След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -229ღღ

  • 36 864
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 12 009
 Hug

Да не излезе, че и Елка и сие навлеци да са гъсти с кака и подобни Rolling Eyes

# 571
  • Мнения: 2 541

 newsm78  newsm78
Меги  Hug, това пък какво е  Rolling Eyes Търсим нощем черна котка в черна стая, или има все пак някакъв смисъл  Joy  Joy  Joy

Според феновете в това превозно средство са Елбар. hahaha

# 572
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379

 newsm78  newsm78
Меги  Hug, това пък какво е  Rolling Eyes Търсим нощем черна котка в черна стая, или има все пак някакъв смисъл  Joy  Joy  Joy

Диде  Hug Heart Eyes според някои явно това накрая е караваната на Елбар  Joy Joy Joy възможно най-далеч от останалия екип  hahaha hahaha

Hug

Да не излезе, че и Елка и сие навлеци да са гъсти с кака и подобни Rolling Eyes

Славе  Hug Heart Eyes ми то на нищо няма се учудя вече  Whistling актьорска му работа  Mr. Green Mr. Green

# 573
# 574
  • Мнения: 2 478
 Wink Wink Wink




и Volcan го е харесал.......... Joy

# 575
  • Мнения: 2 541
Почнаха да пишат гадости в  инстаграма на Баръш за гаджето на Буура - Нилюфер, тя нали приятелка на Гупата и за Каката и сега той ще си закрие коментарите. Ами те пък какво дирят на сета. Явно не са наясно с Елбарските фенове. Ей сега ще се сблъскат с тях.

Имало е пряк ефир с хора от снимачната група,  които феновете са питали ще има ли скоро елбарско селфи и те са потвърдили. Още са казали , че нарочно не казват локациите на снимките, защото веднага всички фенове ще се изсипят там. Mr. Green

https://www.instagram.com/p/BY8cn-ZBkVC/?tagged=elbar

Последна редакция: вт, 12 сеп 2017, 18:00 от Лудата Меги

# 576
# 577
  • Мнения: 8 488
Ухааааа Heart Eyes сладури бе Crazy
Те да не правят офроуд състезания, че така са облечени и на такъв терен са Laughing

# 578
# 579
  • Мнения: 13 725
Hug

Да не излезе, че и Елка и сие навлеци да са гъсти с кака и подобни Rolling Eyes

Славе  Hug, те Елка и кака са си дружки  Stop , нали Гупата така беше казала веднъж  Tired Та като нищо някой път може ни стреснат с някоя обща снимка - пу, пу да не чуе дявола  Stop  Joy  Joy  Joy

# 580
  • Мнения: 13 725

Виви  Hug, мен ме дразни тая свита ръка на Боре  ooooh!

# 581
  • Мнения: 8 488
Диди Hug и аз я забелязах Rolling Eyes на него си му е навик така да си свива пръстите, с всички го прави,  но поне, когато прегръща Елка да не го прави  Confused

# 582
  • Мнения: 12 839
Здравейте! Hug Hug

Прекрасни са ЕлБарите. Peace Peace По често да ни предлагат подобни изненади. Grinning
Елчин обаче ми се вижда поотслабнала newsm78

И каката е прегърнала един нещастник Mr. Green
Милият не знае с какво се захваща, ако изобщо е  заместителят на Баръш.
newsm78
Скрит текст:

# 583
  • Мнения: 13 725
Ели  Hug, де тоз късмет  Wink  Кака прегръща всеки, който  е в обсега на ръчищата и   Joy  Joy  Joy

# 584
  • Мнения: 16 079
Hug

Да не излезе, че и Елка и сие навлеци да са гъсти с кака и подобни Rolling Eyes

Славе  Hug, те Елка и кака са си дружки  Stop , нали Гупата така беше казала веднъж  Tired Та като нищо някой път може ни стреснат с някоя обща снимка - пу, пу да не чуе дявола  Stop  Joy  Joy  Joy
Диди, това ми напомня за времето когато Чаатай си партнира със ПОСера, та всички фенове все искаха Хазал и Ча да са заедно в реала, но уви  Whistling.....ние всички плюехме по Сера и една вечер на някакво парти ли беше, не се сещам точно и бам изненада  Laughing Сера и Хазал заедно на снимка напук на всички фенове които я мразеха  Mr. Green тогава се водеше словесна борба м/у феновете на двете..... Така, че изобщо няма да се изненадам на премиерата да се снимат заедно, защото Кюса няма да пропусне събитието   Mr. Green........освен, че са си дружки Елка нали каза, че се събирали "често"  с нея  Mr. Green след изказването на Кюса

Общи условия

Активация на акаунт