Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 359

  • 58 437
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 20 905




Там са. Снимат си. "Изоставеното село" в което ще снимат, е гр. Assos.



https://twitter.com/birse11/status/908977285256097792

Съдейки по надписа: hepimiz/всички ние, всички са там... Пускат ни знаци вече.

 smile3525

Успех им желая на всички. Heart Eyes

# 496
  • Мнения: 2 293
Здравейте.
Лека полека започват да ни запознават с обстановката в която ще се развива филма. Пускат снимки, но Енгин не се показва на нито една, което ме води на мисълта, че визията му ще е друга, а не тази която пуснаха късно снощи.
Ще ни изненада отново. А ние търпеливо ще чакаме, не остана много.
Вече съм нетърпелива да видя какво ни е подготвил.

# 497
  • Мнения: 23 309
Скрит текст:



Там са. Снимат си. "Изоставеното село" в което ще снимат, е гр. Assos.

Скрит текст:

https://twitter.com/birse11/status/908977285256097792

Съдейки по надписа: hepimiz/всички ние, всички са там... Пускат ни знаци вече.

Е, това вече са си  съвсем сериозни работи - оставяме догадките и ще следим всичко което пуска Чаан Ърмак. Аз нали пък обичам да проверявам всичко и да се потопя в атмосферата - докладвам къде е точно това местенце. Обаче не мога да "пусна" повече от Гугъл Мапс - и да се разходим из градчето. Може само панорамно да се видят определени места.



https://mapcarta.com/Assos

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


http://www.medyatava.com/haber/engin-akyurekin-cocuklara-dokunma … degisiklik_149242

Бирсен Алтунташ, днес отбеляза новината за началото на филма.
Единственото различно при нея е, защо се е отказал да снима в Изник:
.... Чаан Ърмак реши да снима филма в Асос, където мястото ще има въздействащо послание за децата...

Малко информация за Асос:
Асос е древното гръцко име на Бехрамкале, или на кратко – Бехрам (Assos, Behramkale или Behram) е малък исторически град в провинцията Чанаккале, Турция. Въпреки, че официалното име на града е Бехрамкале повечето хора използват старото име на града – Асос. Той се намира на полуостров Бига на Егейско море. В Асос можете да видите останки от древния град. Най – интересен е храма Trachyte Crag, от който се открива невероятна гледка. На юг се вижда остров Лесбос, на югоизток – Пергамон, на изток – планината Ида, а на север е река Тузла. Друга забележителност, запазена и до днес е част от градските порти, а именно – нейните масивните колони. Близо до Асос се намира китното селце Искеле, което се състои от стари каменни къщи превърнати в странноприемници, ресторанти и хотели. До там се стига с лодка по крайбрежието или по стръмен и живописен път.

# 499
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Лека полека ни въвеждат в сюжета на филма.Керем е млад архитект, имащ щастлив брак и прекрасен живот.Но в един момент губи всичко, вследствие на катастрофа.Възстановява се в малко изоставено селце.Действието  на филма се заснема в малкото градче Асос.Харесва ми сюжета на филма и ще
видим какво ще ни разкаже Енгин това е негов избор а ние винаги уважаваме това което си е избрал.
 И аз мисля, че това не е новата визия на Енгин, това е стара снимка на комисар Йомер.
Важното е че всички са в Асос и може би снимат.Много ми хареса, че Чаан Ърмак е режисьор и сценарист.




Лек ден момичета!

# 500
  • Мнения: 20 905
Керем. Heart Eyes



Засега.Визии мноооого... Heart Eyes

# 501
  • Мнения: 23 309
Малко информация за Асос:
Асос е древното гръцко име на Бехрамкале, или на кратко – Бехрам (Assos, Behramkale или Behram) е малък исторически град в провинцията Чанаккале, Турция. Въпреки, че официалното име на града е Бехрамкале повечето хора използват старото име на града – Асос. Той се намира на полуостров Бига на Егейско море. В Асос можете да видите останки от древния град. Най – интересен е храма Trachyte Crag, от който се открива невероятна гледка. На юг се вижда остров Лесбос, на югоизток – Пергамон, на изток – планината Ида, а на север е река Тузла. Друга забележителност, запазена и до днес е част от градските порти, а именно – нейните масивните колони. Близо до Асос се намира китното селце Искеле, което се състои от стари каменни къщи превърнати в странноприемници, ресторанти и хотели. До там се стига с лодка по крайбрежието или по стръмен и живописен път.

Аз пак "ходих" да разузнавам чрез Гугъл мапс и мисля, че това което е долу на брега на морето е мястото /селцето -червеното кръгче./. Още повече пътят до Ассос е наистина стръмен. 


Това е мястото със сигурност - къщите са каменни и е много красиво. Подавам линк - разглеждайте.



https://mapcarta.com/Assos

https://mapcarta.com/32817320

Скрит текст:

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


Днес, точно преди 7 години, на 16 септември 2010, стартира "Каква е вината на Фатмагюл?
................
Да допълня нещо. В туитър една Енгинова фенка, сподели че живее близо до Асос.
Веднага и поръчаха да отива и да снима - направо филм да направила...

# 503
  • Мнения: 20 905

Цитат
Веднага и поръчаха да отива и да снима - направо филм да направила...

Ще чакаме...

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


Така съм вече,
Интересно, г-жа Дурак още нищо не е написала...

# 505
  • Мнения: 20 905
       


Цитат
Интересно, г-жа Дурак още нищо не е написала...

Колко ли е заета...... ooooh!

Аз не си спомням за МСП, дали съобщи..... Thinking

# 506
  • Мнения: 23 309



И комисарят се интересува дали въобще има някой който да каже нещо за Енгин - госпожа Дурак май я няма...  Thinking

Ама аз пък си мисля друго - защо чак март 2018 година филмът ще е на екран  Thinking
Сигурно щото Чаан Ърмак ще почне и сериал ли и няма да има време за монтаж? Знаем, че  и Керем Дерен беше бавен в това отношение, ама него не го чакаше друг проект.
Офф, още не почнали - аз искам вече да гледам...  newsm53

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172



Аз не си спомням за МСП, дали съобщи..... Thinking

Да, на 2 юли 2013 съобщи.
..............
Марта ето какво си мисля аз.
След промоцията на филма, ако е м.март, ще започне сериала с Енгин.
И онези 13 епизода за които има договорка, ще са 1 сезон.
Ако всичко е наред, ще има втори сезон.
Това е схемата.

# 508
  • Мнения: 2 293
Здравейте.
Обичам дните в които имаме по много новини.
Марианка не опуска нито една новина, лови ги във въздуха. Благодаря   Hug Hug Hug
Мартичка пък ни показа градчето Асос в което ще се снима филма. Hug Hug Hug
Нека всеки ден да е пълен с новини.

Разбрахме как ще се казва героят на Енгин, но все още не знаем името на любимата на Керем.
Дали Хилял Алтънбилек/нали така се казва актрисата/ ще играе неговата съпруга, която Керем е оставил в миналото или ще е негова любима, която среща в малкото градче след инцидента.

# 509
  • Мнения: 3 243
kami999  Hug аз мисля, че Хилял Алтънбилек ще играе  негова любима, която среща в малкото градче след инцидента.  И аз благодаря на Марианка Hug за всяка новина която поставя в темата.И на Марта Hug която ни  позна  с малкото градче Ассос.

Не мога без Даахан,не мога да го забравя!

Общи условия

Активация на акаунт