моля за съвет

  • 12 476
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?

Няма как да имаме деца .За брак той иска и аз исках преди време ,но той сега неможе/неиска/ да сключи брак с мен защото е решил да купува имот и иска имота да е купен преди брака.И неискам да ме осигурява аз имам повече от него .Не е редно да иска от мен аз да съм до него ,аз да се грижа за него,да зарежа детето си заради него ,да съм негов ,,съквартирант''
а той какво ще направи за мен -едно голямо НИЩО.Еми няма как да стане пък и да си плащам всичко е за какво ми е -да спортувам над печката,прахусмокачката и всичко което се нарича домакинска работа.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?
Няма как да имаме деца .За брак той иска и аз исках преди време но той сега неможе да сключи брак с мен защото е решил да купува имот.
Демек, за да нямаш възможност после за юридически за претенции...явно това те е обидило?!
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?
а той какво ще направи за мен -едно голямо НИЩО.
А ти какво искаш от него, кое е това голямо НЕЩО, което би те удоволетворило, имаш ли отговор на този въпрос?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 480
Като си прави такива тънки сметки, да си живее сам. Не ти трябва такъв. Да не му е златен...Млада си. Риба в морето, колкото щеш.  Някой ще те носи на ръце, и теб и детето ти.

# 18
  • Мнения: 421
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?

А всъщност какво има да я осигурява? Тя нали си има жилище, той също... Вариантите са три:

1. Единият се мести при другия.
2. Остават порасналите си деца да живеят самостоятелно и те се изнасят заедно на квартира или си купуват нещо общо заедно.
3. Разделят се, защото не могат да се разберат как ще живеят или по-скоро защото авторката не вижда причина да живее с него. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 480
Мен това , което ме смути не са имотните състояния , а изречението "...да зарежа детето си , заради него..."
Само това стига, за да не се получат нещата.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Някой ще те носи на ръце, и теб и детето ти.
Да, защото такива мъже "под път и над път", носят-месят и апартаменти приписват  Laughing
Авторката да си направи сметката, какво търси всъщност и как го вижда реализирано в съвместен бит с този или друг човек.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 480
Ама на авторката не и трябва апартамент, тя иска да бъде равноправен партньор, а не съквартирант и домакиня. Очаква се да обгрижва неговото дете, за сметка на нейното и да изостави своя дом, за да обслужва двама мъже.
Като я иска, да я взима с детето и, друг вариант няма. И си купуват общо собствено жилище.

# 22
  • Мнения: 15
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?
Няма как да имаме деца .За брак той иска и аз исках преди време но той сега неможе да сключи брак с мен защото е решил да купува имот.
Демек, за да нямаш възможност после за юридически за претенции...явно това те е обидило?!
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?
а той какво ще направи за мен -едно голямо НИЩО.
А ти какво искаш от него, кое е това голямо НЕЩО, което би те удоволетворило, имаш ли отговор на този въпрос?
искам да живеем заедно дори предложих да купя общ имот на двамата като не му искам пари той ми отказа иска да живеем в неговия имот който трябва да се стопанисва , имота е за детето му .Естествено както писах и по нагоре ако нещо му се случи аз си тръгвам и това вече няма да е мой дом.На мен имоти не ми трябват въпроса е в уважението че той не мисли по никакъв начин за мен в бъдеще той да е добре.Зададох му въпроса ако нещо се разболея какво ще стане с мен и отговора беше му ,че моето дете което ще оставя ще се погрижи за мен

# 23
  • Мнения: 4 275
Струва ми се, че точно това е проблемът. Той не иска да си остави детето, но иска от нея да се примести при него и да изостави нейното. Ако имаше предложение да се преместят заедно в отделно жилище, май нямаше да има драма. Този ми струва голям егоист...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 480
Аз мисля, че вече си си отговорила на всички въпроси. Има такива мъже, за съжаление доста. Бягай далече.

# 25
  • Мнения: 25 745
Е, добре де..не искаш да се задължавате с брак, не искаш общи деца, но искаш той да те осигури...как да стане?

Няма как да имаме деца .За брак той иска и аз исках преди време ,но той сега неможе/неиска/ да сключи брак с мен защото е решил да купува имот и иска имота да е купен преди брака.И неискам да ме осигурява аз имам повече от него .Не е редно да иска от мен аз да съм до него ,аз да се грижа за него,да зарежа детето си заради него ,да съм негов ,,съквартирант''
а той какво ще направи за мен -едно голямо НИЩО.Еми няма как да стане пък и да си плащам всичко е за какво ми е -да спортувам над печката,прахусмокачката и всичко което се нарича домакинска работа.

Само като прочетох, че не искал сега брак, защото щял да купува имот и искал да е преди брака, ми стана ясно какъв тъпак си намерила.
Първо ако иска да му переш насраните гащи, се предполага да ти предложи нещо (извън квартира, ти нямаш нужда).
Второ, ако наистина  иска брак, може да подпишете декларация за разделна собственост и после да купува каквото си ще...работата е там, че той не иска брак, по смисъла на думата. Той иска женица да му пришетва и прислугва.
Трето, ти толкова ли си закъсала? Щом си материално осигурена, много ли ти е важно да си зарежеш детето и да отидеш в дома на мъж който, откровено ти е заявил, че те иска там, но без сериозни ангажименти.

# 26
  • Мнения: 15
Аз мисля, че вече си си отговорила на всички въпроси. Има такива мъже, за съжаление доста. Бягай далече.
Благодаря това и ще направя

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Не знам как е възможно въобще да стои въпроса да си оставиш детето? При положение, че сигурно е по-малко от неговия син?
 
Зададох му въпроса ако нещо се разболея какво ще стане с мен и отговора беше му ,че моето дете което ще оставя ще се погрижи за мен
Значи не той, като партньор, а детето, което очаква да оставиш" ще се грижи да теб. Съвсем мирише на липса на обич, само дребни сметки..Явно мъжът не си заслужава въобще, ако е това историята

# 28
  • Мнения: 15
Не знам как е възможно въобще да стои въпроса да си оставиш детето? При положение, че сигурно е по-малко от неговия син?
 
Зададох му въпроса ако нещо се разболея какво ще стане с мен и отговора беше му ,че моето дете което ще оставя ще се погрижи за мен
Значи не той, като партньор, а детето, което очаква да оставиш" ще се грижи да теб. Съвсем мирише на липса на обич, само дребни сметки..Явно мъжът не си заслужава въобще, ако е това историята

Така е и аз вече го разбрах

# 29
  • Мнения: 2 617
И защо изобщо ти са тези отношения?!
Аз не виждам нищо, което си заслужава в тях.

Общи условия

Активация на акаунт