МАC & Sephora - 41 тема

  • 94 097
  • 747
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 31 182
Мисля, че я имаше в Сефора.

Това е моето червило от течните диори. Много ми пасва и ще го взема, няма как. Стои елегантно и е интересно оранжево метализирано.
Скрит текст:

# 181
  • София
  • Мнения: 901
Малко съм обърката от инфото във ФБ -  на 30ти, т.е. в събота, Кат Фон Ди ще е налична в Сефора, а на 5ти е някакво парти, така ли?  Rolling Eyes  Embarassed

# 182
  • Мнения: 31 182
Малко съм обърката от инфото във ФБ -  на 30ти, т.е. в събота, Кат Фон Ди ще е налична в Сефора, а на 5ти е някакво парти, така ли?  Rolling Eyes  Embarassed
Точно така. На 30 ще е заредена, а на 5-ти ще има свободно парти за всички клиенти в Дъ Мол.

# 183
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А някое атрактивно намаление дали ще има на едната или другата дата? Flutter

# 184
  • Мнения: 31 182
А някое атрактивно намаление дали ще има на едната или другата дата? Flutter
Мислиш ли? Обявено е, че ще има изненади при покупка на 5-ти.

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ще чакаме, значи. Twisted Evil

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Много ми се искаше поне на 5-ти да присъствам , но уви няма да успея.
Вчера пробвах синята сянка от есенната колекция на Кларанс и много ама много ми хареса. Сега чакам да ми се обадят когато я заредят, че вече беше свършила, от светлата нямаше тестер. Моливите им за устни също са едни от добрите , нямат мърдане.

# 187
  • Мнения: 1 380
Здравейте,
Случайно някой да има идея дали в Сефора предлагат продукти на Laura Mercier .... най-вече ме интересумат праймърите.

# 188
  • София
  • Мнения: 965
А течните им червила (на Кат) струват ли си?
Някой тествал ли ги е?
Че съм се загледала по няколко цвята и ще чакам да ги видя на 5ти Simple Smile

# 189
  • Мнения: 31 182
А течните им червила (на Кат) струват ли си?
Някой тествал ли ги е?
Че съм се загледала по няколко цвята и ще чакам да ги видя на 5ти Simple Smile
Да, аз имам две. Много са хубави за мен. Стоят докато не махнеш, не се усещат върху устните, ако не напластяваш, но си сушат, както и всички други. Има страшно разнообразие от цветове. Пробвай.
Аз нямам търпение за металическите едници утре и за палитрите. Вероятно и червило ще взема.

Няма Laura Mercier в нашата Сефора. Дано има скоро!

# 190
  • Мнения: 128


http://www.s.2sd.ro/1bg/







Последна редакция: пт, 29 сеп 2017, 14:33 от avianda

# 191
  • София
  • Мнения: 965
Да, аз имам две. Много са хубави за мен. Стоят докато не махнеш, не се усещат върху устните, ако не напластяваш, но си сушат, както и всички други. Има страшно разнообразие от цветове. Пробвай.
Винаги толкова услужлива  bouquet благодаря, ще се пазарува, определено. А и щом са и толкова дълготрайни (това ми е едно от условията) Simple Smile

# 192
  • Мнения: 31 182
 Heart Eyes Hug Е, те са матови, напълно сухи върху устните червила и стоят на място, ако не ядеш мазни храни. Дори и тогава се поизтриват вътре където мазното пипа, но не и навън по контура. Пробвай сама да видиш как ще ти е. Hug bouquet

Видях подаръците, благодаря. Голям кеф, защото със сигурност ще купя поне два продукта, а може би и повече! Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 7 568
И аз много харесвам течните матови червила на Кат. Много са леки на устните, все едно нямаш нищо. Според мен и не изсушават много в сравнение с други такива червила.

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Имам няколко червила на Кат,страхотни са и за мен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не изсушават и при мен толкова,ще си поръчам и други цветове.

Общи условия

Активация на акаунт