Заведение с голям паркинг

  • 3 248
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Скоро ще се празнува първи рожден ден, но се оказа непосилна задача да събера 30 човека(най-близки роднини) в нас. Затова в момента умувам за заведение. Но следващият проблем, е че всички ще дойдат с коли т.е. едно 15 автомобила. Сега изборът от заведения рязко се ограничи. Ще ми се да е следобедна сбирка с плата с хапки и по чаша вино т.е. без избиране и поръчване, защото няма да седим повече от 2ч и при големи групи хора съм забелязала, че все нещо се обърква с поръчките. Моля ви дайте ми идеи, че в чудо съм се видяла.

# 1
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Заведение в мол - решава проблема с паркинга  Wink

# 2
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
В кой град?
Кой ден ще е празненството?
И по кое време на денонощието?

В София и 2, и 3 имат значение. Wink

# 3
  • Мнения: 12 473
"Петрус", "Бесо", "Виктория" - Ловен Парк или моловете.

# 4
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
София, в събота към 18:00ч

И аз се сетих за мол, но нито едно от заведенията не ми допадат, най-вече надутите им цени за не особено впечатлващи меню и обстановка

# 5
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ух, гадна работа откъм ден и час.

Предлагам ти да се ориентираш към района на парка Заимов, там пак е някаква зелена зона, но поне не е синя. Там е ракия бара, до него е Спутник, ако решите да продължите.
Вино и тапас е някъде по Дондуков, близо до Раковска, също ще се намери място.
В пресечките на Дондуков имаш варианти също, на ул. Будапеща са 3 заведения, имена вече не помня, а на Бачо Киро, където завиват трамваите, отвориха нова бъргърджийница, не съм била, но чета, че много я хвалят. Понеже сте за 2 часа, си е подходящо.

По Витошка има хубави местенца, както и около съдебната, но с паркирането ми се вижда кофти.

Има и по-хубави места, но тогава ще е по-удобно с такси да се иде, за да не трепериш на колата и да не търсиш 20 мин място. Но предполагам това не ви е вариант...

# 6
  • Мнения: X
Mr.pizza в Лозенец.Срещу нея има паркинг на пазара.В уличките наоколо също се намира къде да се паркира.Правили сме там събиране с 30 тина човека.Всички с коли.

Общи условия

Активация на акаунт