След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -229ღღ

  • 36 852
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 30 225
Да се радваме, че това ще ни е за началото на снимките. После 2-3 фотки за популяризиране на филма и край. Wink

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 21:04 от missence

# 121
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Значи разбрахме защо Елка е с такъв жълт тен,ще махат контраста между двамата Mr. Green
За лудо си плювахме Гупата. Whistling Party PartyЖената каза ,че след края на АШК ще има изненада.Даде ни подсказка ,ама кой да си помисли ,че двамата ще се съберат на екран пак Whistling

# 122
  • Мнения: 8 485
Да се радваме, е това ще ни е за началото на снимките. После 2-3 фотки за популяризиране на филма и край. Wink
Аз пък не мисля така, от екипа ще пускат снимки, клипчета, за да поддържат интереса и засилват  любопитството. Пък и някое общо интервю или репортаж може да има. После обиколки по разни градове из Турция и извън нея. Ще има много снимки! Peace Все пак на този проект продуцентите са различни от тези на Ашка, няма да оставят проекта си непредставен, така както е нужно. Колкото повече ПР, толкова повече гарантирана печалба. Peace

# 123
# 124
  • София
  • Мнения: 30 225
Скрит текст:
Да се радваме, е това ще ни е за началото на снимките. После 2-3 фотки за популяризиране на филма и край. Wink
Аз пък не мисля така, от екипа ще пускат снимки, клипчета, за да поддържат интереса и засилват  любопитството. Пък и някое общо интервю или репортаж може да има. После обиколки по разни градове из Турция и извън нея. Ще има много снимки! Peace Все пак на този проект продуцентите са различни от тези на Ашка, няма да оставят проекта си непредставен, така както е нужно. Колкото повече ПР, толкова повече гарантирана печалба. Peace

Скрит текст:

Аз нямах предвид, че няма да се популяризира, а точно обратното. Ще се снимат и усмихват точно, за да го популяризират. И толкова ще е. Обикновено с двамата излизат снимки когато се гони рейтинг. Така беше и по време на АШК-а, в крайна сметка това е бизнес. Хубаво е, че са се съгласили да снимат филм т.е. да изполват истерията по Дефмер максимално. Peace След филма се надявам да захванат успешни проекти.

# 125
  • Мнения: 12 835
Много хубави ,много магнетични.

И аз мисля,че ще заложат на пиара защото знаят ефекта от снимки с двамата.
Мише  естествено е, че всичко е бизнес Peace хубавото е, че не прекъсват връзката ЕлБар след Ашка, а  използват химията на тандема си.

Елчин е с излъчване различно от времето на Ашка, сладка е



За лудо си плювахме Гупата. Whistling Party PartyЖената каза ,че след края на АШК ще има изненада.Даде ни подсказка ,ама кой да си помисли ,че двамата ще се съберат на екран пак Whistling


Да и не беше само тя. В последните епизоди на сериала имаше също подсказки за нови срещи.
Нищо не е било случайно, като някои писаници по стената например.

# 126
  • Мнения: 8 485
Скрит текст:
Много хубави ,много магнетични.

И аз мисля,че ще заложат на пиара защото знаят ефекта от снимки с двамата.
Мише  естествено е, че всичко е бизнес Peace хубавото е, че не прекъсват връзката ЕлБар след Ашка, а  използват химията на тандема си.

Елчин е с излъчване различно от времето на Ашка, сладка е



За лудо си плювахме Гупата. Whistling Party PartyЖената каза ,че след края на АШК ще има изненада.Даде ни подсказка ,ама кой да си помисли ,че двамата ще се съберат на екран пак Whistling


Да и не беше само тя. В последните епизоди на сериала имаше също подсказки за нови срещи.
Нищо не е било случайно, като някои писаници по стената например.

