СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 8

  • 90 054
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 47 991
Води курсове
Не знам дали преподава

# 346
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз знам, че е една от най-търсените преподавателки за курсове, но нямам никакви лични впечатления, тъй като нямаше места при нея в трети клас като избирахме курс.

# 347
  • Мнения: 197
Нали знаеш, бабите дават мило и драго за внуците. Тази госпожа на преклонна възраст явно няма доверие в способността си да подготви ученик в 4 клас, но за директор изпълняващ указания явно е напълно квалифицирана.
Ще бъдат ли нарушени правилата тук, ако е по-конкретна информацията за внучето?

# 348
  • Мнения: 3
Не вярвам пенсионерка да действа с твърда ръка.

Хахаха, значи изобщо не я познавате. Много ми е смешно как само си чешете езиците, без да имате ни най-малка представа какво представлява жената. Савова беше най-страшният учител, който съм имала (макар и за малко време). Много строг, но добър преподавател според думите на много хора от випуска ми, които са били с нея повече от 2 години. Не се притеснявам, ще вкара нещата под строй.

# 349
  • Мнения: 1 776
Нали знаеш, бабите дават мило и драго за внуците. Тази госпожа на преклонна възраст явно няма доверие в способността си да подготви ученик в 4 клас, но за директор изпълняващ указания явно е напълно квалифицирана.
Ще бъдат ли нарушени правилата тук, ако е по-конкретна информацията за внучето?

И какво ако бъде дадена?
Кастрева, РУО и МОН винаги правят каквото си решат. Избраха директор за 2 часа, обясниха, че това не е проблем, надали такива подробности са от значение.
Аз и преди го споменах - става същото като с майчето, недоволно от резултатите от състезанията.
Заради него милото, всички страдаха. Сега да видим дали ще са доволни учениците от СМГ от новия директор.

# 350
  • Мнения: 719
Антони Стоянов
https://nova.bg/news/view/2017/09/05/192165/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

Даваш ли, даваш, Балканджи Йово, СМГ на вълците
https://news.bg/comments/davash-li-davash-balkandzhi-jovo-smg-na-valtsite.html

http://www.168chasa.bg/article/6427080

Последна редакция: вт, 05 сеп 2017, 16:14 от One of you

# 351
  • София
  • Мнения: 752
Отново същите хора си искат директора. Няма ли най-после някой да каже, кои са те?

# 352
  • Мнения: 5 425

Отлична статия!

# 353
  • Мнения: 542
Отново същите хора си искат директора. Няма ли най-после някой да каже, кои са те?
Ако "журналистите" ни бяха журналисти, нямаше да се налага да им казват, а сами щяха да стигнат до тази информация.

# 354
  • София
  • Мнения: 18 048
Отлична статия - друг път.  Вменяванията в началото, че хората след скандала  асоциират СМГ с училище, което се управлява от сектанти,  в което предават гейове и  директорът на което е повече познат като дякон Тони, целят само ефекта "леле и уау" по жълтому. В същината си са неверни, понеже в медиите почти не се споменава принадлежността на  директора към въпросната църква. И е разбираемо, не си търсят белята... Този аспект на проблема се коментира преди всичко тук и в разните фейсбук групи.  Както мамамилк отбеляза,  от никъде за широката публика не става ясно, че поддръжниците на директора на двата контрапротеста  са от  някаква църква и че на практика онези 58 или не знам колко учители от СМГ, подписали петицията за неговото връщане,  на тези  събития отсъстват..
Скрит текст:
Направената аналогия с НЕГ е също неточна и  напълно невярна.  Ако ситуацията беше подобна и предположим само, че  директорката е била неудобна за  тези горе подобно на А. Стоянов и те са скалъпили история (според написаното в статията),  днес нямаше да си е на мястото дамата. Инициативата за нейното отстраняване беше изцяло и само  на ученици ( учещи към онзи момент в училището и завършили такива), в резултат на което и протестът беше слабичък откъм организация и замисъл (учители и родители нямаше), и съвсем естествено срещна отпор в Инспектората и МОН. Така че слагането на знак за равенство между двата случая е тотално неуместно. (Изтрих детейлите, понеже няма смисъл нашироко тук да се коментират бакиите  на друго училище).
Мath mother, те са стигнали журналистите до отговора на въпроса....  Бг мама за щяло и нещяло се следи, извор е  на много журналистически писания. Многократно бяха упоменати в темата  имената на пастора, съпругата му, децата му, на  гордата потомка  Мария Петрова, съпруга  й и т.н - все представители на църквата. Но си пазят журналята гърба, затова по-горе казах, че статията за мен лично не струва и е търсен само жълтият ефект.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2017, 18:22 от пенсионирана русалка

# 355
  • Мнения: 5 425
Много искаш от журналистите, Русалке. Важното е, че най-после някой от тях посочва МОН, РУО и Кастрева като корена на проблема. Да не бъдем максималисти все пак Wink

# 356
# 357
# 358
  • Мнения: 298
Синът ми ходи 2 год. На подготвителен курс при г-жа Савова. Фактът, че вече е ученик на СМГ, може да ви говори, че наистина сме доволни. Самият той много си е харесваше. Мнението ми за нея е ерудиран човек, обективна в оценките си за децата, изглежда строга, но справедлива, въобще само положителни неща мога да кажа за нея. Смятам обаче, че поста директор, заслужава по млад човек, енергичен, носещ заряда на новото време.

# 359
  • Мнения: X
Ох, миличкият той. Това не било негово мнение. Било мнение на г-н Рангачев. Дъно! Последно той иска ли да организира курсовете или не иска? Ама наистина последно.

Зоя Савова е временно изпълняващ.

Общи условия

Активация на акаунт