НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 2

  • 86 537
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 494
Ninka, случайно попаднах на нея в туитър Blush Участва в някакъв сериал, ето оригиналната, от която я изрязах. Намерила си е сина и снахата Joy Joy

Скрит текст:
Няма да ни тормози Патроня 😂😂😂

# 361
  • Мнения: 347
Лучия, аз нещо натиснах и видях че половината ми пост се изтри, после изчезна и малкото останало...
Затова сигурно ще се повторя, ама много ти благодаря!!! Като я видях и се "втрещих" и явно много съм се развълнувала
Аз още преди бях писала, че ми е любимка и много ми се иска да я вида поне за малко и във втория сезон!
А серията с нея съм я гледала, незнам колко пъти....
Между другото, точно в тази серия се споменава Керем,изпрати лекарствата на Шюкрян от Германия и нашите трябваше да чакат куриера, та се наложи да я гледат...
Имам едни клипчета с нея , от реала при снимките на серията , ама нещо не ми се получи качването...Както и да е !
Благодаря ти Лучия, много ме зарадва!!!!:kissing_heart:HeartHeartHeart Eyes

# 362
  • Мнения: 10
Здравейте,ASK семейство!
Чета ви редовно,но не съм писала до сега.Та този сериал го загледах,защото много ми заприлича на Пътеките...който съм гледала и много ми хареса химията между главните герои!

И тъй,да си кажа това, по което дискотирате.Първо за това дали Селим е баща на Зехра-Не.Защото когато Севим за пореден път му пилеше нещо за Зехра-Той каза,ми тя ми е поверена и го каза по начин,по който не е негова дъщеря/така го усетих/.Някой беше попитал защо сериала е с това име.За мен лично е,защото Зехра никога не го нарече с неговото име,а именно Зорба.Дори когато говореше с Лейла,тя го наричаше ТОЙ,в телефона си го записа по същия начин,докото той и казваше Зехра и в телефона си я записа като Зехра.Ми това е засега,още не съм стигнала до 180 с-я.

Приятна вечер,момичета!

# 363
  • Мнения: 1 732
Анджи,добре дошла..Аз също много харесвам и обичам "Пътеките на щастието",с неговите ГГ-Куши и Арнав...В тази връзка днес има доста съпоставки на тези герои с нашите ГГ..
https://webgram.co/p/BZReQDMgYfY
https://webgram.co/p/BZRbbsegxvZ
Колкото до бащата на Зехра и аз имам колебания,но повече клоня,че не е той..
Лека и от мен...

# 364
  • Мнения: 10
П.П.Забравих да благодаря на момичетата,които превеждат сериала!Страхотни сте ,просто!
Благодаря и на всички,които слагат снимки,статии ,за интересните постове.....чудесна тема се заформи!
Мен малко ме мързи да пиша,но Ви чета!Чудесни сте!

# 365
  • Мнения: 10
Анджи,добре дошла..Аз също много харесвам и обичам "Пътеките на щастието",с неговите ГГ-Куши и Арнав...В тази връзка днес има доста съпоставки на тези герои с нашите ГГ..
https://webgram.co/p/BZReQDMgYfY
https://webgram.co/p/BZRbbsegxvZ
Колкото до бащата на Зехра и аз имам колебания,но повече клоня,че не е той..
Лека и от мен...

Благодаря за приема!

Още не знам как да използвам емотките,ама и това ще стане!

# 366
  • Мнения: 2 494

 rotfImbo rotfImao rotfImbo
За феновете и на един друг мой любим сериал  Heart Eyes

# 367
  • Мнения: 82
Възхищавам се на постоянството на преводачите.Да са ни живи и здрави!

 bouquet Благодаря, ginka46, LU4IQ, Ninka2017, andji1111, от името на Лазурит и от мое име! Щастливи сме, че ви правим щастливи!



Сега е по-лесно. Въпреки заетостта ни, успяваме да пуснем поне 1 серия на ден от първи сезон. Но, от 25 септември, малко ще се забавят нещата. Решили сме, първо да превеждаме новите серии, като паралелно ще превеждаме и старите. Но, в този случай, превес ще имат новите серии, а старите ще се забавят малко. Надявам се, да бъдем извинени.



Дали да не погадаем на кафенце, какво ще се случи в първите 5 серии?




Лека и спокойна нощ!


Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 01:43 от GalyT

# 368
  • Мнения: 347
Добро утро, АСК момичета!:hugs:HugHugHug
Пия си кафето с Вас.CoffeeCoffee
Желая Ви лек ден, който май ще е хладен и затова Ви поднасям един чай/.....от тези на Зехра...Stuck Out Tongue Winking Eye/


# 369
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug




Четвъртък е... и само 4 дни ни делят от новите АСК-емоции!  Crazy

Нинка  Hug идва есен, а после и зима, но... с този сериал не се усеща кога минава времето - 5 дена чакаш, получаваш подсказки и резюмета заедно с нов епизод, 2 дена ти липсва този режим, ама пък можеш да включиш и нещо друго в свободното време и... понеделник пак  Wink идват новите 5 дни.  Crazy



А утре вечер май пак акция организират в Туитър и Инстаграм.

И сега, понеже не мога да подмина размислите на Лучия  Wink не съм такава  Simple Smile

 
Цитат
Да чувства тръпка, а да има такова мнение за Зехра от видяно и не доразбрано, всичко това го озлобяваше още повече срещу нея

Цвети, ако Зехра не беше пренесла цялата си махала в имението, нищо видяно и недоразбрано нямаше да има. Ако не търчеше през половин час я при майка си, я при сестра си или баща си, сякаш те са малолетни, нямаше да довлече купища ядове на своята и неговата глава. В края на краищата тя подписа ли договор, в който й се забранява да поддържа връзка със семейството си в продължение на 6 месеца? Подписа. Взе ли пари срещу този подпис. Взе. Спази ли условията. Не. Че тя поне до 100 - я епизод / условно го казвам / нито веднъж не изпита благодарност за шанса, който получи чрез предложението на Йомер. Знаем и другия вариант за спасение на баща й - парите на Йенер, и какво искаше той в замяна на тях. Зехра избра по - добрия вариант, защото при другия наистина щеше да е жертва.
За "прогонената" й майка изобщо не ми се говори. Вярно, че на Зехра само криле й липсват, но знаем, че прекаленият светец и богу не е драг. Сигурно ще прозвучи гадно, но Севим е всичко друго, не и майка на децата си. Един майчински жест исках да видя, поне един, към Зехра.
В живота на Зехра, преди появата на Йомер, истински близък и загрижен за нея човек е само Лейла. Всички други я използват.
Освен това криеше всичко от Йомер. Защото няма да й повярва. Прекалено затворена в себе си, според него. А тя не желаеше да му се довери, защото си мислеше, че ще се оправи сама с проблемите си. Не успя нито веднъж. Той пък криеше тайни, защото искаше да я предпази. Прекалено обгрижващ, според нея. И как няма да е, като няколко пъти животът й висеше на косъм.

Лу  Hug моите думи се отнасят за самото начало, първата среща на Йомер и Зехра, когато той си състави за нея мнение много далечно от истината и... от там нататък всичко виждаше през тази си призма, а това създаде и нейното грешно усещане за Йомер. За последвалите събития повече не мисля да пиша, омръзна ми  Wink защото аз съм в тази спирала от месец януари  ooooh! - какво ли не съм чела и видяла при рускините, дори и аз самата в тази връзка прописах там, та... И от другият си сериален опит знам, че... всеки гледа от неговата си камбанария, а помня и това, което в АСК Демир каза на Йомер за 6-та и 9-та ( защо точно на него го каза и то като приятелят му, който знае всичко от самото начало,  Thinking явно вижда и кой греши повече ).

Та... когато съм избрала да гледам сериал и това става винаги заради усещанията, които той и героите му ми дават, аз се опитвам винаги да разбирам и двамата ГГ - не взимам крайна позиция за никой от тях ( по тази причина дори трудно довърших Дръзки и красиви, където се загубих в моите усещания и това, което ми предлагат). За мен...  Thinking когато си в даден сериал с любовна история и ти усещаш чувствата на героите от първият момент, ти можеш да се поставяш на мястото и на двамата в критичните им ситуации и се опитваш да разбереш ЗАЩО той постъпва така в този момент и дори да не можеш веднага да го разбереш, то в следващ момент нещата си идват на мястото. И точно това ми харесва най вече в АСК, който за разлика от вечерните си събратя( съобразяващи се повече с рейтинга), от самото начало до 180 серия си следваше логиката, усещах, че всичко е трябвало да се случи точно така, за да могат и нашите Йомер и Зехра да се заобичат толкова силно, че нищо вече да не е в състояние да ги раздели.  Peace
И точно това вече ни предстои да гледаме - битката на нашите ГГ с външните обстоятелства, които ще са против любовта им, но самите те вече са неразделими.  Peace

Хубав и много успеше да е денят на всички!  Peace

# 370
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Анджи,добре дошла..Аз също много харесвам и обичам "Пътеките на щастието",с неговите ГГ-Куши и Арнав...В тази връзка днес има доста съпоставки на тези герои с нашите ГГ..
https://webgram.co/p/BZReQDMgYfY
https://webgram.co/p/BZRbbsegxvZ
Колкото до бащата на Зехра и аз имам колебания,но повече клоня,че не е той..
Лека и от мен...

Благодаря за приема!

Още не знам как да използвам емотките,ама и това ще стане!

Анджи  Hug добре дошла и от мен!  bouquet

Пропуснах с предният си пост да те поздравя, че и без това стана дълъг, а и... с теб май също сме се засичали преди доста време в една друга тема  Wink А сега видях и че имаме еднаква причина да подхванем този прекрасен, заради двойката си АСК.  Simple Smile

Гали  Hug много ме радва решението ви да правите превод на новите серии с предимство, благодаря и на двете ви с Марина за това!  bouquet

Защото ние, които сме напред с материала чакахме твърде много без серии и  Wink търпението ни вече съвсем се изчерпи.  Peace
И... не със злоба или злорадство към тези, които разчитат на бг превода, ама... нека малко и те видят какво е да чакаш нова серия по-дълго време.  Wink Ние приключихме сезон едно в краят на май, а това са 4 месеца без серия  Sad - толкова вече няма да се чака вече от никой  Peace

# 371
  • Мнения: 3 464
Привет и от мен с благодарности за преводите и поддържането на тази тема.  bouquet Hug
Да си призная, хванаха ме тези двамата с играта си - при тези повтарящи се сценарии да изиграеш любов с мълчание си е майсторлък. Почти никакви реплики и диалог (или повторение на едни и същи фрази, когато са заедно  Laughing), а чувствата направо заразяват.
Обадих се обаче, за да попитам (сигурно съм пропуснала, защото изгледах 180 серии наведнъж), какво съдържа касетата, която Алев остави за Йомер при тръгването си.  newsm78
Що се отнася до това, дали Салим е биологичен баща на Зехра - твърдо НЕ. По-горе сте напомнили бълнуването му след операцията, където ясно прозвуча, че Зехра му е поверена. А и колието е ясен знак, че Зехра не е от това семейство. В първия епизод ни е показано по-отблизо и ако съм видяла точно, на него е изобразена картина с жена и момиче - или пред пиано, или пред статив за рисуване.  (Между другото, това колие ми превзе погледа.  Grinning) А този финес във  всичко у нея ярко контрастира на членовете на "семейството й".
Успешен ден на всички ви. Hug