Да, и само те двамата не пуснаха снимки за сбогуване, тогава до последно очаквах, че ще отбележат по някакъв начин края на сериала, но не го направиха...... Rolling Eyes Значи си е имало причина. Peace

# 127
  • Мнения: 16 079
Здравейте , момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Каква приятна изненада - влизам в темата след дълго отсъствие и ме посрещат Баръш и Елчин  на обща снимка и в общ проект  Peace Значи можело ! А толкова време ни мориха  Crossing Arms
Очаквам с нетърпение още новини и снимки от сета  Heart Eyes


Ели Hug загуби се,но виж как хубаво те посрещат Елбарите Grinning с нови съвместни снимки 

# 128
  • Мнения: 13 725
Здравейте , момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Каква приятна изненада - влизам в темата след дълго отсъствие и ме посрещат Баръш и Елчин  на обща снимка и в общ проект  Peace Значи можело ! А толкова време ни мориха  Crossing Arms
Очаквам с нетърпение още новини и снимки от сета  Heart Eyes



Ели  Hug, добре завърнала се  Laughing Виж, че с теб се връщат и добрите новини  Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 9 540
Да се радваме, че това ще ни е за началото на снимките. После 2-3 фотки за популяризиране на филма и край. Wink

Борко нали така написа днеска под снимката: До нови срещи на 10 ноември  hahaha hahaha Значи до тогава той не предвижда нови изяви  Joy Joy

# 130
  • Мнения: 13 725
Значи разбрахме защо Елка е с такъв жълт тен,ще махат контраста между двамата Mr. Green
За лудо си плювахме Гупата. Whistling Party PartyЖената каза ,че след края на АШК ще има изненада.Даде ни подсказка ,ама кой да си помисли ,че двамата ще се съберат на екран пак Whistling


А, никога плюенето по Гупа не е напразно  Joy  Joy  Joy Пък и не мисля, че точно такава изненада е имала предвид  Crossing Arms Точно тогава тя говореше, че професионалните им пътища с Боре се разделят, защото тя няма да участва /или няма да пише сценарии - не помня точно/в сериали   Crossing Arms Щото не била меркантилна  Stop Пък и ако очакваше, че им предстои общо участие във филм, едва ли толкова възторжено щеше да приветства приключването на ЛН  Mr. Green
Въобще тази конспирация с отдавна планиран филм с двамата ми се струва пресилена. Може тогава и да е имало някаква подобна идея, но мисля, че и двамата са имали съвсем други планове. Може би Шенол е успял да ги убеди за филма, след като участието им в нови проекти се е разточило във времето. Може би........Много неща са възможни, но какво значение има кога и как се е решило  33uu Важното е, че се е случило  Laughing
Да стискаме палци да се получи хубав филм и да им пожелаем успех  

# 131
  • София
  • Мнения: 30 225
Да се радваме, че това ще ни е за началото на снимките. После 2-3 фотки за популяризиране на филма и край. Wink

Борко нали така написа днеска под снимката: До нови срещи на 10 ноември  hahaha hahaha Значи до тогава той не предвижда нови изяви  Joy Joy

Ще се съсредоточи върху работата, стига почивки и кръчми. Laughing

# 132
  • Мнения: 33 435
Да бяха написали колко са им платили за снимките  Mr. Green

# 133
  • София
  • Мнения: 30 225
Да бяха написали колко са им платили за снимките  Mr. Green

 Joy hahaha Joy

По-скоро колко са дали на каката, за да пусне Борко да се фотне веднъж, дваж с Елка. Mr. Green

# 134
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Леле
влизам в темата и гледам 42 поста и се запитвам какъв специален ден е днес  Whistling. Започвам да чета и .... изпадам в транс от двамата красавци блещещи ми се насреща в общо селфи пуснато от Баръш Боже! Чуха молитвите ни  Crazy. Оххх ако днес не ми докарат някоя калп криза няма кога да е  Naughty Mr. Green. Толкова са ми хубави, че и аз като Ели не мога се откъсна от монитора  Whistling. От края на Ашка насам такова нещо не ми се е случвало  Naughty.
Набързо се скиприхте с новата модна линия Адмер  Joy Joy Joy Joy
И о, чудо небесно - на хоризонта отново депресираната  ooooh! Stop
Значи днес съм на 7-то небе от кеф и тази ако ще и по долни гащи да ни се покаже  Stop все ми е тая  Peace. Напротив като й мерна депресираната физиономия, радостта ми се удвоява и утроява

Не мога да ги подмина тези щастливи и сияйни лица, светнали от новата си среща


ПП Еми, пусни ги руските творения  Praynig аз не се разбирам с езика, но винаги ползвам помощ от приятел - Гугито  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт