НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 2

  • 86 611
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет и от мен на всички   wavey  и благодаря за всичко сложено в постовете ви   Peace bouquet
Вили   Hug благодаря за линковете   bouquet
 Rolling Eyes   Интересно ще има ли кратък озет на 180 епизод или направо новия 181 ще е по-дълъг   newsm78


 Rolling Eyes  Приятно гледане   thumbsup  и успех и на новия сезон  Flowers Four Leaf Clover coolcool

# 511
  • Мнения: 28 188
Не спазиха часа, показаха заглавието и ... реклами
Приятно гледане! Hug

# 512
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Направо с 181 епизод си започна   Heart Eyes Laughing

# 513
  • Мнения: 1 732
Да,Дайче и със скок във времето..Хубав е домът на Али бей...

# 514
  • Мнения: 28 188
Зехра в новата къща, с баща си. Разопакова кашони с багаж. Къщата изглежда шик и не по джоба им.
Йомер във фирмата с Нихат , мъж и жена - непознати. Съвещават се 2 мин. и той хуква навън. Джеврие пие кафе в имението, с Хедие. Отново Зехра с баща си, говорят.Айше в имението, звъни на майка си, не й отговаря, отива в хола. Говорят, че Алев е заминала, майка й след нея. Зехра чисти прозорци, мие пода, удря си главата в масата. На вратата звъни кой - Йомер Grinning Дошъл да я види, влиза, събува се, успокоява я, че баща й няма да го види.
Започна превод на руски Grinning









Помага да подреждат, окачва завеси, Joy Joy Зехра се е преоблякла.

# 515
  • Мнения: 7 914
Момичета, хвърлих едно око (през работно време  Wink).
Много хубави минутки между нашите.
Сега си тръгвам за вкъщи и ще чакам руския превод.
Преди това ще ви изчета, разбира се.

# 516
  • Мнения: 1 732
Как я хваща за ръчички...Но при кого отиде той? Каква е тази Озге? Да не би да е,както казва Цвети част от предстояща изненада...

# 517
  • Мнения: 28 188
Пият кафе, приготвено с газирана вода







Изпрати го на улицата и примря от страх да не ги видят като й хвана ръцете, Йомер тръгва пристига Шюкран.





Идва й баща й , лелята пита дали Зехра все още ще работи. Да, но наближава да се "уволни"



Йомер прибра от фирмата някаква Йозге и пътуват...

# 518
  • Мнения: 1 732
HeartЛучи,чудесно ни представяш серията,и с коментар ,та дори и нагледно...Heartbeat

# 519
  • Мнения: 28 188
Зехра каза по тел. на Йомер да не идва, баща й се прибрал... Говорят си с него все едно и също, после отива на работа Laughing Laughing Среща се с Йомер тръгват с колата, ще подари на Асия музикалната кутийка, която баща й е изработил за нея, когато е била 6 - годишно дете.



Стъмни, още пътуват Rolling Eyes Rolling Eyes Отиват на вечеря Grinning Някакви бандити ги отклониха от пътя, уж е в ремонт #Cussing out Пак ще им устроят капан #Cussing out Колата не работи, тръгнаха пеша



Батерия на тел. йок, ще търсят помощ. ooooh! ooooh!

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 23:26 от LU4IQ

# 520
  • Мнения: 28 188
Пристигнаха на мястото на вечерята - изненада. И аз се вързах на номера на Йомер Mr. Green И Йозге е в заверата hahaha hahaha но я изгониха, и само двамата............

https://video.twimg.com/ext_tw_video/912339245574082560/pu/vid/7 … nnXu_w2PPFynS.mp4







Музиката от тийзъра - цигулка им свири.... танц



Алев опитала да се самоубие... реклами

# 521
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет момичета!  Hug

Киносалона как е  Wink, днес се измъкнах извънредно за старта, за да съм с вас!  Peace

Имаме серия без повторение и с нова заставка.  Simple Smile

https://webgram.co/p/BZd7dF7nzjq

Започнах пост на предните реклами, ама го пускам чак сега  Wink

През другото време съм като залепена за екрана  Heart Eyes



# 522
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Еееех, как ни подхлъзнаха пак  Crazy

Аха целувка и...  ooooh! край  ooooh!





# 523
  • Мнения: 28 188
Йомер й обясни нещо за аварията, някакво сравнение със сегашния момент, но не го разбрах.
Цвети, аз гледам на лаптопа, нищо не изпуснах, а пиша от комп Wink
Още не мога да свикна с новото им състояние Grinning



Целувката аха да започне в тази серия, но утре може и да видим края й Laughing Laughing

# 524
  • Мнения: 347
Благодаря Ви момичета!!!:heart:HeartHeart
Лучия....уникална си!Вили, Цвети, Дайче


Общи условия

Активация на акаунт