Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 440
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 447
Стана ли ясно кои магазини участват в играта на Queen' s? Търсих информация в страницата им във фейсбук, но не открих. Говоря за играта със соковете от 2 л.

# 721
  • Мнения: 1 709
Не, не отговарят нито на стената, нито на ЛС. Rolling Eyes

# 722
  • София
  • Мнения: 3 109
Може би се лъжа, но май някъде бях прочела за игра на Derby plus. Някой да има идея?
И има ли Ная игра във Фантастико?

# 723
  • Мнения: X
Току що ми донесоха кутията с вафли Морени. Не знам коя фирма беше, червена кола без надпис. Обадиха ми се пет минути предварително. Добре си бях вкъщи. От Троян съм, в големите градове не знам кога ще дойдат.

# 724
  • Мнения: 429
Току що ми донесоха кутията с вафли Морени. Не знам коя фирма беше, червена кола без надпис. Обадиха ми се пет минути предварително. Добре си бях вкъщи. От Троян съм, в големите градове не знам кога ще дойдат.

Тип Топ Куриер ги разнасят. Вчера ми донесоха наградата.

# 725
  • Монтана
  • Мнения: 530
Току що ми донесоха кутията с вафли Морени. Не знам коя фирма беше, червена кола без надпис. Обадиха ми се пет минути предварително. Добре си бях вкъщи. От Троян съм, в големите градове не знам кога ще дойдат.

Тип Топ Куриер ги разнасят. Вчера ми донесоха наградата.

Вашите от коя седмица са спечелени?

# 726
  • Мнения: 429
Току що ми донесоха кутията с вафли Морени. Не знам коя фирма беше, червена кола без надпис. Обадиха ми се пет минути предварително. Добре си бях вкъщи. От Троян съм, в големите градове не знам кога ще дойдат.

Тип Топ Куриер ги разнасят. Вчера ми донесоха наградата.

Вашите от коя седмица са спечелени?

Последните седмици, не помня точно коя, но мисля, че всички награди са предадени на куриерите за доставка.

# 727
  • Мнения: 7 337
Може би се лъжа, но май някъде бях прочела за игра на Derby plus. Някой да има идея?
И има ли Ная игра във Фантастико?
Не,във Ф.няма игра на Ная(засега) .

# 728
  • София
  • Мнения: 3 109
Аз чакам вафли, спечелени на 15-16 август.  Crossing Arms Мисля, че 45 раб. дни е доставката.

# 729
  • Мнения: 642
Разменям бъбъл бед милка

# 730
  • Мнения: 10 874
В плевенската Била (поне в тази в мола на центъра) има шоколади Милка с алпийско мляко (с кодове за новата игра) за 1,60 лв. с Била карта. Flowers Hibiscus

# 731
  • Мнения: 36 979
Верея имат някаква кампания - в правилата я наричат игра, но не видях да има награди: https://semeistvo.vereia.bg/
Аз не мисля да участвам (а и след купичките се зарекох да не участвам вече в техните игри), но на някой тук може да му е интересно. Simple Smile

Щях да забравя - Пърфект Микс вече са във втори етап и имат нови награди, но сега играта е с покупка. Най-вероятно няма да участвам и тук. https://perfectmix.bg/prizes

# 732
  • София
  • Мнения: 23 170
А за играта на каменица, може ли линк, моля.  Praynig

# 733
  • Мнения: 36 979
Ето https://www.kamenitza.bg/consumerpromo2017/ Вече има печеливши - малко невероятно Wink

# 734
  • София
  • Мнения: 23 170
Благодаря, Петя.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт