Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 359

  • 58 381
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 243
Момичета,започвам да се притеснявам за тоя филм.Ако засегнат наболяла социална тема по която
се е мълчало 40 -сет години, надали филма ще го пуснат да се излъчи,не знам това е мое мнение.






# 466
  • Мнения: 2 293


kami999, това е журналистката Дебора Закуто. Тя взе интервюто от Енгин за списание L'Officiels Hommes с дата - 25 март 2015 г.
Интервюто е на 1 стр. Подавам линк: https://docs.google.com/document/d/1xXN7OAEugsRU6c0LnveHhf7Ewbft … vA0Cqij5WQF0/edit


Допълвам нещо ново, да знаем и това:

Енгин Акюрек идва с нов филм. Вероятно ще бъде "Децата ви са поверени" и неговият герой ще се казва Керем.

Скрит текст:
#EnginAkyürek is coming with a new film the title woould propably be ‘Çocuklar Sana Emanet’ and his name character Kerem

Продължавам да допълвам:





http://www.milliyet.com.tr/cocuk-coskusunu-kaybetmemek/cadde/yde … 19584/default.htm

Днес, има статия във в-к "Миллиет" за Чаан Ърмак от журналистката Асу Маро озаглавена: Не губете ентусиазма на децата. Ето извадка от статията, която касае новия му филм, в т.ч. нас:

Новото приключение на Чаан Ърмак

Тъй като всеки нов филм е един вид приключение, което може да бъде споделено с аудиторията, можем да кажем, че на 25 септември ще започне ново приключение: Чаан Ърмак определя новия филм като "завръщане, лечебна история".

Интериорният дизайнер Керем, който се опитва да преодолее травмата от пътнотранспортно произшествие, е в процес на възстановяване от лечителка и селянин ... Но зад привидната история има много загадки. Да, има голямо напрежение, но "надежда", според Ърмак.

Във филма, продуциран от Avshar Media, който ще бъде заснет в изоставено село, ще се снимат/участват Енгин Акурек, Шериф Сезер, Хилал Алтънбилек, Бирсен Дюрюлю, Осман Алкаш и голям брой детски актьори. С голяма вероятност заглавието на филма ще бъде "Имам доверие на децата"/"Децата ви са поверени"
(ще изчакаме за точен превод на заглавието).



Марианка благодаря  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Новините около филма и героите идват бавно и една по една. Лека полека ни запознават с героите и историята.
Е, нашият герой вече си има име и професия, дори е претърпял пътно - транспортно произшествие от което се възстановява в забутано и затънтено село, в което вероятно ще се случват странни неща, които ще повлияят и на нашия герой.

  

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


mari52, ще го пуснат. Режисьорът е печелил награди точно с филми на такива тематики.
Той знае как и колко може. А и думичката "надежда" говори за надежда.
Момичета, не знам дали сте отворили линка със съобщението на Чаан. Вътре освен въпроси от феновете на Енгин, има много отзиви и пожелания за успех от фенове на режисьора.
Надявам се скоро да видим и снимки от сета. Не остана време.
Ето линк, на англ. е, за творчеството на Чаан Ърмак. Доста сериозен като творец:
https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%87a%C4%9Fan_Irmak






Снимки от 7 септември 2017. Чаан с журналистката написала статията - Асу Маро.
Тук той споделя, че все още уточнява наименованието на филма.
В гр. Призрен, Косово са. Кинофестивал.


Допълвам:



https://www.instagram.com/p/BY0kYUXlQKg/?taken-by=asumaro

От инстаграма на Асу Маро. Чаан Ърмак на среща, разговаря с публиката на турския филмов фестивал в Призрен: Аз съм дете, чиито мечти се сбъдват.
..................
Да вметна още нещо.
Универсаките са превели на английски вероятното име на филма като: "Грижи се за децата".

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 17:57 от mariana51

# 468
  • Мнения: 20 905


mari52, ще го пуснат. Режисьорът е печелил награди точно с филми на такива тематики.
Той знае как и колко може. А и думичката "надежда" говори за надежда.
Момичета, не знам дали сте отворили линка със съобщението на Чаан. Вътре освен въпроси от феновете на Енгин, има много отзиви и пожелания за успех от фенове на режисьора.
Надявам се скоро да видим и снимки от сета. Не остана време.
Ето линк, на англ. е, за творчеството на Чаан Ърмак. Доста сериозен като творец:
https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%87a%C4%9Fan_Irmak






Снимки от 7 септември 2017. Чаан с журналистката написала статията - Асу Маро.
Тук той споделя, че все още уточнява наименованието на филма.
В гр. Призрен, Косово са. Кинофестивал.


Допълвам:



https://www.instagram.com/p/BY0kYUXlQKg/?taken-by=asumaro

От инстаграма на Асу Маро. Чаан Ърмак на среща, разговаря с публиката на турския филмов фестивал в Призрен: Аз съм дете, чиито мечти се сбъдват.
..................
Да вметна още нещо.
Универсаките са превели на английски вероятното име на филма като: "Грижи се за децата".


 smile3525

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058










Списъкът с даренията продължава да расте.

# 470
  • Мнения: 23 222


Здравейте момичета  Two Hearts

Толкова приятни неща прочетох относно новия проект и искрено се зарадвах, че Енгин както винаги е избрал интересна, нестандартна тема.

Макар и късно - На добър час на ученици, учители и всички свързани с образователната система.

Хубава и спокойна  вечер!

# 471
  • Мнения: 20 905


           
Цитат
Списъкът с даренията продължава да расте.
smile3501 Поздравления за дарителите. Heart Eyes

           

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Керим, а сега сме в очакване на Керем.
.............
Момичета, намерих филма "Баща ми исинът ми" от 2005 г.  на екран, на Чаан Ърмак с бг субтитри. Знаем, че Чаан е както режисьор, така и сценарист. Та, този филм, е един от проектите му за които е получил награда за сценарий и награда за най-добър режисьор.
Характерно за Чаан Ърмак е, че обича да работи с едни и същи актьори в много от своите проекти.
Ако намерите време и имате желание да погледнете, ето линк: https://www.vbox7.com/play:40a3f7e2
В него малка роля, още в началото има и Туба Буюкюстюн като съпруга на гл. герой.
Ето и кратко резюме:
В утрото на 12.09.1980, турските военни организират преврат. Достъпът до болниците е блокиран, Саадък не успява да намери лекар и съпругата му умира при раждането на сина им Дениз. След дълъг период на мъчения и затвор, Саадък се завръща с вече 8 годишния Дениз в селото си, с ясната представа, че ще му бъде трудно, дори невъзможно да поправи отношенията си с баща си Хюсеин. Целият живот на Саадък е битка, но дали ще спечели личната си война?

# 473
  • Мнения: 3 243










Списъкът с даренията продължава да расте.

Феновете обичат Енгин затова и списъкът расте. smile3501



# 474
  • Мнения: 2 293
Марианка, филмът "Баща ми и синът ми" не беше ли един от филмите, който гледаха Керим и Фатмагюл в една от серийте на "КВФ".

# 475
  • Мнения: 23 222
Марианка, филмът "Баща ми и синът ми" не беше ли един от филмите, който гледаха Керим и Фатмагюл в една от серийте на "КВФ".

Този филм гледаха Фатмагюл, Мустафа, Рахми и бременната Мукадес. Точно по време на прожекцията започват болките й и впоследствие се ражда Мурат.

# 476
  • Мнения: 2 293
Да,а след това го гледа и с Керим, защото докато той беше за пуканки тя си спомни точно момента, когато всички плачеха и точно тогава на Мукадес и изтекоха водите. А докато го гледаха с Керим тя заспа на рамото му и отново не го догледа

# 477
  • Мнения: 23 222
Да,а след това го гледа и с Керим, защото докато той беше за пуканки тя си спомни точно момента, когато всички плачеха и точно тогава на Мукадес и изтекоха водите. А докато го гледаха с Керим тя заспа на рамото му и отново не го догледа

С Керим гледаха някакъв екшън - американски.

# 478
  • Мнения: 20 905


А кой филм гледаха, след като изпратиха бащата и сестрата на Керим???

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




Аз днес само предлагам.
Рускините са превели КВФ от 1986 г. с Хюлия Авшар в ролята на Фатмагюл.
По времето на онлай гледането, тя се беше изказала, че сцената с изнасилването тя я е изиграла по-добре.  Може да си представите какъв отзвук имаше това нейно изказване - оплюха я тотално.
Тук сцената е още в началото - от 3,33 м.
Ето линк, който иска да погледне, а и да изгледа филма. Филм е:
https://vk.com/akyurek_engin?z=video-86336891_456239631%2Fb532c3 … _-79032527_520373

Общи условия

Активация на акаунт