# 372
  • Мнения: 28 136
Привет!



За феновете на леля Фикрие Laughing

https://video.twimg.com/ext_tw_video/910617937094086658/pu/vid/1 … JMyiX_h21jfhs.mp4

https://video.twimg.com/ext_tw_video/910622371236777988/pu/vid/1 … 9RZoDHUwGhNNv.mp4

https://video.twimg.com/ext_tw_video/910620990526324736/pu/vid/1 … wENoYEzfS6KGy.mp4

https://video.twimg.com/ext_tw_video/910623871505780738/pu/vid/1 … RvzDhYOPU1_70.mp4





Katya_I  wavey


 newsm10

Цитат
А и колието е ясен знак, че Зехра не е от това семейство. В първия епизод ни е показано по-отблизо и ако съм видяла точно, на него е изобразена картина с жена и момиче - или пред пиано, или пред статив за рисуване.  (Между другото, това колие ми превзе погледа. Grinning) А този финес във  всичко у нея ярко контрастира на членовете на "семейството й".

Цвети, на теб ти е омръзнало да пишеш, разбирам те, Hug но аз и някои други сега прописваме тук Wink smile3523

Цитат
Та... когато съм избрала да гледам сериал и това става винаги заради усещанията, които той и героите му ми дават, аз се опитвам винаги да разбирам и двамата ГГ - не взимам крайна позиция за никой от тях ( по тази причина дори трудно довърших Дръзки и красиви, където се загубих в моите усещания и това, което ми предлагат). За мен...  Thinking когато си в даден сериал с любовна история и ти усещаш чувствата на героите от първият момент, ти можеш да се поставяш на мястото и на двамата в критичните им ситуации и се опитваш да разбереш ЗАЩО той постъпва така в този момент и дори да не можеш веднага да го разбереш, то в следващ момент нещата си идват на мястото. И точно това ми харесва най вече в АСК, който за разлика от вечерните си събратя( съобразяващи се повече с рейтинга), от самото начало до 180 серия си следваше логиката, усещах, че всичко е трябвало да се случи точно така, за да могат и нашите Йомер и Зехра да се заобичат толкова силно, че нищо вече да не е в състояние да ги раздели.

С уговорката, 1. че героите правят това, което са написали сценаристите и 2. харесвам и двамата - Зехра и Йомер, може и да звуча крайно в някои моменти. Обаче ми е трудно да приема думите на Зехра, че Йомер е разбил семейството й. Какво да му разбиваш на това семейство, с майка - терорист, смачкан баща и "малката сестричка", която върти всички на пръста си.
Съгласна съм, че сценаристите са майстори в разплитането на историята, разбирам ги и заради стотиците серии, които трябва да оплетат, но си оставам критична към някои от постъпките на Зехра. Хубавото е, че винаги успяваше да се върне в правия път. Grinning Често с помощта на приятели, на които вярва повече, отколкото на Йомер - Лейла, Демир. Удоволствие е да я гледам как потъва в най - дълбокия мрак - опита за развод, и после бавно, несигурно позволява на светлината да я огрее.
Но Зехра е с толкова чиста и нежна душа, с качества, които я правят рядко срещан човек. Наистина. Нейната борбеност, всеотдайност и доброта за мен са неустоимо привлекателни. Да чуе и последва гласа на сърцето си е трудно, но именно защото е Зехра, ще успее. yes

