GoT 30 - Winter has come

  • 53 848
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси за темата!


Май пак не се четем,бях писала за т.нар бебе от Робърт и как е реално и защо има несъвпадение!

# 16
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
месри за темата, толкова бързо я изписвате , че не мога да ви смогна с четене  Joy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Май пак не се четем,бях писала за т.нар бебе от Робърт и как е реално и защо има несъвпадение!

Несъвпадението е или защото пророчеството е грешно. Kак го каза Джон: "Has it occurred to you she might not have been a reliable source of information?"
Или защото сценаристите не са се съобразили. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 469
Според мене Церсей излъга, Като се роди престолонаследник, няма ли да пратят гарвани до всички и да го направят празник тоя ден.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Според мене Церсей излъга, Като се роди престолонаследник, няма ли да пратят гарвани до всички и да го направят празник тоя ден.
Детето е умряло като бебе. Смятате ли, че ще се празнува рождения ден на починал престолонаследник?
Пък и това е лъжа, която може да се провери.

# 20
  • Мнения: 47 991
Аз па се чудя толкоз затънтен ли е тоя Север, та нито Нед и Робърт са се видели и чули толкоз години, нито Кат за кралицата? В момента е разруха и война,и пак- да пръдне някой в ЗХ и веднага се праща гарван, а толкова години- ни са чули какво и що е родила кралицата, ни нищо...малко куца тази част, та сега не се знае Церсей излъга ли или не

# 21
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Аз па се чудя толкоз затънтен ли е тоя Север, та нито Нед и Робърт са се видели и чули толкоз години, нито Кат за кралицата? В момента е разруха и война,и пак- да пръдне някой в ЗХ и веднага се праща гарван, а толкова години- ни са чули какво и що е родила кралицата, ни нищо...малко куца тази част, та сега не се знае Церсей излъга ли или не
Че е затънтен, затънтен е. Последно Робърт и Нед са се видели 7 години преди крал Боб да пристигне в Зимен хребет.
И да са знаели, че им е починало бебе едва ли е било обсъждано, деликатен въпрос е.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 11 920
За това бебе ли става въпрос, защото то май изощо не се е родило.

"— Твоят Робърт веднъж ми направи дете. — Гласът й беше изпълнен с презрение. — Брат ми намери жена, която ме очисти. Той така и не разбра. Ако трябва да съм искрена, едва понасям да ме докосва и от години не съм го пускала в себе си. Знам други начини да го задоволя, щом остави курвите си достатъчно дълго, за да се домъкне до ложето ми. Каквото и да правим, кралят обикновено е толкова пиян, че на съмване не помни нищо."
   

# 23
  • Мнения: 47 991
Да, но може пък да не са знаели...след като Церсей си позволява да лъже...а може и да са знаели, но Церсей да си позволява да лъже безочливо, за да покаже кой е най-най Wink хем отбива номера със съчувствието, хем намеква  някои неща, хем - посмей да кажеш че лъже
Но най-вероятно сценаристите са намеквали отново за косата, да...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 17 962
За това бебе ли става въпрос, защото то май изощо не се е родило.
"— Твоят Робърт веднъж ми направи дете. — Гласът й беше изпълнен с презрение. — Брат ми намери жена, която ме очисти. Той така и не разбра. Ако трябва да съм искрена, едва понасям да ме докосва и от години не съм го пускала в себе си. Знам други начини да го задоволя, щом остави курвите си достатъчно дълго, за да се домъкне до ложето ми. Каквото и да правим, кралят обикновено е толкова пиян, че на съмване не помни нищо."

Не, в сериала е било родено и починало от треска. Крал Боб е знаел и страдал много, Церсей пищяла а той я държал докато го отнасяли.

# 25
  • Мнения: 18 189
Аз па се чудя толкоз затънтен ли е тоя Север, та нито Нед и Робърт са се видели и чули толкоз години, нито Кат за кралицата? В момента е разруха и война,и пак- да пръдне някой в ЗХ и веднага се праща гарван, а толкова години- ни са чули какво и що е родила кралицата, ни нищо...малко куца тази част, та сега не се знае
НеЦерсей излъга ли или не
Че е затънтен, затънтен е. Последно Робърт и Нед са се видели 7 години преди крал Боб да пристигне в Зимен хребет.
И да са знаели, че им е починало бебе едва ли е било обсъждано, деликатен въпрос е.
не целият Север е затънтен обаче. Бял Пристан е оживено търговско пристанище, дори навремето е бил по-известен от Чертога. Когато Чертога е бил малко градче.
чак пък деликатен въпрос....колкото бе деликатен въпроса за майката на Джон Сняг, но Робърт разнясаше Нед навсякъде.

# 26
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Този сезон ми направи впечатление, че Санса говори много странно. Сякаш има говорен дефект или просто много силен акцент, но не точно британски, защото е страшно неприятно за  слушане  Confused.

# 27
  • Мнения: 1 460
Ирена,
Много хора го забелязаха това и заради същото всеобщото мнение е, че созна е зле. За някой дори е най лошия сезон до сега. Аз съм на същото мнение, и само драконите го задържат на някакво средно ниво в моите очи.

О,грешиш.Фенската маса е във възторг от сезона - много силен бил.И Церсей си умножи феновете - голяма работа била. ooooh!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Този сезон ми направи впечатление, че Санса говори много странно. Сякаш има говорен дефект или просто много силен акцент, но не точно британски, защото е страшно неприятно за  слушане  Confused.
Така си говори Софи, не е от този сезон. Ужасно е дразнещо. Confused

# 29
  • Мнения: 9 991
Докато ви изчета, защото закъснях с гледането на епизода, то нова тема има вече.

Общи условия

Активация на акаунт