НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 2

  • 86 608
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 762
Привет АСК-И  Hug Hug
Момичета HugБлагодаря ви отново за всичко,което правите тук в темата,
снимки,преводи,дискусии.За всичко. bouquet bouquet

                     

             

Да си припомним началото.Колко пъти Йомер беше несправедлив към Зехра,колко пъти е обиждаше,колко мъка и причиняваше и смяташе ,че винаги е прав,не вярваше на никоя дума на Зехра.Но когато започна да се влюбва и в моментите когато е бил насаме със себе си,си е давал сметка,че Зехра все повече и повече заема по голямо място в сърцето му,но му трябваше 100-тина серии време да признае на висок глас, самата истина ,че обича Зехра.

               

Хубав и и спокоен ден дами. bouquet

# 346
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Нов ден - нов късмет  Simple Smile, дано и повече нови неща ни покажат.  Peace
Да не забравяме  Wink - 5 дни до старта ни остават!  Heart Eyes

Лу  Hug разбирам ви много добре, защо сте се поизмъчили с гледането накуп на сериите АСК. Аз, нали съм била в това положение само с първите 70-на серии и ми беше досадно с някои от страничните образи, обаче така накъсаното и редуващо се действие не ми позволяваше и да прескачам, опасявах се да не пропусна нещо  Wink. А после като подхванах онлайна понякога имах възможност и цели серии да видя в реално време на турски, в началото и превода по-бавно излизаше, но конкуренцията в двете превеждащи групи го спешиха и почти не се е случвало вечер да си легна без преведена серия  Simple Smile А сега ще има и трети превод на руски, а после и нашите феи-преводачки са бързи, та... чака ни интересен сезон.  Peace



Вече ще имаме и подобни истински кадри, а не ''пипнати'' хубави снимки до получаването им. Вярвам на най-важната подсказка за този сезон, че... сега ще видим един различен Йомер, готов да се бори за любовта си, а с това... и истинската им любов.  Heart Eyes Затова ми се иска и отрицателните образи сега да са по-малко, само колкото за допълнителна интрига  Wink, иначе около изясняването на ситуацията с брака  Зехра и Йомер, разкриването на истинският произход на Зехра, може би завръщането и на майката на Йомер, а и с новата успоредна любовна история би ни било много интересно и без много досадни странични герои  Wink



Хубав и интересен ден желая на всички!  Peace

Вичи  Hug

# 347
  • Мнения: 2 496
Здравейте и от мен 😻 Нашите се влюбиха един в друг още от първото виждане. После им трябваше доста време да го осъзнаят, нашият даде всичко от себе си, за да направи обратното, Зехра да го намрази, обаче любовта е по-силна, колкото и да беше проклет, винаги се усещаше, че тя му е слабост. Снощи като гледах преведената серия и както беше бесен заради Мехтап за капак и Айше съобщи новината за чантите щом нашата реши да му помогне за ризата и той стана като памук 😂😂😂
А приятен ден и чакаме снимки 😍

# 348
  • Мнения: 7 914
Привет, момичета,
Вчера сме имали РД на сериала, а нямаше тортичка. Simple Smile


Дано е така успешен и 2-ри сезон и по- малко отрицателни герои си пожелавам аз.

И моето мнение по въпроса за родителите на Зехра:
Мисля че С. не ѝ е истински баща, но е оставил жена си в тази заблуда.
Вероятно има някаква сериозна причина да крие кои са истинските ѝ родители и нямам търпение да разбера.
Това колие, ако е толкова скъпо, може З. да се окаже наследница на богат род. Simple Smile

# 349
  • Мнения: 28 187
Привет, момичета,
Вчера сме имали РД на сериала, а нямаше тортичка. Simple Smile


Дано е така успешен и 2-ри сезон и по- малко отрицателни герои си пожелавам аз.

Привет! bouquet
И кафе с карамел chef


Нашите се влюбиха един в друг още от първото виждане.

yes yes

https://video.twimg.com/ext_tw_video/910296598781071360/pu/vid/1 … T5fbKqBvWXIZq.mp4

# 350
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет, момичета  wavey  
Цвети  Hug  благодаря за посрещането  bouquet и много се радвам за новото ни "виждане" и в тази тема  bouquet  
 Peace   Честита да е годишнината на АСК  bouquet  и от мен пожелания за още по-интересен и успешен сезон  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed
Вече ще имаме и подобни истински кадри, а не ''пипнати'' хубави снимки до получаването им. Вярвам на най-важната подсказка за този сезон, че... сега ще видим един различен Йомер, готов да се бори за любовта си, а с това... и истинската им любов.  Heart Eyes Затова ми се иска и отрицателните образи сега да са по-малко, само колкото за допълнителна интрига  Wink, иначе около изясняването на ситуацията с брака  Зехра и Йомер, разкриването на истинският произход на Зехра, може би завръщането и на майката на Йомер, а и с новата успоредна любовна история би ни било много интересно и без много досадни странични герои  Wink


Peace  Радостна нова информация  bouquet

Лучия Hug  Peace bouquet
 Rolling Eyes  Аз съм доволна и за напускането на Назан, съвършен безскрупулен убиец я видях като направи чая с отровата и го занесе на Зехра  Shocked  без грам мисъл, че не е сама, а с Йомер и може той да го изпие  Shocked  както и се случи  ooooh!  


 ooooh!  Но за Демир съжалявам, че Йомер остава без толкова добър приятел, ако наистина няма да го има във втори сезон. Ще ми хареса да се появи дори и в по-късните епизоди с Лейла, защото тя пък е единствената също много добра приятелка на Зехра  ooooh!  Отсъствието на Мерт за Йомер не е беда ...   Дано да са го измислили добре сценария  Praynig  също и за Ясемин ... newsm78    

Таня Hug  приятно ми е да те "видя" отново след ЩЗ  Heart Eyes  bouquet
 Rolling Eyes   Да се поясня за репликата на Мерт "класическия Йомер К." имах впредвид сцена от първото му отиване в холдинга (133 еп.16:30мин.) Демир също беше с него, а Йомер със сериозно и спокойно изражение криеше гнева си към Зехра, че била "поискала" пари от Йенер за годежа на Ясемин, а не приела неговите  Sick  И Мерт, и Демир  разпознаха състоянието му, а Мерт го предупреди, че може да изплаши Зехра с това си "поведение", при което Йомер си възпроизведе спомена за широко отворените  и пълни със сълзи очи на Зехра от неговото поведение в "тяхната" стая вечерта Shocked  


Катя Hug за хубавия нов клип Peace  bouquet   и за чудесния слайд пред него   dazzler1 голямо гледане и слушане направих  newsm74  

Pro Голямата етърва О. А.  Hug  Peace bouquet
😻 Нашите се влюбиха един в друг още от първото виждане. После им трябваше доста време да го осъзнаят, нашият даде всичко от себе си, за да направи обратното, Зехра да го намрази, обаче любовта е по-силна, колкото и да беше проклет, винаги се усещаше, че тя му е слабост.

  Grinning  И аз имам същото впечатление като теб  Peace  и то още като се сблъскаха в коридора на болницата  Shocked  Зехра му пропука всичките "защитни стени" на Йомер и му преподреди приоритетите в живота, както трябва да е за мъж на неговата възраст  Crazy  Хич не му мина през ума да се ядоса, извинение да иска и пр...  Коскоджамити собственик и шеф на холдинг изобщо не се притесни да отиде с шофьора си в бедняшкия квартал, собственоръчно да звъни на вратата и това взиране в очите определено беше нещо повече да разбере що за момиче е наистина тя, след светкавичния шамар по лицето за обидните му думи  Peace може и с нова мозъчна гънка да се е сдобил Йомерджим  Party

pepel_ot_rozi  Hug  за тортичката  Peace bouquet
Вчера сме имали РД на сериала, а нямаше тортичка. Simple Smile


Дано е така успешен и 2-ри сезон и по- малко отрицателни герои си пожелавам аз.

И моето мнение по въпроса за родителите на Зехра:
Мисля че С. не ѝ е истински баща, но е оставил жена си в тази заблуда.
Вероятно има някаква сериозна причина да крие кои са истинските ѝ родители и нямам търпение да разбера.
Това колие, ако е толкова скъпо, може З. да се окаже наследница на богат род. Simple Smile

+ 1   Peace
 newsm78   Аз си мисля за новопоявилия се Керем ... че може да разпознае колието  #Crazy  

 Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 12:17 от dai4e

# 351
  • Мнения: 2 496
wavey  Привет, момичета  wavey  
  Grinning  И аз имам същото впечатление като теб  Peace  и то още като се сблъскаха в коридора на болницата  Shocked  Зехра му пропука всичките "защитни стени" на Йомер и му преподреди приоритетите в живота, както трябва да е за мъж на неговата възраст  Crazy  Хич не му мина през ума да се ядоса, извинение да иска и пр...  Коскоджамити собственик и шеф на холдинг изобщо не се притесни да отиде с шофьора си в бедняшкия квартал, собственоръчно да звъни на вратата и това взиране в очите определено беше нещо повече да разбере що за момиче е наистина тя, след светкавичния шамар по лицето за обидните му думи  Peace може и с нова мозъчна гънка да се е сдобил Йомерджим  Party

Мен ако ме питате още при катастрофата се влюбиха и после в болницата даже се познаха  newsm03
Аз мисля, че и Севим знаеше, че Селим не е истинският баща  newsm78

# 352
  • Мнения: 28 187
На 25.09.2017 г. сутринта ще гостуват в предаването на Стартв "Duymayan Kalmasin" - от 11 ч.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 15:03 от LU4IQ

# 353
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета.. Hug Колко е хубаво като се прибере човек от работа и да се чуди на кого да отговаря.толкова много теми ,дискусии сте започнали....Дайче,добре дошла в нашето АСК семейство..И аз като теб мисля,че Йомер и Зехра се харесаха още при катастрофата..

Дано е ползотворно това гостуване,наскоро гледах в него коментираха моята любимка Елчин,та тогава ми се стори,че е малко клюкарско,но надявам се, да успеят да ме убедят в противното..Ето тези коментират в последното си 192 предавана...



Нещо много тъжни нашите сладури,тази снимка днес е от официалната страница  на филма,какви ли събития ще предизвикат тази тъга...



Ново,с Хазал,а останалите момичета не съм виждала..



И най-новата преведена серия..Приятно гледане..

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 19:27 от Виолета Цветанова_563417

# 354
  • Мнения: 15
Възхищавам се на постоянството на преводачите.Да са ни живи и здрави!

# 355
  • Мнения: 28 187





Благодаря ви за превода и субтитрите на еп. 128! newsm51

# 356
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Днес са ни пуснали тъжна официална снимка, особено Йомер...  ooooh! толкова печален изглежда, че... да се чуди човек какво ни готвят с този момент  newsm78, но... понеже не мога да ги гледам вече така омъчнени... поправям веднага с една реална снимка  Wink на нашите котета  Joy Joy Joy



Виждали сме я, ама... нали се радваме и че освен старта, в понеделник ни чака и предаване с Еркан и Хазал  newsm44

Сещам се веднага и за предаването от юни по ТРТ, когато гадаехме дали на живо или на запис ще бъдат гости. Та...  Thinking сега май пак ми изниква този въпрос, особено след снимката на Хазал с двете жени - да не би да я подготвят за нещо такова  newsm78

От днешните ви коментари тук разбрах, че не сме сами ( ние, първите коментирали си вече по различни канали  Wink) в усещането, че влюбването между Йомер и Зехра стана още на първата им среща при катастрофата. Такива искри... няма как да се пропуснат  Wink, затова и всяка следваща среща ги оплиташе все повече в чувства, които и ги объркваха, особено Йомер. Да чувства тръпка, а да има такова мнение за Зехра от видяно и не доразбрано, всичко това го озлобяваше още повече срещу нея, но... пък после как страдаше като разбра истината и колко виновен се чувстваше, а и как си поиска прошка  Heart Eyes Добре е, че и момичето ни е със златно сърце, та не само го търпеше, но и му помагаше ''заради Айше'' и се влюби, въпреки тежкото начало на тази връзка.