# 373
  • Мнения: 3 436
Здравейте, момичета!
Събрали са се доста неща за коментар от онзи ден, та отзад напред.

С уговорката, 1. че героите правят това, което са написали сценаристите и 2. харесвам и двамата - Зехра и Йомер, може и да звуча крайно в някои моменти. Обаче ми е трудно да приема думите на Зехра, че Йомер е разбил семейството й. Какво да му разбиваш на това семейство, с майка - терорист, смачкан баща и "малката сестричка", която върти всички на пръста си.
Съгласна съм, че сценаристите са майстори в разплитането на историята, разбирам ги и заради стотиците серии, които трябва да оплетат,  но си оставам критична към някои от постъпките на Зехра.
Скрит текст:
Хубавото е, че винаги успяваше да се върне в правия път. Grinning Често с помощта на приятели, на които вярва повече, отколкото на Йомер - Лейла, Демир. Удоволствие е да я гледам как потъва в най - дълбокия мрак - опита за развод, и после бавно, несигурно позволява на светлината да я огрее.
А към някои от постъпките на Йомер? С повече разбиране ли?  Grinning Grinning Grinning
Скрит текст:
Да, сценаристите са тия, които предписват грешките на Зехра и Йомер. И аз не съм  от тези, които ще сложат криле на Зехра /перифразирам/, но много трудно понасях издевателствата на Йомер. Първият ми шок, например, беше затварянето на Зехра в склада за неизвършена кражба, което без малко да доведе до трагичен край. "Случайно", според Йомер. Най ме потресе, че угризенията му след това не бяха съразмерни на провинението му. Да не говорим, че думата "извинение" я нямаше в речника му почти до самия край (да му отчетем все пак, че я написа поне).
Инак и аз се ядосвах на неоправданата реакция на Зехра след "изгонването" на майка й, че и се заразвежда заради това. Колко серии отидоха за едното нищо. И тя се "извини" наум ... и с едно кафе. Но сценарий, и толкоз.
Неубедително ми беше и това, че Зехра разбра грешката си eдва от "предсмъртното" писмо на Йенер. Не повярва на Йомер, а на Йенер. И какво беше всъщност обяснението на Йенер за бягството на Севим, така и не разбрах.
Но пък колко такива постъпки имаше Йомер като тази на Зехра ... брой нямат.
Та ... когато съм избрала да гледам сериал и това става винаги заради усещанията, които той и героите му ми дават, аз се опитвам винаги да разбирам и двамата ГГ - не взимам крайна позиция за никой от тях.
И аз така. Без крайна позиция към никой от тях. [/b]
Иначе съм наясно, че повечето от нас гледат пристрастно - с повече критичност към единия и повече разбиране към другия.

За това, че Салим не е баща на Зехра, сигурно сте прави. Имам пропуски от гледането в галоп и ми се губят думите му "тя ми е поверена". Но за разлика от вас, ще ми се да избегнат клишето "бедното девойче - наследница на богат род". Но каквото, такова.

Дали изпитаха тръпка от първия път, или просто се забеляха един друг, не мога да коментирам. Но трябва да се признае на Йомер, че той си "разпозна" половината и я върза в кърп.  Grinning

Дайче, разбрах ти по-разширеното тълкуване на фразата "класически Й.К." Просто уточних контекста и смисъла, в който я употреби Мерт за първи и май единствен път. Но той Йомер си е класика отвсякъде. Grinning

Да гледаш 180 серии накуп има и предимства. По-бързо стигаш до просветлението на Йомер, можеш и да надникнеш успокоително в епизодите напред. Не е като да чакаш 9 месеца, ден след, да се преструктурира мозъкът и Йомеров и да си дойде сърцето му на мястото.  Heart Eyes


Работят, работят ...

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 15:04 от Tania M.

# 374
  • Мнения: 347
Привет, момичета АСК!
Лучия, много ти благодаря за жеста към феновете на  лелка Ф. Отново много ме зарадва!
Аз съм далеч от мисълта, че съм единствената фенка на тази малка сладка лелка, но наистина много я харесвам.
Освен, че ми е много забавна и миловидна, тя ми напомня и на един скъп на сърцето ми човек/разбира се, няма да занимавам никого с лични подробности/, затова ще си позволя да приема този жест,лично към мен .Благодаря ти!
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Гале, много благодаря на теб и на Лазурит за това че неуморно и безотказно превеждате серия след серия, както и за това , че ще превеждате и новите  паралелно. Аз много се чудих как ще става превода на новия сезон, но не ми беше удобно да питам, не бих го направила, защото мога да си представя колко труд полагате и колко време отделяте за това. Но, ти отговори предварително на този въпрос, който вълнува всички ни.
Благодаря Ви, момичета!
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт