Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 92 117
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
Здравейте, извинявам се, че навлизам директно с въпрос, но се опитвам да пусна поръчка от сайта на Clarks и не успявам. Разбрах, че не мога да използвам българска карта, но и през Пейпал не успявам. Използвам адреса на Габко за доставка. Има ли възможност въобще да се поръча от там?

Мисля,че няма да стане...аз за Кларкс използвах асистирано пазаруване.


А коя фирма използвате за там?

# 301
  • Мнения: 293
Здравейте, извинявам се, че навлизам директно с въпрос, но се опитвам да пусна поръчка от сайта на Clarks и не успявам. Разбрах, че не мога да използвам българска карта, но и през Пейпал не успявам. Използвам адреса на Габко за доставка. Има ли възможност въобще да се поръча от там?

Мисля,че няма да стане...аз за Кларкс използвах асистирано пазаруване.


А коя фирма използвате за там?

ГГБГ,но вече ще стане месец,откакто съм задала поръчката,а още не съм я получила,та....май следващия път ще е друга.Гледам,че тук хвалят Лерон,мислех и с тях да пробвам

# 302
  • Мнения: 3 610
Здравейте, извинявам се, че навлизам директно с въпрос, но се опитвам да пусна поръчка от сайта на Clarks и не успявам. Разбрах, че не мога да използвам българска карта, но и през Пейпал не успявам. Използвам адреса на Габко за доставка. Има ли възможност въобще да се поръча от там?

Мисля,че няма да стане...аз за Кларкс използвах асистирано пазаруване.


А коя фирма използвате за там?

ГГБГ,но вече ще стане месец,откакто съм задала поръчката,а още не съм я получила,та....май следващия път ще е друга.Гледам,че тук хвалят Лерон,мислех и с тях да пробвам
Те са едни и същи симпатяги.
За 54лв са точно 252 памперса 3пак по 84бр 4размер.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 600
Те са едни и същи симпатяги.
За 54лв са точно 252 памперса 3пак по 84бр 4размер.
Аз никъде не съм виждала Pampers за 18 лв. 84 бр. Бихте ли казали къде е тази изгодна оферта?

# 304
  • Мнения: 3 610
Те са едни и същи симпатяги.
За 54лв са точно 252 памперса 3пак по 84бр 4размер.
Аз никъде не съм виждала Pampers за 18 лв. 84 бр. Бихте ли казали къде е тази изгодна оферта?
НЕ са тази марка на Мамиа  са и са в пъти по хубави  от Pampers.

# 305
  • София
  • Мнения: 1 175
Да,за мамиа може,но аз цитирах точно марка и модел,които тук са на доста по-висока цена. Така че за мен е много по-изгодно да пазарувам от uk.

# 306
  • Мнения: 293
Те са едни и същи симпатяги.
За 54лв са точно 252 памперса 3пак по 84бр 4размер.

А така,а аз щях да се кача от трън та на глог Simple Smile))
За памперсите-Да,аз за толкова пари взимам Little Angel 4-ка 80+ броя и като качество по нищо не отстъпват на Памперс.За тях говорехме,че са 4 лири в Англия,но тъй като си тежат с доставката до БГ излизат по-скъпо,отколкото да си ги вземеш от някой тук на място.Мамиата също са добри.

# 307
  • Мнения: 3 610
Pampers пускат промоция в Амазон но тя е за ден два и трябва да си Prime.И като има памперси на по ниски цени с по добро качество не зная защо всички се хвърлят на Pampers то тях името ги продава само миришат на химия аз бе ги харесвам.

# 308
  • Мнения: 2 298
От Clarks.co.uk купувам с пейпал (бг карта) и изпращам на адреса на Габиели/ uktobg.com.
От сайта на аутлета им не става.

# 309
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
От Clarks.co.uk купувам с пейпал (бг карта) и изпращам на адреса на Габиели/ uktobg.com.
От сайта на аутлета им не става.

Току що пробвах и с тях, но пак ми отказва. Бъркам ли нещо?

# 310
  • Мнения: 2 298
Изглежда ми ОК.

# 311
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
DisappointedМного разочароващо.Вече два дни се мъча. Disappointed

# 312
  • Мнения: 10 459
Кларкс не ми е приемало плащане поне от 3 години.
От Амазон поръчвам - продавач Кларкс или Амазон. Пак июа намалени, дори от скада много по-добри попадения от сайта им.

# 313
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Момичета някой пазарувал ли е от този сайт?Дали е надежден?Благодаря!
 http://www.westwoodhayhouse.co.uk/

# 314
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
На 100% фалшив. Peace

Общи условия

Активация на акаунт