Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 3

  • 231 096
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey
"Скъпо минало" започват на 25.10 -  петък


Пишем си за него тук: https://www.bg-mamma.com/?topic=1146142

# 721
  • Мнения: 3 376
Вярно , че беше Любов и наказание.
Благодаря! Ще го гледам отново , че съм го забравила! 👌


ПС :Сега се сетих за сериала "Част от мен" . Много се ядосвах ,  че Елиф не харесваше Керем , а Кахраман !
И много се ядосах и плаках, че той умря ..
Та мисълта ми е има ли друг сериал с бг субтитри със главна роля на Гюрбей Илери , че не мога да намеря!

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 23:44 от Butterfly:3

# 722
  • Мнения: 5 790
Сега видях при рускините фраг на нов сериал "Азизе", канал Д. Не съм чела нищо за него до сега. Стори ми се, че Ханде Ерчел е в главната роля. Не съм много сигурна обаче, защото тя много отслабна след смъртта на майа си, а и прическата й е странна. Иначе в лице и устни невероятно напомня младата Анджелина Джоли.
Някой ако е чел нещо за сериала или знае дали и в коя тема ще се обсъжда моля да пусне инфо.

# 723
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

# 724
  • Мнения: 4 872
Според мен е тя Thinking

# 725
  • Мнения: 1 673
Да, тя е. Ще са двойка с Буура Гюлсой. Не следя сериалите на тези двамата, но той ми харесваше в Каква е вината на Фатмагюл и Север-Юг.

# 726
  • AMS
  • Мнения: 6 416
Как турската телевизия превзема света
превод

# 727
  • София
  • Мнения: 30 142
Има ли резюме на руски ез. на "Азизе"?

# 728
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Има ли резюме на руски ез. на "Азизе"?
Сериалът ще ни разкаже историята на момиче на име Азизе, което иска да отмъсти за семейството си, но има пречка - любовта и. Кой ще спечели: любовта или отмъщението?



Дългоочакваното завръщане на Мурат Йълдъръм със сериала Рамо* ще бъде на 29.10.19 по Show TV . Той ще си партнира с Есра Билгич (Esra Bilgiç), Гьоркем Севиндик (Görkem Sevindik), Джемре Байсел (Cemre Baysel), Илхан Шен (İlhan Şen) и Рюзгяр Аксой (Rüzgâr Aksoy) ...

*Рамо е името на главния герой, съкратено от Рамазан...

# 729
  • София
  • Мнения: 30 142
Има ли резюме на руски ез. на "Азизе"?
Сериалът ще ни разкаже историята на момиче на име Азизе, което иска да отмъсти за семейството си, но има пречка - любовта и. Кой ще спечели: любовта или отмъщението?

Скрит текст:


Дългоочакваното завръщане на Мурат Йълдъръм със сериала Рамо* ще бъде на 29.10.19 по Show TV . Той ще си партнира с Есра Билгич (Esra Bilgiç), Гьоркем Севиндик (Görkem Sevindik), Джемре Байсел (Cemre Baysel), Илхан Шен (İlhan Şen) и Рюзгяр Аксой (Rüzgâr Aksoy) ...

*Рамо е името на главния герой, съкратено от Рамазан...
Мерси! Има ли инфо при рускините за началото на сериала? Предполагам, че в "vk" има тема, но не мога да я намеря. Blush

# 730
  • Мнения: 474
Извинявам се ако въпроса ми не е за тук, но не намерих друго онфо. Някъде има ли качени всички епизоди с бг суб на филма Дъщеря ми? Благодаря на отзовалите се.
Определено изглежда обещаващ коментирания от вас филм Азизе.

# 731
  • Мнения: 14 571
Извинявам се ако въпроса ми не е за тук, но не намерих друго онфо. Някъде има ли качени всички епизоди с бг суб на филма Дъщеря ми? Благодаря на отзовалите се.
Определено изглежда обещаващ коментирания от вас филм Азизе.


Тук са всички любими турски сериали на РУСКИ език!

 http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/201

# 732
  • Мнения: 3 021
Аз не разбрах, очаквания сериал с Мурат .... ще се казва "Рамо", или "Азизе", или става въпрос за 2 различни сериала?

# 733
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Различни са сериалите : )
Азизе е по канал D
Рамо по Шоу тв

# 734
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Енгин Алтан Дузятан се впуска в изследване на истанбулските потайности със сериала "Куршум". Премиера на 23.10.19 по FOX. Сериалът се коментира в те,мата за Бурчин Терзиоолу

Общи условия

Активация на акаунт