А сега не мога да пропусна и това, едно забавно видео-сравнение - за тези, които като мен са гледали първо Пътеки към щастието и после АСК и... за тези, пък които не са го гледали за да видят  Wink има ли наистина база за сравнение ( между другото има и няколко клипа от рускини с много идентични ситуации, ама... да не ви занимавам повече  Wink)

https://webgram.co/p/BZRN8aQgGkt

И един красив афиш от фен на сериала

# 357
  • Мнения: 347
Привет и от мен, АСК момичета!:hugs:HugHugHug
Изчетох всичко , което сте писали, тук става все по- приятно:heart_eyes:Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Огромни благодарности за превода на поредната доза АСК.Kissing HeartKissing HeartKissing HeartKissing Heart
Момичета и аз също си мисля , като тези от вас, които са го споделили, че Зехра и Йомер се харесаха още, когато се видяха за първи път, без сами да го осъзнават.
Освен раздразнението , което изпитваше към Зехра, заради нелепата ситуация, Йомер се дразнеше и от привличането , което изпитваше към нея, бореше се с това.
Еркан успя да пресъздаде  това ,което изпита Йомер в началото, тази борба със себе си и чувствата , които го завладяваха, по най - добрия начин.Спомням си как се променаше погледа му, очите му говореха , не бяха нужни думи.
Относно истинските родители на Зехра, аз лично продължавам  да мисля, че Салих е истинския и баща, заради думите на Севин.
Бях ви писала, че предполагам, че новия образ Керем е син на Шюкрян тейзе. Вече съм почти сигурна./син или внук зависи от възрастта , нещо такова/
И накрая да ви питам, струва ми се корието на Зехра  се отваря, така ми се видя...Ама пък, ако се отваря, до сега да бяха го отворили......
Нещо красиво от многобройните фенове
/извинявам се , ако сте го качвали ...скоро:stuck_out_tongue_winking_eye:Stuck Out Tongue Winking Eye/

# 358
  • Мнения: 28 187
Цитат
Да чувства тръпка, а да има такова мнение за Зехра от видяно и не доразбрано, всичко това го озлобяваше още повече срещу нея

Цвети, ако Зехра не беше пренесла цялата си махала в имението, нищо видяно и недоразбрано нямаше да има. Ако не търчеше през половин час я при майка си, я при сестра си или баща си, сякаш те са малолетни, нямаше да довлече купища ядове на своята и неговата глава. В края на краищата тя подписа ли договор, в който й се забранява да поддържа връзка със семейството си в продължение на 6 месеца? Подписа. Взе ли пари срещу този подпис. Взе. Спази ли условията. Не. Че тя поне до 100 - я епизод / условно го казвам / нито веднъж не изпита благодарност за шанса, който получи чрез предложението на Йомер. Знаем и другия вариант за спасение на баща й - парите на Йенер, и какво искаше той в замяна на тях. Зехра избра по - добрия вариант, защото при другия наистина щеше да е жертва.
За "прогонената" й майка изобщо не ми се говори. Вярно, че на Зехра само криле й липсват, но знаем, че прекаленият светец и богу не е драг. Сигурно ще прозвучи гадно, но Севим е всичко друго, не и майка на децата си. Един майчински жест исках да видя, поне един, към Зехра.
В живота на Зехра, преди появата на Йомер, истински близък и загрижен за нея човек е само Лейла. Всички други я използват.
Освен това криеше всичко от Йомер. Защото няма да й повярва. Прекалено затворена в себе си, според него. А тя не желаеше да му се довери, защото си мислеше, че ще се оправи сама с проблемите си. Не успя нито веднъж. Той пък криеше тайни, защото искаше да я предпази. Прекалено обгрижващ, според нея. И как няма да е, като няколко пъти животът й висеше на косъм.

Ninka2017, и според мен колието се отваря В такива медальони се слага снимка, кичур от коси или нещо друго ценно като спомен. Може да има надпис - с името на майка й.

Тази леля помните ли я? Joy Joy

# 359
  • Мнения: 28 187
Ninka, случайно попаднах на нея в туитър Blush Участва в някакъв сериал, ето оригиналната, от която я изрязах. Намерила си е сина и снахата Joy Joy

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт