Термин МАЙ 2018 г.

  • 38 114
  • 731
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 15
ЯННА много се радвам за туптящото сърчице!
С предишната бременност качих 22кг., което е много, но си го обяснявам с това,че преди да забременея бях много слаба. Свалих 15кг. Ще се постарая този път да кача възможно най-малко, като не си слагам допълнително, когато ми е много вкусно. Предния път прегрешавах вечер с бисквити с кис.мляко, този път съм си казала, че ще избягвам сладкото,  ама да видим..

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Яна, много добра новина Simple Smile
За килограмите- предишната бременност качих 17 кг. Свалих ги много бързо, дано и сега да е така.
Лека вечер от мен

# 542
  • Варна
  • Мнения: 1 185
ЯННА  , Много се радвам!
Знаех си, че всичко ще е наред. Преживяла съм го!
Мерилин, кога ти беше предполагаемият термин?
Аз съм на преглед на 28.09 . Честно казано ми треперят мартинките. Дано всичко да е наред!
За сега единственият ми симптом е засилен апетит.
Събуждам се сутрин тооолкова гладна, че чак имам чувството че ще ми стане дупка в стомаха.
А! И по цяла нощ съм в тоалетната.
С предната бременност стартирах 48 гк ,отидох да раждам 72 . Родих бебе 4050 гр  и 12 кг оставих в болницата. Сега май съм 52,53 но не съм се теглила. Важното е, че ми стават дрехите от преди бременността.
Стрии изобщо нямам . От всички мазила дето се мазах съм най-доволна от олиото на Икаров.
Да е живот и здраве ще карам само на него.
Надявам се с тази бременност (дай Боже всичко да е наред ) да не качвам чак толкова!

# 543
  • Мнения: 580
Pippa термина ми е за 18.05, дано да се развие и след 10 дни да видим сърчице.
Аз бях качила 20 кг , в първите месеци бях адски гладна, не мога да го опиша колко гладна бях, а в последните два събрах много вода, цялата бях все едно в целулит, бузите ми бяха толкова големи, че като се усмихвах ми се затваряха очите.  Тая вода, тоя целулит го нямаше на следващия ден след раждането. В болницата оставих много килограми и сега година и 2 месеца след раждането съм си на същите килограми преди първата бременност (60), без диети и упражнения.
В тази бременност много ми се яде шоколад, мирише ми на шоколад, а в миналата не ми се вкусваше шоколад исках само солено.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз последния месец като паднах и си счупих ребрата,тогава се подух. Краката ми бяха равни отгоре до долу! А пръстите на краката ми стърчаха като на надута гумена ръкавица. Кожата на краката толкова ме болеше, че имах чувството, че ще се накъса.И аз като се гледам на снимки съм като японка 😁
Имах чувството, че никога няма да стана като преди,но станах. Е, почти! 😋

# 545
  • Мнения: 2 173
Аз стартирам на 61кг. Преди да спра да пуша бях 57кг. 171см. Изглеждах слаба. След като ги спрях качих до 63, после свалих за сватбата до 59 и малко след това забременях на 60кг. Качих 18кг., но заради контракции лежах 1седмица в МД  в началото на 8 месец и там свалих 3кг. Отидох да раждам 75кг. и оставих 10 в болницата. Осново килограмите ги качих в първите месеци, а в последния нищо. Повечето бремелинки са на обратно. А и водата много утежнява положението. Аз целулит нямах, но ето... сега си имам, страхотен, целулитен целулит.

# 546
  • София
  • Мнения: 153
Добрютру от мен

Да ви се оплача- вирусчето се развива. От леко дращене на гърлото, снощи текна носа, кихам, главата ми се носи като народна песен и вчера ми беше доста студено. Поне температура не съм вдигала,че само това остава. Детенце изглежда сравнително добре, обаче май и мъжа ми го хваща. Заредих се с хомеопатия, но все си мисля,че тя докатооо подейства , то ще стане време да ми минава.

Коремът не ме стяга, даже имам чувството,че не е толкова изпъкнал ,както миналата седмица. Чак се плаша от това Grinning Гърдите ме скъсват, което ме успокоява. Туй то при мен Simple Smile

Желая на всички хубави почивни дни! Май няма да случим на супер време, но дано са изпълнени с позитивни емоции Simple Smile

# 547
  • Мнения: 12
Привет, момичета. Наминах само за да ви кажа "чао" и да ви пожелая лека бременност и здрави хубави бебчета Blush . За да не ви развалям настроението и хубавите емоции, няма да обяснявам "какво,защо и как" се случи при мен.. мисля, че се досещате.. Хайде, останете със здраве и всичко най-хубаво .. Kissing Heart Hug

# 548
  • София
  • Мнения: 72
Привет, момичета. Наминах само за да ви кажа "чао" и да ви пожелая лека бременност и здрави хубави бебчета Blush . За да не ви развалям настроението и хубавите емоции, няма да обяснявам "какво,защо и как" се случи при мен.. мисля, че се досещате.. Хайде, останете със здраве и всичко най-хубаво .. Kissing Heart Hug
Много съжалявам, мила Sad кураж, късмет и стискам палци в най-скоро време пак да видите двете чертички. Прегръдки.

# 549
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Blu_mi, съжалявам!

# 550
  • София
  • Мнения: 153
Blu_mi, и аз съжалявам да го чуя Sad Явно така е писано да стане и друго бебче ще дойде при вас!  Прегръдки!

# 551
  • Мнения: 580
Привет, момичета. Наминах само за да ви кажа "чао" и да ви пожелая лека бременност и здрави хубави бебчета Blush . За да не ви развалям настроението и хубавите емоции, няма да обяснявам "какво,защо и как" се случи при мен.. мисля, че се досещате.. Хайде, останете със здраве и всичко най-хубаво .. Kissing Heart Hug
Blu_mi много съжалявам да чуя това! Пожелавам ти скоро пак да се радваш на коремче! Много ми тъжно за момичетата, които ни оставят толкова рано.

# 552
  • София
  • Мнения: 131
Ее, съжалявам Sad 

# 553
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета! Реших и аз да се включа, че притесненията от незнанието се лекуват със знанието на колектива Simple Smile
На 18.09 видяхме бледата втора черта Blue Heart Според календара очакваме бебче на 24.05.2018
Малко обаче съм притеснена, защото дори нямам личен лекар в София и не знам дали да си намеря и от там да тръгна, дали да търся направо АГ... Cold Sweat Малко съм дезориентирана още в цялата работа, така че ако можете да ми помогнете с въпроса "А сега какво?" ще съм безкрайно благодарна!

# 554
  • Мнения: 2 173
Не съм сигурна, но мисля, че смяна на ЛЛ се прави юни и декември. Също така не знам дали ЛЛ от един град може да издаде направление, което да бъде приложено в друг град. Обади е на настоящия си лекар и го попитай. Иначе винаги можеш да отидеш някъде частно. Ако беше от София (като пак казвам, че не знам как стои въпроса с направленията от друг град) щеше 1. да отидеш при ЛЛ да ти даде направление за гинеколог, който да те прегледа и да установи бременност и т.н 2. След 12г.с пак ЛЛ ще ти пусне направление за Женска консултация. С това направление отиваш при избран от теб АГ, който работи с касата и се записваш при него. От там нататък той ти следи бременността и се явява личен лекар. дано съм ти била полезна поне малко.

Общи условия

Активация на акаунт