На пазар във Варна - 47

  • 69 280
  • 789
  •   1
Отговори
# 165
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Малки сутиени има на Дрин до Колхозен пазар точно до Елитис.Магазина е за дамско бельо.До него е за мъжко.Знам,защото и дъщеря ми е току-що "напъпила".
Да,и аз от там пазарувам малък размер за дъщеря ми. Peace

# 166
  • Варна
  • Мнения: 611
Някой знае ли клон на Булбанк по моловете, който да работи малко по до късно? Даже събота и неделя, ако може Simple Smile

Клоновете до Археологическия музей и на Княз Борис I работят до 18,00, а в събота от 10,00 до 14,00. преди в Метро имаше дежурен клон и в неделя но май го премахнаха  Peace

# 167
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Благодаря! Събота ми е идеална, а и мястото ме устройва Simple Smile

# 168
  • Мнения: 69
Наскоро попаднах на български блузи с производител фирма Кристи. Някой да е попадал на такива дамски блузи. Купих си една от друг град и съм страшно доволна, просто нямаше размери.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Наскоро попаднах на български блузи с производител фирма Кристи. Някой да е попадал на такива дамски блузи. Купих си една от друг град и съм страшно доволна, просто нямаше размери.
Мисля, че имат сайт и можеше да се пазарува от там. Потърси.
Иначе в Мадара продават техни дрехи, но точно за блузи не знам. Аз съм си купувала от там пола и сако на Кристи.

# 170
  • Мнения: 446
Здравейте, някой има ли идея къде могат да ми направят надпис върху стъклени чаши, тип печат?

# 171
  • Варна
  • Мнения: 36 611
На Марин Дринов, точно под Медицинския , на ъгъла има едно, което се нарича Copy and Print Shop. Държат го брат и сестра, правили са ми там щампи върху тениски, също и върху чаши.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 556
Дайте идея къде да търся сутиен за момиче, малък размер, чашка А...
H&M Hands V

# 173
  • Мнения: 446
На Марин Дринов, точно под Медицинския , на ъгъла има едно, което се нарича Copy and Print Shop. Държат го брат и сестра, правили са ми там щампи върху тениски, също и върху чаши.
Благодаря! Още днес ще отида.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 701
В коя аптека мога да намеря олекотен ортопедичен (пластмасов) гипс ?

# 175
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Би трябвало лекарят, който те гипсира да го има наличен, евентуално може да се наложи да го заплатиш. Помня преди години като си счупих ръката ме гипсираха с обикновен и като отидох на първия контролен след десетина дни самия доктор предложи да ми го смени с пластмасов. Аз тогава даже не платих.

# 176
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
В коя аптека мога да намеря олекотен ортопедичен (пластмасов) гипс ?
До ДКЦ на Окръжна болница има специализирани аптеки за такива неща.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 701
Благодаря за отговорите, поръчаха ми го познати от по-малък град, където явно, че трябва да се закупи, а не го намират. И по темата, понеже не са сигурни в компетентността на доктора, препоръчайте ми добър ортопед, става дума за счупена пета. Неговият доктор му казал, че всички ще му препоръчат операция, за да усвоят пари от касата, а той му препоръчвал само гипсиране Thinking

# 178
  • Мнения: 11 344
Търся мъжки дънки 30/34 размер. В МОЛ-овете съм гледала.

# 179
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Благодаря за отговорите, поръчаха ми го познати от по-малък град, където явно, че трябва да се закупи, а не го намират. И по темата, понеже не са сигурни в компетентността на доктора, препоръчайте ми добър ортопед, става дума за счупена пета. Неговият доктор му казал, че всички ще му препоръчат операция, за да усвоят пари от касата, а той му препоръчвал само гипсиране Thinking
Д-р Светослав Савчев - преглежда в Майчин дом.

Общи условия

Активация на акаунт