На пазар във Варна - 47

  • 69 378
  • 789
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 71
Здравейте. Някой знае ли къде във Варна продават колички Cosatto?

# 766
  • Варна
  • Мнения: 36 779
Благодаря за линка! Писах и аз с ком и бг отзад ама това второто бг ми е убягнало. Направо го правя отметка на браузъра Simple Smile

А някой знае ли откъде мога да купя меденки с коледна украса? В смисъл голяма меденка, а не пакет с малки.

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 10:27 от HighSpeed

# 767
  • Мнения: 381
"Кътчето на Тони" правят меденки и сладкибши по поръчка с декорации. Намира се на ул. Пискюлиев посока Катедралата след Бенковска отдясно.

# 768
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Доста големи меденки има в Пармаксъзов, с цветни декорации, не съм ги опитвала. Малки, в различни коледни форми има в пекарни Софи.

# 769
  • Варна
  • Мнения: 25 310
На коледния базар на площада също има, в една от къщичките, в която продават греяно вино.

# 770
  • Варна
  • Мнения: 1 922
Все още търся спален комплект на футболна тема - Ливърпул, Барселона, Байерн. Вече не за РД, а за коледен подарък. Моля, ако сте виждали  или в краен случай онлайн магазин, от който имате реални впечатления.
Благодаря за предложенията от Икеа от преди 20тина дни, те са ми резервенвариант.

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 16:43 от stenly

# 771
  • Варна
  • Мнения: 619
Скрит текст:
Търся такива бонбони. Купувах ги от магазин за хранителни стоки до работата ми, но спряха да ги зареждат. Виждали ли сте ги?


Такива бонбони (на грамаж обаче) съм купувала от магазинчето за ядки на ъгъла на Княз Борис и Шипка, срещу ЦКБ.

Много ти благодаря! Днес минах и си взех!

# 772
  • Варна
  • Мнения: 36 779
Мерси, момичета, ще взема сигурно от площада, че събота и без това имам слизане към центъра с детето.

# 773
  • Мнения: 375
Все още търся спален комплект на футболна тема - Ливърпул, Барселона, Байерн. Вече не за РД, а за коледен подарък. Моля, ако сте виждали  или в краен случай онлайн магазин, от който имате реални впечатления.
Благодаря за предложенията от Икеа от преди 20тина дни, те са ми резервенвариант.
В Айко имаше онзи ден. Но не знам на кой отбор бяха...

# 774
  • Мнения: 6
Здравейте, какво ви е мнението за бебешкия магазин слънце на владислав варненчик? Ако не там къде другаде да отида?

# 775
  • Мнения: 6
Здравейте. Някой знае ли къде във Варна продават колички Cosatto?
В магазин Слънце на бул. Владислав Варненчик 36 имат налична Cosatto

# 776
  • Варна
  • Мнения: 556
В сайта на EasyPay пише, че имат клон в м-н Bulmag във Владиславово и работи 20:30. Има ли го още и до 20:30 ли работи?

# 777
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Някой знае ли дали мога и къде точно  да намеря онова прословуто Ариел Леке? Снимката не е съвсем същата, моите бутилки бяха все тъмно зелени .

Ре, малко късно, но не съм влизала. Препаратът е турски, а  в Турция ми казаха, че вече не се произвежда. И там го няма, търсих го за приятелки. Според продавачите там вече поне година го няма.
Тук вероятността също е нулева, мисля.

Не знам за какво ти е... Така и никога не си купих, въпреки положителните отзиви, но аз боря петната с обезмаслител. Та, ако мога с това да съм полезна...

# 778
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Препоръчайте ми магазин за качествено памучно мъжко бельо.  bouquet

# 779
  • до морето
  • Мнения: 2 329
Здравейте, знае ли някой на коя фирма бяха бижутата в Гранд мол до Уайкики?

Общи условия

Активация на акаунт