Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 680
  • 206
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 774
Кожата ми е проблемна и бих избрала пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 474
Бих избрала шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море,защото косата ми е малко изтощена от лятото и има нужда от максимално овлажняване и подхранване

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Бих избрала шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. 

# 138
  • Мнения: 54
Tерапевтична маска за коса с кал от Мъртво море

# 139
  • Мнения: 832
Аз бих избрала Пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера, защото лицето ми през лятото има нужда от подхранване и специална грижа.

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
През последните месеци имам проблеми със скалпа и косопад. Падат цели люспи в зоната около ушите и заедно с косопада, направиха косата ми доста безжизнена и неподредена. Суха в краищата и безформена, бързо губи и блясъка си. Затова бих пробвала шампоана Ви с лечебна кал, защото звучи точно като за моите проблеми.

# 141
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моят избор е за  шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море.

Имам тънък и чуплив косъм и мисля,че тези продукти биха повлияли в положителна посока.

Късмет си пожелавам Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 841
Любопитна бих била да опитам Натуралната кал от Мъртво море 😊

# 143
  • Мнения: 453
Бих избрала да пробвам пилинг с кал без сапун за лице, защото е с любимите ми етерични масла.

# 144
  • Мнения: 676
Изборът ми е Интензивен крем за ръце и нокти с черна кал - особено през наближаващите студени месеци за кожата на ръцете ми е необходим крем с точно такова действие.

# 145
  • Мнения: 127
Бих избрала шампоан с лечебна кал от Мъртво море, за здрава, жизнена коса и безпроблемен скалп.

# 146
  • Мнения: 5 396
Аз бих избрала Почистваща кална маска, обогатена с алое вера, защото кожата ми е проблемнна и мисля, че маската ще е подходяща при мен.

# 147
  • Мнения: 3 819
Бих избрала Терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, защото косата ми е къдрава, а маската е подходяща за омекотяване на къдриците 4470 fingerscrossed

# 148
  • Мнения: 72
Почистваща кална маска обогатена с Алое вера - считам, че в този сезон, ще се отрази добре на кожата ми.

# 149
  • Мнения: 1 855
Смятам, че най-подходящ продукт за мен е комбинацията от шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. В края на лятото косата ми е доста изтощена и смятам, че тези продукти ще върнат свежият й и здрав вид!

Общи условия

Активация на акаунт