква вина, без да съм обидила някой......Просто недоумявам как го заслужих.

# 616
  • Мнения: 35 180
Пиши им или им се обади. Ще видиш как ще реагират

# 617
  • Русе
  • Мнения: 1 524
И аз смятам, че има доктори, които са супер арогантни и не случайно ядат бой. Естествено това вероятно са малка част от лекарското съсловие, но те смятат, че са незаменими и са нещо много по-високо в йерархията в сравнение с хората, практикуващи други професии, макар че и на доктора му се налага да се сблъсква с хората от другите професии. Последната половин година често ми се налага да се сблъсквам с доктори и се чудя, как може да има толкова некомпетентни хора и с такова лошо и пренебрежително отношение към пациентите.

# 618
  • Русе
  • Мнения: 1 524
Но не смятам да се оплаквам и да пускам жалби, защото знам, че няма да има ефект. Особено при този недостиг на медицински кадри.

# 619
  • Мнения: 927
къде в Русе може да се спортува йога

Game sport Center на ул. Борисова.

# 620
  • Мнения: 6 304
Момичета, може ли да препоръчате офталмолог, за д-р Ренета Колева някой има ли отзиви?

# 621
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Др. Миланов, завеждащ очното отделение в УМБАЛ-а. Има кабинет срещу Икономическия техникум и приема след предварително записан час. Не работи по ЗК.

# 622
  • Русе
  • Мнения: 179
къде в Русе може да се спортува йога

Game sport Center на ул. Борисова.
Благодаря Теди !
Ако някой знае за курсове по йога в района на  кв. Здравец, моля да сподели

# 623
  • Мнения: 573
Здравейте, синът е много запален по кораби, има ли къде в Русе да се разходим с корабче в неделя? И знаете ли разписание и цени или къде може да проверим?

# 624
  • Мнения: 10 301
Ето на това сме се возили ние, но лятото : https://ruschuk-bg.com/%d1%83%d1%81%d0%bb%d1%83%d0%b3%d0%b8-%d0% … 0%b5%d0%bd%d0%b8/

Обади се и попитай дали правят разходки и сега по това време на годината. Помня, че ние чакахме да се съберем хора иначе не искаше да тръгне за 2-3- човека.

На нас много ни хареса, разходката беше дълга, пихме кафенца на бара (имаше и разни други питиета де), правихме си снимки, разрешават да се снимаш и на капитанското място. Въобще много готино беше, а детето макар и на 14 много се впечатли.

# 625
  • Мнения: 208
Здравейте, знаете ли заведението което преди беше"Мястото" на ул.Александровска, сега пицария Рома ли е, и имате ли някакъв тел.за резервация, а ако някой е сядал там скоро да сподели доволен ли е.

# 626
  • Мнения: 4 026
Не знам къде се намира Рома - поръчвам само за вкъщи/работа от там. Спагетите са невероятно прекрасни, десертите също. Пиците са отврат. (5 човека на работа сме на едно мнение)  Основни ястия не сме яли от там...

# 627
  • Мнения: 35 180
Да, сега е пицария Рома. СКоро сядахме там. Обслужването е бързо.Предполагам , че са с телефоните на пицария Рома, тъй като старата сега е затворена за ремонт. Ние сядахме там в събота. Скоро бяхме и на рожден ден там.

# 628
  • Мнения: 268
Момичетаа,преди години имаше много хубав магазин за бельо до дървото,после го изместиха на марсел,някой има ли информация съществува ли още някъде

# 629
  • Мнения: 1 763
Някой не направи ли откритие за добра козметичка в Русе ? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт