Искам да кажа ... (138) през септември 2017

  • 275 016
  • 4 511
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 22 036
Ами Мари, то е измислено Simple Smile. Боя и това е, просто е досадно и губещо време.  Аз съм си казала, че като побелея, ще се видя руса.

Яна, твоята цветна коса много ми харесва, а и ти отива.

# 1 906
  • Мнения: 39 336
Как да не се притеснявам? Хора, не мога да ходят с бели корени. Няма да се понасям. Стигат ми пигментните петна по лицето! Ужас съм. Не искам да ставам по- голям ужас!
Ето, Белла пак се хвали. Аз ако си направя тия боядисвания ще съм останала без коса, а тя (моля ви се) се хвали!

# 1 907
  • София
  • Мнения: 18 679
Ай стига си проси комплименти, нали те видяхме какъв си ужас😉

# 1 908
  • Мнения: 22 036
С или без петна, изглеждаш страхотно. Просто ще се боядисваш, а и не ти е опряло съвсем. Най лесно е, ако се боядисваш в един цвят, близо до твоя, защото можеш и сама да се мацаш. Има и някакви маркери ли бяха, тебешири ли, с които прикриваш корените, ако ти расте бързо косата до боядисването.

# 1 909
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Белинда, това шарено е много скромно. Само руси и червени кичури+моя си цвят. Докато си бях в България повече експериментирахме с моята фризьорка. Златни ръце има това момиче и много идеи! Та веднъж имах 5 цвята върху главата + естествения ми цвят. Една колежка минавала отвън, покрай салона и видяла, като ме прави. И след това се смеехме с нея "Ама тя наистина ти сложи 5 цвята, ти, като казваше, си мислех, че ще е кой знае каква каша. Обаче то е страхотно."  И след това почти всичките ми колежки станаха клиенти на фризьорката ми, че и много от приятелките и близките ми. Семейството ни от ден първи, като отвори салона, сме при нея.

Ми, защото много ми харесаха цветовете, прическата, носиш бижута. Точно както трябва да изглежда една
обичаща себе си  жена!
SatisfiedSatisfiedSatisfied   Ами няма да се даваме, я.

# 1 910
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, като тия пръскалки на лореал, само дето аз не мога да си уцеля цвета.

# 1 911
  • Мнения: 11 911
Май повечето мъже не харесват къса коса.

 Наистина е така.
Двама мъже познавам, които съвсем искрено предпочитат и харесват късата коса при жените.Единият беше баща ми, другият- мъжа ми.

Като малка имах хубава, вълниста, гъста коса, падаше на букли под раменете, обаче нямаше хубави гребени и все пищях при ресане. Баща ми непрестанно мърмореше да съм се острижела и когато майка ми ме водеше на фризьор бях безкрайно нещастна. Майка ми имаше още по-къдрава от моята коса, малко дори негърски тип, но си я изправяше още навремето. Като си правеше кок за някакъв случай, баща ми почти никога не одобряваше.

Сега косата ми се поизсуши, не е такава като в детството ми, но бива. Дълга е до врата, а вчера мъжът ми казва- Ти защо не отидеш да си направиш прическа като за сватбата на..../ на която кумувахме/Прическата беше съвсем момчешки късо, ама тогава имах и малко дете, гледах да ми е по-удобно. Тамън съм си отгледала коса- и да я лежа, аа, не. И с нескрито злорадство казах на мъжа ми"Не мога да си направя такава прическа, защото фризьорът ми го няма вече в България/За момичетата от Варна- ако се сещат за един Тони- феноменален беше./

А като стана въпрос за това, какво харесват мъжете и доколко се съобразяваме с тях- Запознавам се с мъжа ми, но по делови повод.След седмица- две ме кани да излезем на кафе, просто така. Заформя се някакъв взаимен интерес. И в един момент по празничен повод, аз, която имам вълниста и чуплива коса, отивам да се накъдря. Дълга до раменете, ситно къдрава, огромна. Мнооого се харесах.Като ме видя мъжът ми/ тогава още- никакъв/ се позасмя и толкова.Никакъв комплимент. Към днешна дата- почти 20 год. по-късно имаше навикът като изляза от баня да ми заглажда косата, да бъдела изправена. И аз взех да се харесвам такава, с права коса.Но много ми е смешно как аз очаквах овации за овчата си прическа, а той, човекът харесвал клечести коси.

# 1 912
  • Мнения: 39 336
Белинда, аз нямам телефон, който да ми прикрива несъвършенствата, но имам коректори! Та, на тях се дължи тоя ми вид.

Само така, Яна!

# 1 913
  • Мнения: 22 036
Яна, за такива прически, наистина е много важно да имаш добър фризьор, иначе наистина може да стане мазало, а ти си попаднала на добра.

# 1 914
  • Мнения: 1 207
О-бо-жа-вам къси коси и жени с къси коси. Противно на популярното мнение, за мен къса коса седи много, много по-женствено. Ако можеше, все на пикси бих ходила.

Можи би защото доста време съм била с къса коса, съм попадала и на доста мъже, което харесват жени с къси коси.

И аз не се разбрах с пръскалката на Лореал.   

# 1 915
  • Мнения: 17 987
Мари, те тия телефони пък такива карикатури вадят че...по- добре петна. Чак ми е смешно като видя такива снимки, ама не коментирам, сигурно действителността е по- зле  Wink Аз много държах моя да има, ама никога не ги ползвам сега, оцених се един вид  Mr. Green

# 1 916
  • Мнения: 22 036
Флорче, и аз харесвам къси, ама много къси коси и съм ходила почти втори номер, но лицето ми беше различно. Отиват на по-нежни и фини лица.

# 1 917
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, късата коса  на нежно лице с фини черти е нещо страшно красиво, много харесвам! Флорче, ти си само за къса коса! И като лице, и като физика. Сещам се и за една съфорумка - Адри, лелеее, каква красавица е с къса коса, направо очите ми останаха в нея, когато за първи път я видях подстригана!
На мен не ми отива особено. Жалко! Според мен жените на възраст /накъдето съм тръгнала/ изглеждат по-добре с къси коси. По-млади и жизнени.

# 1 918
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
За мен идеалният вариант за побеляващи коси е тъмно русо до кестеняво  със съвсем малко-по-светли кичури . Смесва се с сивото идеално и не трябва да се прави толкова често.

 Hug

# 1 919
  • Мнения: 15 029
Ама моите са си съвсем бели, не са сиви. И веднага блесват, дори и няколко дни след боядисване.

Общи условия

Активация на акаунт