ТЪРСЯ БАКТРОБАН ЗА МАЗАНЕ!!!

  • 17 743
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
Аз го бях взела за стафилококи в нослето. Сега го използвам ако се зачерви пишката.
За пъпки по бузките по-добре е А-дерма. А стофилококите ако не създават проблем защо ще ги лекувате? Има опасност да се увреди лигавицата. Ние ги морихме безуспешно с Бактробан и после с капки, накрая ги зарязахме, защото бяха малко количество т.е. само носителство. Не сми имали проблеми с нослето.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 928
Ние имаме в носа,гърлото и пъпки и са в голямо количество.Пиеме Аугментин през устата,каза че за носа било хубаво Бактробан и за бузките да взема Фуцидин.
А-Дермата въобще не ни помогна,минахме вече през нея

# 17
  • Мнения: 1 680
О, миличкото, още от родилния дом или след това са се появили гадините?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 928
Май от родилния и досега никой не ги е открил,а с пъпките се бориме от есента

# 19
  • Мнения: 2 171
Само да вметна, че има 2 вида Бактробан - единия е гел за мазане в носа, а другия е крем - за кожата. Ние преборихме стафилококите в нослето с 2 курса с Бактробан. Ако още не си си намерила ще попитам утре в аптеката, от която аз го купувах, тя е малко скъпа и може още да има, още повече, че доколкото си спомням ти май беше писала някъде че живееш в Младост, дано не греша.

# 20
  • Мнения: 2 849
Съвсем скоро се лекувахме от стафилококи в нослето *(от  родилния дом )с фуцидин мажехме лицето и ръцете ,където имаше пъпки (вземи маз ,не крем)и с бактробан в нослето .Много трудно го намерихме в една аптека на :Иван-Асен:.Бях питала тук мамите и ми казаха ,че се намират изостанали колиочества в аптеките по :Графа:и в Горубляне .Успех ти пожелавам .

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 928
Не намерих Бактробан и ми изписаха капки,които са за стафилококи в очите,но могат да се капят в носа и мажа Фуцидин.
Ради вие за колко време се оправихте с тези лекарства?

# 22
  • Мнения: 2 849
курс от 14 дена .капките за очи сигурно са тобрех  newsm78 много са упорити стафилококите и нашето педи каза ,че няма как да се изчистят напълно ,но пъпките изчезнаха и почти не чувам хъркане .

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А къде сте правили изследванията за сафилококи?
Преди повече от 10 години имахме цялото семейство и казаха, че може и да не се излекуваме. Сега почвам да се съмнявам, че и дъщеря ми има от коките.

# 24
  • Мнения: 2 849
А къде сте правили изследванията за сафилококи?
Преди повече от 10 години имахме цялото семейство и казаха, че може и да не се излекуваме. Сега почвам да се съмнявам, че и дъщеря ми има от коките.
25 поликлиника- Младост .

# 25
Аз го поръчах от Италия-Кво да се прави. Но ме посаветваха да внимавам, когато третирам стафилококите в носа, за да не се навреди лигавицата. Притеснява ме и защо е спряно производството му или само вноса.

# 26
  • Мнения: 2 849
Вноса само е спрян . Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 928
Деси изследвания можеш да пуснеш във всяка микролаборатория.Аз пуснах в нашата поликлиника.За инфо лабораторията в ХЕИ от тази година не работи със НЗОК.
Наште капки са Макситрол

Общи условия

Активация на акаунт