Термин МАЙ 2018 г.

  • 38 221
  • 731
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 31
Орхидея какви глобули ти изписаха?
Здравейте на новите попълнения. Лека до финал на всички ви. Ще се радвам да се присъединят повечко към Фейсбук.. някак там е по активно и лесно за следене...

# 511
  • София
  • Мнения: 72
ЯННА стискам палци всичко да е наред и днес те чакаме с хубави новини.
Момичета да кажа и тук за момичетата,които не са в групата ни във фейса.От понеделник в Лидл пускат рокли и клинове за бременни, както и сутиени за кърмене.С предната бременност си бях купувала и съм много доволна.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=187 най-отдолу са нещата Simple Smile
Да се оплача,че вчера ми беше адски зле,цял ден на работа едвам мърдах,много киселини,адско гадене абе ужасен ужас.Едвам се прибрах и веднага легнах и сигурно съм заспала към 8:30-9 часа.Тази сутрин едвам станах и за сега се чувствам добре,пък да видим как ще продължи деня.
Добре дошли на новите попълнения,леко бременеене до финал Hug

# 512
  • София
  • Мнения: 153
Привет, момичета Simple Smile
И аз давам малък отчет как се чувствам. Детенце се разхремави, мен гърлото ме дращи от вчера. Звънях на док и тя каза ,че може да пия следните неща- стрепсилс с мед и лимон, Биозин мама и всичко хомеопатично. Надявам се да ми се размине леко.

Не помня кога точно започваше гадетето.Седя само и се моля да не се повтори повръщането от първата бременност, че беше нещо отвратително.

За килограмите- с първата бременност бях някакъв отличник и то без да се лишавам от никаква храна и при положение,че нямах възможност да се вдижа. Стартирах на 47кг. До 3 месец свалих на 45,5 заради повръщане. Отидох да раждам на 54,5кг и след две седмици почти си бях същата, както преди да забременея.
Сега стартирах на 47кг. В момента съм 46кг при положение, че не се лишавам и не повръщам. Ще видим какво ще става Simple Smile Съобщих на тренера във фитнеса, че ще отсъствам поне до юни-юли Grinning Той много се зарадва Grinning
Каквото и да се качи повреме на бременността после се смъква. Малко воля, повечко движение и добра храна. Някои жени задържат много вода и с раждането се чудят къде изчезват килограмите. В общи линии всичко ще е 6 ,само да сме здрави ние и бебенцата Heart

# 513
  • София
  • Мнения: 111
Как става добавянето във фейса? Може ли някой да ме добави?

# 514
  • Мнения: X
^Kalimera^, довечера вкъщи ще ги видя и ще ти кажа.

Хайде и аз ще се присъединя към ФБ...името ми е: Tsvetomira Goberova. Една единствена съм, няма как да ме объркате Simple Smile

# 515
  • София
  • Мнения: 131
DivaOrhideq И аз съм в горе долу същата ситуация. Бебето изостава по размери с около седмица. Честно казано и аз се оповавам на това, че от 04.09.17 /първия преглед, когато се видя само сакче/ до 19.09.2017 е пораснало. А също така 3-4 дни след закъснение ми отчете 2-ра бледа черта. Но за разлика от теб, аз не знам кога  съм сигурност съм заченала. Имах зацапване чак около датата на цикъла, което със сигурност не е имплантационно. Гледам да не се психясвам и да гледам положително напред.
Янна , чакаме те да се включиш! Успех!

Puffy Благодаря за информацията! Точно вчера търсих дрехи за бременни и се чудех няма ли да пуснат в Лидл Simple Smile А иначе подобно на теб - вчера и аз изживях този ужасен ужас, който ти изпитваш. Заспах към 19:30-20ч Grinning
Вярно от 5 съм будна, но поне започнах деня някак оптимистично Flowers Hibiscus

Хубав ден на всички!

# 516
  • Мнения: 172
Янна, стискам ти много палци! Дано всичко е наред!
И аз се чувствам зле и без сила. Винаги зимата се разболявам и  много се притеснявам от сега. Отделно много ми се гади и е ужас. Повечето от нещата, които обичам да хапвам сега ми изглеждат зле. Grinning За килограмите, аз се надявам да не кача повече от нормалното и здравословно.
Момичета, ако сте с късна овулация ще обесни разликата.
Хубав ден! ❤🍀🍼

# 517
  • Мнения: 623
Аз бях 52 до теста, сега паднах на 50 заради гаденето, което днес премина и в повръщане. Относно качването на килограми със сигурност нама да се оставя да кача повече от здравословните 10-12 кг. Всичко отгоре не е полезно нито за бебето, нито за майката.

# 518
  • София
  • Мнения: 31
Момичета колко дни след зачеването става имплантирането?
Орхидея питам.за глобулите понеже нали.уж до 3 месец не се позволяват свещички?
Момичета как ходите на работа с това гадене? Само аз ли дрема в къщи като парцал? Нямам сили да отида на работа.. постоянно драйфане и преди това зацапване с болки.. направо съм гроги. Как успявате? Аз едвам върша нещо в къщи. Вчера водих дъщерята на тренировки и хем с кола.. е 2 часа бях ни жива ни умряла. Нощтно влеме.се будя по сто пъти.. сутрин в 5.30 ставам от пориви ... направо е весело. Малката само ме пита кога ще ми мине коремчето.. не сме й казали че ще става кака.. мисля.че е прекалено рано. Тя ще разтръби на всичко живо.. а и ще и писне да чака до Май.. та мисля по натам..

# 519
  • Мнения: 623
Момичета колко дни след зачеването става имплантирането?

7-10 дни след зачеване се загнездва оплодената яйцеклетка в матката. Понякога точно в този период може да има слабо зацапване. Аз примерно имах зацапване 3 дни преди дата за цикъла и съм почти сигурна, че е било такова зацапване. Незнам точно кога ми е била ову, но преди при случайни прегледи са ми я засичали на 19 ти ден.
И аз съм като парцал, само лежа в нас. Чак вечер живвам и то ако не ми се гади много, а сега и с новата екстра повръщане ще видим как ще е. Възхищавам се на жените с малки деца, както и на работещите жени на които им е лошо за това как се справят. На моменти обаче си мисля, че щеше да ми е по- добре да работя, защото това висене в къщи нещо не ми харесва, но пък ме очаква писане на дипломна рбота, така че ще се разнообразя явно все пак. 

# 520
  • Мнения: 28
ЯННА стискам палци всичко да е наред и днес те чакаме с хубави новини.
Момичета да кажа и тук за момичетата,които не са в групата ни във фейса.От понеделник в Лидл пускат рокли и клинове за бременни, както и сутиени за кърмене.С предната бременност си бях купувала и съм много доволна.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=187 най-отдолу са нещата Simple Smile
Да се оплача,че вчера ми беше адски зле,цял ден на работа едвам мърдах,много киселини,адско гадене абе ужасен ужас.Едвам се прибрах и веднага легнах и сигурно съм заспала към 8:30-9 часа.Тази сутрин едвам станах и за сега се чувствам добре,пък да видим как ще продължи деня.
Добре дошли на новите попълнения,леко бременеене до финал Hug


Пуфи, една ли е групата или са две, че аз се обърках Simple Smile
Аз ще ти пиша на лично, пак че нали ми отговори, че по имейл не става.

# 521
  • Мнения: X
Kalimera, чувала съм го това, но реших да послушм доктора. Изписал ми е вагинални капсули Макмирор.
Аз ходя на работа, защото ми няма почти нищо. Даже днес казах на шефа. Може да е много рано, ама ми се налага да отсъствам за прегледи, ще пътувам в чужбина по командировки и не искам да вдигам тежко...и реших, че трябва да знае.
Той ми честит, каза че няма да казва никой и че много бебета са отгледали във фирмата и че това е най-важното и така. Всичко е чудесно в това направление. Дано се окаже, че се развива плода добре и да се успокоя съвсем.

Янна, кога е прегледа? Как си?

# 522
  • Мнения: 21
Ами значи аз съм по едра на кг. с първата бременост стратирах 83кг и качих до края до 96кг,не съм имала проблеми с кръвно или албумин,през периода на кърмене качих до 98кг ужас ,после свалях качвах и накрая пак си бях 90кг , не можах да си върна предишните кг.Сега стратирам от 91 да видим .смятам да се огранича в храната да ям на често, по-малко  и по -здравословно след като премине периода на гаденето .дано не стигам 100 кг ,че после незнам как ще ги сваля!

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
Аз също съм с малко повечко килограми, предната бременност стартирах от 70 кг и качих 18 кг. След раждането ги свалих много бързо до 75 и по-надолу вече 3та година не мога да сваля. Сега съм 78, надявам се този път да кача по-малко. По цял ден ми се гади, а в същото време се чувствам и подута.
 Бих желала ако може да ме добавите към Фейсбук групата. Профила ми е : Diyana Mihova ( на профилната снимка съм със зелен тоалет)

# 524
  • Мнения: 2 173
Момичета, много, много ви благодаря за всички стиснати палци и чудесните думи.  Hug

Видяхме сърчице. За сега оставам с вас. Гледа ме на друг, видимо по-модерен апарат заедно с още един доктор- жена и двамата го видяха. Изостава с една седмица, по календар трябва да съм 7+6, а по размери е 6+6. Докато ме гледаше изтърва нещо като "бе да са били две??", после като го попитах не ми отговори, каза ми да не го мисля. Изписа ми 2 пъти на ден по 2 таблетки дуфастон и ми назначи преглед след 2 седмици. Каза, че на този етап можем само да чакаме. Аз видях много ясна втора черта на теста 2 дни преди закъснение, а с първата бременност втората черта 4-5 дни от закъснението беше бледа. Освен това знам кога сме правили  luvbed на 11 август. Дори и да речем, че оплождането е станало най-късно на 13-ти, пак има изоставане.

Дано всичко бъде наред, пак ви благодаря. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт