Трансплантация на Вежди - Rota life Tirkey

  • 3 137
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте дами,

много четох по темата за присаждането на вежди. Преди 6 месеца се подложих на такава операция в Турция в ето тази клиника https://www.rotalife.net/.
Очаквах добри резултати, предвид, че процедурата ще се извърши в чужбина, апаратурата е по-съвременна и специалистите са по-висококвалифицирани в сравнение с БГ.

За съжаление процедурата не бе успешна.
Спазих всички условия по възстановителния процес, но веждите ми:
    първо не изглеждат естествено (много неподредени са)
    вторто са
редки (на места има обилни участъци без косми)
[/list]
Ако се замисляте за подобна процедура, определено НЕ  препоръчвам клиника Rota life.

Ако имате препоръка за клиника или специалист, който се занимава с това и сте доволна от резултата, моля да споделите.

Поздрави,


# 1
  • София
  • Мнения: 100
Лошо, че си останала разочарована, ама случва се.. за това трябва да се проверява при кой се ходи. Честно казано дори за първи път чувам за присаждане на вежди.  Rolling Eyes Моите са правени чрез микроблейдинг и съм много доволна. Прочети за процедурата - може това да е решението на проблема ти.  Hug

http://prikachi.com/images/65/9171065b.jpg

# 2
  • Мнения: 174
Здравейте, случайно попаднах на темата, не знаех, че и вежди се трансплантират.
Аз чакам дете и разкрасителните процедури ще се отложат във времето, но събирам информация за бъдеще.
Малкото Хабиби, твоите са разкошни, къде си ги правила, надявам се в България?

# 3
  • София
  • Мнения: 100
Благодаря ти Ела, в България са правени - салон Ефект, София. О да, щом си бременна не си за вежди в момента. Даже и като кърмиш не знам дали е позволено, тъй че имаш време докато си "готова" за подобни неща. Лека бременност.  Hug

# 4
  • Мнения: 174
Благодаря, да  за веждите ще трябва да почакам, но видях, че в салона предлагат неща, от които мога да се възползвам, като фризьор и маникюр. Имаш ли наблюдение дали са добри?

# 5
  • Мнения: 12
Малкото Хабиби, да микроблейдинга е удачна алтернатива за поддръжка. В съм с перманент в момента, но съм намислила и това. За съжаление не отварям картинката.

Общи условия

Активация на акаунт