Термин МАЙ 2018 г.

  • 38 095
  • 731
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 172
Ми не помня, ама администриращата групата май не ни е дала мейл и то някой като направи нещо и другите по него, по него... Simple Smile

Аз не съм администратор на групата в фейсбук.Всеки участник в групата може да праща покани,но мисля администратора трябва да ги одобри за да влезнат в групата.Понеже тя скоро не се е включвала и реших аз да добавя момичетата, които желаят да се присъединят.
Здравей! Имах проблем с нета. Тук съм вече, но нали казахте че не става с email и ви добавях с имена.
Благодаря ти, добавих на които си пратила покани, но не съм сигурна, че така ще стане. Те да кажат излязла ли им е групата и поканата? Който не иска никой не го насилва, както му е приятно. Хубава вечер и се радвам, че вече има повече момичета. ❤🌸❤🌸

Последна редакция: чт, 07 сеп 2017, 17:34 от Hrisi_love

# 136
  • Мнения: 47
Много време бебето се бавеше в нашето семейство за това не мога да се отпусна да се зарадвам.Чакам малко да понапредна.

# 137
  • Мнения: 8
Здравейте. Ще ме добави ли някой в групата във фейсбук? Нещо не я откривам.
Марина Петрова

# 138
  • София
  • Мнения: 31
От кога започват симптомите? Вчера от 5 сутринта до 11 сутринта ме напъваше 4 пъти. Чак ми се доплака..толкова лошо ми беше. И по това време на работа.. едвам издържах. След 11 се опраних напълно. Днес обаче нямам никакви симптоми. Нормално ли е?дори не ми се гади..  Имам болки ниско в корема все едно съм в цикъл.. но не са постоянни. Как да разбера дали всичко е ок.. Sad първия ми преглед е чак на 25ти ... и още нещо: взимате ли фолиева к-на?

# 139
  • Мнения: 13 082
С първата бремеменност симптоми забелязах чак на 10 ден след закъснението, със сегашната още от сега имам. Гадене на втория ден, замайване. Болките ниско долу тогава, мисля че отшумяха към края на втория месец. Аз обаче имам не сутрешно, а вечерно гадене и предният път, и сега. Фолиева киселина предния път си пих през цялата бременност и сега така ще направя. 

# 140
  • Мнения: 9
Здравейте, коремчета Simple Smile на мен днес продължава да ми е лошо и да ме боли зверски глава, в понеделник ще ходя на лекар, края на 7ма седмица. Аз нямам покана за фейсбук още, явно има проблем някакъв. Хубава вечер от мен.

# 141
  • София
  • Мнения: 31
Здравейте, коремчета Simple Smile на мен днес продължава да ми е лошо и да ме боли зверски глава, в понеделник ще ходя на лекар, края на 7ма седмица. Аз нямам покана за фейсбук още, явно има проблем някакъв. Хубава вечер от мен.
кога ти е термина? Как така  в края на 7 седмица.. моя е на 12 май и уж съм в 4та.. съвсем нищо не помня от бременноста... явно не смятам правилно.. Laughing

# 142
  • Smolian
  • Мнения: 40
Здравейте ,мили майчици! И аз се присъединявам към майските бебчета! За мен бременността ще е четвърта под ред и много желана! Големият ми син сега ще е в пети клас,дъщеричка в първи клас и още едно момиче в трета група в градината. След година и половина опити ,заветните две черти ,видях на 01.09 три дни преди закъснението,потвърдени с втори тест ден след закъснение. Термин изчислен с калкулатора е 13.05.2018г. На всички желая от сърце лека,щастлива и безпроблемна бременност! Heart Eyes

# 143
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Здравейте, теста от днес е положителен. Тъй като от няколко месеца се опитваме, лекарката като разбра и ме извика още утре за преглед. Дано всичко си е на мястото. Симптоми нямах и все още нямам, освен леки опъвания ниско в корема. Имам дъщеричка на 6г. Утре ще ви пиша след прегледа Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 131
vesi ти си герой, живи и здрави да сте Simple Smile
Миш успех на прегледа!

# 145
  • Мнения: 8
Здравейте момичета. Аз също се присъединявам към майските бебчета! Терминът ми е 1май. Желая на всички леко и спокойно бременеене. И аз бих се включила в групата във фейсбук. Simple Smile

# 146
  • Мнения: 20
Здравейте! Вчера правих 2 теста все положителни. Непланирана бременност, 3то дете, а точно напуснах предишната си работа и ще почвам нова от началото на октомври. Много ми е тревожно, объркана съм и не знам какво да правя..

# 147
  • Smolian
  • Мнения: 40
Здравейте! Вчера правих 2 теста все положителни. Непланирана бременност, 3то дете, а точно напуснах предишната си работа и ще почвам нова от началото на октомври. Много ми е тревожно, объркана съм и не знам какво да правя..


Зная как се чувстваш,защото макар и желани,всичките ми деца са идвали,все когато нещо куца! В такъв момент съвет едва ли може да се дава,но да знаеш,че дали децата са три или четири... не се усещат(от опит). Всякаш след появата на второто,натовареността остава същата ,както когато са две! Хубавото е ,че всичко си идва на мястото,без дори да се усетиш! Стискам палци

# 148
  • Мнения: 2 173
Шапка ви свалям на мамите с 3 и повече деца. Дано са повече смелчаците за такова голямо семейство. Аз съм на път с второ, първото е на година и 1 месец и се чудя как ще се справяме, но се радвам много. Simple Smile

Нямам покана за Фб страницата. Какво трябва да се случи за да проработи това.

Взе по-често ми се гади, дори в момента, което е нетипично. Пия фолиева к-на, магнезий и чат пат нош-па ако нещо ме заболи, но не ми се е случвало скоро. За настинки и ако се почувствам разболяваща се пия биозин мама, всеки път помага.

# 149
  • София
  • Мнения: 131
Момичета, ако стоя повече време права и започват световъртежи, отпаднало ми е, гади ми се /не съм връщала поръчката досега/. Има ли някои като мен? Взех си два дни почивка - ами аз почти не съм станала от леглото Hushed Такова чудо...

Общи условия

Активация на акаунт