НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 2

  • 86 474
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Вили, Про, Лати  Hug донесли сте нови снимки, ама и за мен са останали още  Wink





# 91
  • Мнения: 367
И снимки с фенове от днес!







Цвети изпревари ме,но няма да трия! Smile

# 92
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Лати  Peace така е, като има интересни неща  Simple Smile



Почват и сравнения със стари селфита  Simple Smile

И един колаж, който разнасят в Туитър



И новият злодей, който май ще е помощник на момичето с агенцията за недвижими имоти, явно вместо Мехтап и Бетона ще гледаме тях.

# 93
  • Мнения: 367
Направих реклама и уведомление за ФБ групата на българските фенове, до Еркан и Хазал в ТуитърSmile

# 94
  • Мнения: 11
Добър вечер момичета,
По принцип Ви чета,но не пиша,но в случая имам молба за помощ.Не мога да си сваля еп.111 от никой от сайтовете където го намирам ,а съм лудо влюбена в сериала.До скоро свалях всичко от Yuo Tube,но в момента нещо не се получава.От това което сте качили Вие ,също не може.При този епизод липсва резолюция-[HD,720p]mp4/не съм сигурна,че думата резолюция е правилна/.Та молбата ми е ,ако някой има възможност, да ми го изпрати или да го коригира в темата.Възможно е и други да имат този проблем.
Приятна вечер!

# 95
  • Мнения: 1 732


Пробвай пак...аз го отварям..и гледам

# 96
  • Мнения: 82
Добър вечер момичета,
По принцип Ви чета,но не пиша,но в случая имам молба за помощ.Не мога да си сваля еп.111 от никой от сайтовете където го намирам ,а съм лудо влюбена в сериала.До скоро свалях всичко от Yuo Tube,но в момента нещо не се получава.От това което сте качили Вие ,също не може.При този епизод липсва резолюция-[HD,720p]mp4/не съм сигурна,че думата резолюция е правилна/.Та молбата ми е ,ако някой има възможност, да ми го изпрати или да го коригира в темата.Възможно е и други да имат този проблем.
Приятна вечер!



Приятно гледане, msnd! И не се притеснявай да влизаш в темата и да пишеш! Споделяй! Има толкова много неща, които ни дава сериала, нека споделяме!

# 97
  • Мнения: 11
За отваряне го отварям,но не мога да го съхраня.
Впрочем,в предишния ми пост,се бях съсредоточила,как  най-кратко да предам молбата си и заабравих най-важното.А именно-На момичетата,които отделят от личното си време,за да ни правят нас щастливи,предавам мойте най-искренни благодарности и пожелания,за много здраве,успех и благоденствие.

# 98
  • Русе
  • Мнения: 6 503


 ooooh! ooooh! ooooh! Дали  newsm78 пак ни чака отвличане...  Sad



А и този нов Мехмет, хич не е нов де... ама като не се сещаме за човека на Хилми  Sad, но все някой е гледал внимателно де.  Simple Smile

https://webgram.co/p/BYoTnprgXSl

Ама и какви колажи са спретнали западните ни съседки  Crazy



Последна редакция: пн, 04 сеп 2017, 22:00 от Cveti67

# 99
# 100
  • Мнения: 2 492
 
Има ни и в новият постер на Стар ТВ 😜

# 101
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Прекрасен се очертава да е денят ни  Wink - в очакване сме на промото на сезона на СТАР и на програмната им схема, според това в 21.00ч.  Simple Smile

https://twitter.com/startv/status/904924213953404933



Про  Hug вярно е в постера са включени и нашите хора, снимката им е нова и може би днес ще излезе в по-добър вариант, но засега е само така.  Peace





Дано днес ни заредят и с нови снимки от сета, а довечера да ни хареса схемата на Стар - и като дата, и като час на излъчване.  Peace

Хубав и много успешен вторник!  Peace

# 102
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Добро утро момичета  Hug Hug Hug
След дълго отсъствие се завръщам при вас и Зехра и Омер,гледам сменили канала излъчване ще е по стар тв не по трт, както досега, за добро да е  Peace
Спешъл фор ю  bouquetза Лучия ,че се наема и ни прави такова хубаво къще на ЗехОм, където можем да споделяме и научаваме новини за патроните
Скрит текст:
Много ме кефят Халит и Берг непринудени ,щастливи  Heart Eyes Heart Eyes
Леле много надолу ги сложили, докато ги намеря едвам се виждат  Peace
Надявам се новият сезон да бъде още по-успешен,защото Хазалче и Еркан го заслужават и дават всичко от себе си  и това личи от километри Peace

Сега Ви пожелавам хубав ден

# 103
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Иве  Hug добре завърнала се!  bouquet
Идваш си тъкмо навреме, когато почват и новините вече  Peace

Не, че не излизат и по-стари, но не показвани все още неща де  Wink



# 104
  • Мнения: 2 492

Здравейте и от мен ❤

Общи условия

Активация на акаунт