НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 2

  • 86 456
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 492
Pro, за коя ситуация е виновен Йомер?
Той измисли, че Зехра няма роднини и че е сирак.
 Има снимки на Джеврие в къщата на Зехра, има и букет, може да я искат...а дано 🤔

Последна редакция: пт, 29 сеп 2017, 20:13 от Pro Голямата етърва О. А.

# 721
  • Мнения: 28 078
Pro, това беше записано в договора, който Зехра подписа, без да прочете. Йомер я попита - "няма ли да го прочетеш". Всеки може да пише договори, каквито му харесват. Докато няма подписи под тях, те са само листи хартия.



Ако Зехра не го обичаше, 6 - те месеца са минали, можеше да се прибере при тати. Нали казваше, че чака с нетърпение този момент. Обаче в телефона й вместо "Зорба", е запаметен Йомер. Много неща са се променили, само болезнената й зависимост от баща й - не.

# 722
  • Мнения: 3 436
Ех, зарад хубавеца Еркан как забравяме, че в дъното на цялата ситуация наистина е Йомер. Той й е сценаристът.  Grinning
Сценаристите са ми криви на мен. Grinning
Засега не ми допада как пишат образа на Зехра в началото на 2-ри сезон. Казах си го и преди, къса се нишката с 1-ви сезон. Нови сценаристи, нов режисьор, нов канал, май и нов сериал ...

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 00:21 от Tania M.

# 723
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!
Да помрънкам и аз малко след снощната серия.  Mr. Green
Понеже Про не ще да чува критики по сценария, да си затвори очите за тоз пост.  Grinning

Това обаждане на лекаря за оздравяването на Айше си е ннаправо сценаристка амнезия. С тази вест Йомер замина за Кападокия, а снощи докторът му го каза и Йомер го чу - като за първи път.  Mr. Green
Като цяло ми се губи логическата връзка между двата сезона, зее ми празнина между тях. Сякаш не е имало сцена между живота и смъртта на ръба на скалата, не е имало думи на любов над пропастта (все едно дали от двамата или само от Йомер). Какво са си казали, какво и как се е случило и не се е случило,  защо пак не я чуваме Зехра да го нарича Йомер??? Сценаристите забравиха за това. Вече се съмнявам дали ще има и ретроспекции, няма и помен от тях.

Заслужават си колажите двете романтични сцени, на терасата с одеялата и на брега. Но първите 15 минути ме поизнервиха. Цялата поредица от сцени с Йомер и Зехра -  разплаканата Зехра пред дома на Салим, в колата, в конака и банята, разговора й с Шюкран и последвалия с Йомер. Защо връщат поведението на Зехра към 1-ви сезон? Когато й теглеха думите с ченгел, казваше му със закъснение важни неща и те се усложняваха. Хайде тогава Йомер беше Зорба, но сега? Самата Хазал се справя чудесно с предписваните й реакции, с тази паника, нерешителност и безизходица на Зехра: "Какво ще правя сега? Аллах, помогни ми?"  "Опозори" баща си, за да го спаси, и се тресе от самообвинения.  

Дано падащият рейтинг да ги стресне и по-бързо да приключат с тая фаза. И да ги гледаме, ако ще в 150 серии, да се борят за любовта си срещу всичко и всичко, ръка в ръка, както иска Йомер.
От друга страна, след всичката болка, която в заблудите си причини на Зехра през половината първи сезон, му се пада - и му приляга - на Йомер да се поизпоти повечко за тази любов. Това последното - за баланс.  Grinning

За Салим. Ядосвате се, че дал съгласието си за запознанството с льольото Джемил. Но и това не показаха. Чухме го Шюкран. Но не чухме с какви думи се съгласи и на какво точно, като знаем позицията му в подобна ситуация. Сега какво да го съдя задочно.
Приятно гледане на всички днес! Hug

Танче  Hug отново си ми взела думите от устата  Peace

А също не упреквам Салим, защото... Шюкран каза на Джемил да каже, че и баща и е съгласен, което не означава, че го е питала де, а като потвърждение на други нейни думи пред Салим - каза, че Зехра никога не би се омъжила без съгласието му, а тя явно смята, че лесно би го убедила и да го даде.  Peace

За другите ми влошени усещания - няма да обвинявам нито Хазал и Еркан, нито Йомер и Зехра, а само и единствено сценария и режисурата. за нелепиците, които ни предлагат с любимите герои и особено това, че се опитват да вкарат нов главен герой - Сабах ooooh!. Аз, дори я харесах първоначачално, ама заради това навиране с дълги и безсмислени сцени с нея вече почвам да я мразя.


# 724
  • Мнения: 347
Привет момичета!
Аз не гледах серията онлайн, чакам я да излезе.Но, докато чакам, е удоволствие да Ви чета!
Като я изгледам и аз ще се включа.Дано да има някой , да си поприказвам.Е, и ако накой ми отговори , де!

Вили, много здраве и късмет на децата ти , и на теб !


 

# 725
  • Мнения: 3 436
Като я изгледам и аз ще се включа. Дано да има някой, да си поприказвам. Е, и ако някой ми отговори, де!
Е, как няма да има! Готова съм след превода да си взема назад някое изречение!  Grinning Grinning Grinning

# 726
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Приятно гледане и очаквам с нетърпение коментарите Ви. Аз нямам щастието да ги гледам с български дублаж,  но благодарение на рускините само 2 часа след излъчването те са готови с превода и после с Вашите  невероятни коментари  удоволствието е пълно. Приятна вечер

Добре дошла и от мен!  bouquet

Ама... колкото до  Wink бг дублаж  Simple Smile - ние също нямаме още шанс да го гледаме така  Peace и сме първо на руски, а после и на бг буквички  Simple Smile

Вили  Hug сърдечен поздрав и от мен за твоите младежи - живи, здрави и мнооого щастливи да са!  bouquet

Като я изгледам и аз ще се включа. Дано да има някой, да си поприказвам. Е, и ако някой ми отговори, де!
Е, как няма да има! Готова съм след превода да си взема назад някое изречение!  Grinning Grinning Grinning

 newsm10 newsm53

# 727
  • Мнения: 28 078
Нямам никакви обвинения към Хазал и Еркан. Няма за какво.
Разбира се, че Зехра и Йомер са творения на сценаристите, обсъждам ги такива, каквито ни ги показват. И мисля, че това вече съм го казвала.
Няма ли читав сценарий, и носители на Оскар да вкарат, няма да спасят сериала. Не се отнася само за този. Гледала съм 3 цели сериала и 3 донякъде. Отказах се по тази причина - не ми хареса развитието на действието. Въпреки добрата игра на актьорите, съм преценила да не си губя времето. Всъщност 2 от трите, впоследствие ги приключиха по - рано от предвиденото.
Не зная колко серии ще е този сезон, писах, че остават 176, защото първият е 180. Но вторият може да е  по - кратък. Продуцентите се научиха да не обявяват броя, та ако в даден момент решат да приключат, да си спестят коментарите за провал.

# 728
  • Мнения: 3 436
И рускините клонят към моето предположение от тия дни, че Йомер може и да не успее да разкаже, ако Салим припадне. Нали скоро не е влизал в болница.  Mr. Green И диагнозата са "разбрали", сърдечен пристъп.  hahaha
Обаче Дайче снощи позна, че Зехра ще припадне и Йомерко ще бди над нея.

Пак при тях четох, че бил подписан договор за 53 серии във 2-ри сезон. Но не вярвам, докато не видя източник в оригинал, а те нямат навика да посочват източник. Може би и тук сте го писали, не знам. Но Нинка няколко пъти задава този въпрос, затова го споменавам.

# 729
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Pro, за коя ситуация е виновен Йомер?
Той измисли, че Зехра няма роднини и че е сирак.
 Има снимки на Джеврие в къщата на Зехра, има и букет, може да я искат...а дано 🤔


Ами така де  Wink - познах, че тази накипрена Джеврие в махалата ще е точно за това  Simple Smile, ама... чудя се друго  Thinking Сега Йомер ще си каже ли истината на Салим или... ще се представи ( че явно бабато не го помни от конака  Wink) за шефа на Зехра и да поиска предварително съгласие за брак с нея.  newsm78



А какво ли пише на бележката? То не бяха намеци в подсказката и по-скоро вариантите в превод - за развод или раздяла, пък то... и с цвете, явно си е нещо романтично.  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 347
Лучия,:hugs:
Ако това са цигари, което държи Хазалче, милата , рускините я съсипят от критики! Гледах преди някакви снимки, на едната държеше цигара, а на другата, пред нея кутия.Мале, мале! Критики , коментари, чудо...
Ама иначе , познаха за Джеврие , че ще отиде да иска Зехра.

# 731
  • Мнения: 3 436
Да се направя на Цвети.  Grinning Hug

# 732
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И рускините клонят към моето предположение от тия дни, че Йомер може и да не успее да разкаже, ако Салим припадне. Нали скоро не е влизал в болница.  Mr. Green И диагнозата са "разбрали", сърдечен пристъп.  hahaha
Обаче Дайче снощи позна, че Зехра ще припадне и Йомерко ще бди над нея.

Пак при тях четох, че бил подписан договор за 53 серии във 2-ри сезон. Но не вярвам, докато не видя източник в оригинал, а те нямат навика да посочват източник. Може би и тук сте го писали, не знам. Но Нинка няколко пъти задава този въпрос, затова го споменавам.

Танче  Peace във фейса също го имаше за 53 серии, аз и там писах, не помня тук дали го правих... но как да са 53, като знаем, че е седмичен сериал и това означава по 5 на седмица, нима се канят да го спрат някоя сряда?  Wink Повече бих хванала вяра, че имат договор първо за 55 или 60 серии, а между другото първи сезон тръгва с такава за 60. След това решават да са 100, тогава вече следях онлайн и помня, че вместо да го спрат  Wink добавиха ''бомбата'' взрива в кафенето. И следващите приказки, които се носеха бяха дори за 200 серии, ама решиха да има втори сезон, затова определиха 180 да е финална за сезон 1.



Една снимка празнува годишнина  Wink

# 733
  • Мнения: 28 078
Цитат
А какво ли пише на бележката?

Онлайн преводачката написа само - "Доброе утро я скоро вернусь" и думите на Зехра - "Слава богу он не злится"

Благодаря за преведения епизод! bouquet
Сега ще видим кой какво казал и написал Wink

# 734
  • Мнения: 2 492
Само да ви кажа, че гледам Истанбулската невеста и до момента ГГ още не са срещнали, а мина вече половин час, та в този смисъл да живеят Страстните  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт