РУСЕ-моят град!

  • 91 140
  • 790
  •   1
Отговори
# 540
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Здравейте!
Търся актуална информация за добър фризьорски салон. Ще съм благодарна да споделите.

# 541
  • Мнения: 2 352
Аз ходя при Албена на пазара. Доволна съм много. Салонът се намира в една пресечка по посока ул. Борисова, до сладкатницата на ъгъла. Мисля че е втората пресечка по улицата която тръгва от кръстовището на пазара към Борисова.

# 542
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Има ли работеща оптика в събота или неделя? Сещам се за мола, дали работи все още?

# 543
  • Русе
  • Мнения: 5 351
brummmm Салон Пълна промяна ли имаш предвид?
Оптиката в МОЛ-а не рабити отдавна. Ще става оптика Joy, но последно не беше готова.

# 544
  • Мнения: 35 146
Вчера видях пост, че има нова оптика в мола

# 545
  • Мнения: 1 401
Аз ходя при Албена на пазара. Доволна съм много. Салонът се намира в една пресечка по посока ул. Борисова, до сладкатницата на ъгъла. Мисля че е втората пресечка по улицата която тръгва от кръстовището на пазара към Борисова.

Две ръце за Албена (салон "Пълна промяна"), днес бях при нея. Улицата на която се намира е Муткурова 70.

# 546
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Ако кажете и че може да филира коса без филажна ножица, при следващото ми подстригване ще отида и аз при нея.

# 547
  • Мнения: 1 558
Здравейте, бихте ли ми препоръчали психотерапевт или психиатър за възрастни хора ?

# 548
  • Мнения: 4 212
Опика Джой в МОЛ-а вече работи.
Вчера я посетихме.

# 549
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Благодаря! Там съм в събота или неделя Simple Smile

# 550
  • Мнения: 2 352
Да, салонът е същия. Как филира много не ме вълнува. Зависи какво искаш. Понякога не искам филиране, пинякога искам косата ми да може да се разрошва. Доволна съм, справя се. Честно казано не ми се е случвало да я карам да ме филира без филажна ножица и не знам дали може или не. Пикирала ми  е косата при подстригване, всъщност не знам дали това е точния израз. Нещо като назъбено подстригване. Понякога филира дълбоко, понякога краищата. Зависи какво съм искала. Изключително съм доволна от късите дамски прически. Понеже на две три години се подстригвам късо, гледам да е при нея. Много е добра. Както и да е, малко дълго стана. Човек според мен трябва да опита за да разбере дали е неговия фризьор.

# 551
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Момичета благодаря за мненията за фризьор.. Бяха ми много полезни.
delia какви са ти впечатленията от оптиката в МОЛ-а?

# 552
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Търся добър техник,който да ми отремонтира кафемашината.Модела е Делонги и определено не ми се ще да я оставя в нечии неразбиращи ръце....
Моля за насоки,къде има такива техници в града ни?

# 553
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Техник на кафе машини има ва ул. "Видин", по диагонал срещу лаборатория " Здраве", до магазинче за кафе и еден фризьорски салон. Поправял ми е машина Долче Густо, доволна съм.

# 554
  • Мнения: 4 212
delia какви са ти впечатленията от оптиката в МОЛ-а?
Добри са ми впечатленията. Доста стока, продавачката изглеждаше компетентна. От началото на септември щели да имат лекар и прегледът щял да е безплатен, ако си поръчаш очила там.
Аз съм пристрастна към тази оптика от времето когато бяха в Кауфланд. Тогава имах и карта за отстъпки, като служител на корпоративен клиент. Сега цените ми се видяха леееко по-високи от други оптики в града, но може би, ако отново станем корпоративни клиенти и имам пак такава карта ще са по-добри и ще се върна пак там.

Общи условия

Активация на акаунт