С какво ви дразнят свекървите- 86

  • 94 835
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 651
И аз помня за помощи от по 600 лева.

# 646
  • София
  • Мнения: 6 001

Мадам, да ги хващаш твоите и да ги пратиш на топло по морето у нас. Инвестирайте в една къща. По-евтино ще ви излезе и после ще си имате къща за ваканции Laughing
Пеперудова е писала някога, че живее в Германия и че свекърите ѝ са германци? Аз съвсем друго помня.

Извинявам се. Понеже говореше за суми в Евро и затова така реших Embarassed

# 647
  • Мнения: X
Цветенце, ти пък за какво се извиняваш?  Hug

# 648
  • София
  • Мнения: 6 001
Цветенце, ти пък за какво се извиняваш?  Hug

Ми, затова, че се изцепих  неподготвена Mr. Green

# 649
  • Мнения: X
Хммм, не си ти цепещата постове неподготвена. Друга е. Друга.  Mr. Green

# 650
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 531
 Абе Мадам Пеперудова,щом много те дразнят на лична основа и заяждане твоите свекъри кажи им,че ,когато братята Кирил и Методи са разнасяли факела на българската писменост,то Карл  V е говорел на немски само с конете си!

 По-големите ще ме разберат 😉😉

# 651
  • Мнения: 9 413
Цветенце, ти пък за какво се извиняваш?  Hug

Ми, затова, че се изцепих  неподготвена Mr. Green

Не си, не си. Тя често говори за Германия и аз бях останала с впечатление, че живее в момента там.

# 652
  • Мнения: 1 384
Пеперудова, твоите свекъри германци ли са?

И аз това бих искала да я попитам...Какви са по народност тия хора?Дали са кореняци немци,или са натурализирани емигранти от някъде?Защото с тоя манталитет и на мен не ми приличат да са баш немци..нещо ориенталско сякаш има у тях.
Или са си българи ?

А отношението към Пеперудова е неприятно и обидно и даже ясно си го показват и я дразнят....

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 21:28 от Zhani

# 653
  • София
  • Мнения: 28 898
Хммм, не си ти цепещата постове неподготвена. Друга е. Друга.  Mr. Green
Ооо, не, Уиш, пеперудата не се изказва неподготвена, ти просто не я разбираш Laughing

# 654
  • Мнения: X
Адаш, аз съм казала, че Пеперудова се изказва неподготвена?  Outta Joint

# 655
  • София
  • Мнения: 24 839
При мен проблема е, че ме харесват, показват го, а като й казах , че ще става баба ми отговори "Ами добре". Това е може би единственият човек , който не се заинтересува кога ще родя, дори за пола не се интересуваше. Уж се харесваме пък никакъв интерес.

Това е най- нормалната реакция- бременността и раждането са нормални природни процеси, затова цялото прехласване и кудкудякане е излишно.

И нищо чудно, да не реагира от суеверие- да не вика Дявола и всичко да мине нормално.

# 656
  • София
  • Мнения: 28 898
Гледай сега как се обърках, Уиш. Много странно Rolling Eyes

# 657
  • Мнения: 5 651
Пеперудова, твоите свекъри германци ли са?

И аз това бих искала да я попитам...Какви са по народност тия хора?Дали са кореняци немци,или са натурализирани емигранти от някъде?Защото с тоя манталитет и на мен не ми приличат да са баш немци..нещо ориенталско сякаш има у тях.
Или са си българи ?

Точно ориенталско. Да не би затова да захвалва толкова интегрираното второ поколение турци в Германия? Пък и беше споменавала, че мъжът й е учил в чужбина, като нея.

# 658
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 324
Ей ,изядохте я Пеперудова...

# 659
  • София
  • Мнения: 28 898
Е, нека си лъже жената, щом има публика и я влече. Само ако можеше да не е толкова прозрачно...

Общи условия

Активация на акаунт