Добричките мами бутат господа и дами-Добрич 9

  • 20 731
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
мацета да ви почерпим Popcorn beer
задраска първото зъбче tooth.....най-сетне Mr. Green

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
мацета да ви почерпим Popcorn beer
задраска първото зъбче tooth.....най-сетне Mr. Green
Браво! Честито ви първо зъбче!!!



Момичета, по повод на порадъците.Поръчани са:
акумулаторен двуместен джип за Дамян,
кукленска къща и диск с игри за развиване на мисленето и логиката за Светла

# 17
  • Мнения: 79
Е, честито ви първо зъбче!
А на нас ни задраска четвърто! smile3533

# 18
  • Мнения: 166
честито първо зъбче на Радена

# 19
  • Мнения: 3 810
Брей, сега ще ми загреят пръстите да ви надпиша! Wink
Честито месече на Рая!
Честити нови бели гъбки на дечицата на Aleksa, mama_Blue, checha!
Направо ме е страх да влизам тука, да не ме захапят зъбатите.  Mr. Green
ani_ji , браво за темичката!
Как го направи? Само добави и Венера_диди...  Naughty
Трогната съм за заглавието!  bouquet Сега ще се чувствам длъжна да мисля ново заглавие... Thinking
Баба Цоцолана, дано това за родителите ти да е последната лоша новина!

 но защо трябва да има пореден номер?
За да виждат другите градове колко бързо изписваме темичките си  Mr. Green
Peace

# 20
  • Мнения: 822
Момичета,не намерих нищо назад в последната тема за децата на Иви,освен това за подаръците...А всъщност,как са самите дечица? Tired

# 21
  • Мнения: 2 821
  food010 Добро утро...
много рано ставаме значи smile3507....
Ехеей checha , браво на вас....защо няма емотиконка с повече от един зъб Crossing Arms, освен това Mr. Green
mimi_kir , почвай да мислиш новото заглавие, че като гледам скоростта на изписване....
Е хайде днес вече да са пълноценни разходките...безоблачни Hug

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро.
И нашето зъбче драска Whistling
Ох,ние също ставаме все рано,няма сутрин най-късно в 7:30 сме станали..така искам поне един ден..само за мен Flutter
Черпя по едно кафе всички ,коооито пият Hug
Днес дано да става за разходки,че вече хич не ми се стои у дома.Ама нормално ли е вече да не се затопля #Cussing outеееееее И днес ,ако вали направо незнам....
До после.....

# 23
  • Мнения: 2 821
И нашето зъбче драска Whistling

 Party...хайде на зъбите...не останаха Mr. Green...честито tooth

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро, момичета!

Пиша накратко, че хуквам пак по задачки.

Момичета,не намерих нищо назад в последната тема за децата на Иви,освен това за подаръците...А всъщност,как са самите дечица? Tired

Децата са в Ямбол. Каката вече кара добре колело. Дамян вече ходи, по принцип е записан на ясла, но май тази седмица е нещо болничък. Това ми е последната информация от вчера.

Лек и слънчев ден на всички!

# 25
  • Мнения: 166
добро утро

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
На бързо и от нас.
Честито на всички пораснали дечица,и на новите им зъбки да са белички и здрави.
Чао слънчев ден на всички 1stroller 1swing  Nature Sun With FaceА аз ще почета още малко smile3529

# 27
Здравейте момичета,
Честито на всички бебоци за новите зъбки, на тези които са проходили, пораснали с някой и друг месец и т.н.Да ви питам тези от вас, които имат дечица в детски градини, кажете ми какво искат за да приемат детето в детска градина. Чувала съм само за молба до директорката и после нищо незнам. Каква е таксата. Имат ли някакви изисквания за дрешки, пантофки и такива работи ?  newsm78 Защото ние смятаме да пуснем за септември нашата бъдеща кака и май отсега трябвало да се подаде молба и т. н. Засега сме се ориентирали за детската градина зад Рилата, че ни е по - удобно. Незнам бабата и дядото (родителите ми, които я гледат от понеделник до петък, ние като сме на работа/ дали няма да се разсърдят, че няма да е до тях на детска градина, защото много са свикнали с нея., а  и тя трябва да е сред дечурлига като нея - през септември ще стане на 4 г., а  и скоро казала на баба си че не и се играело повече с баби. Wink  hahaha
Дано скоро да се оправи това време. То не прилича на лято Hug

Момичета бихте ли ми препоръчали марка лятна количка,че сме решили да купуваме ама незнам на какво да се спрем.
Aleksa за марка лятна количка не мога да ти кажа конкретно, защото от нашата, която бяхме взели преди въобще не съм доволна. Тя и цената и беше евтина и се оказа голям боклук. Като си избираш лятна количка гледай да има кош за багаж отдолу за покупки, защото ако няма къде ще ги слагаш после, докато се приберете и да има една-две (три) степени за да може на бебата като и се приспи да и е удобно да се отпусне. Иначе  по магазините има избор, само трябва да видиш. 

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 15:39 от veselina kalcheva

# 28
  • Мнения: 822
Анушка,благодаря!  bouquet
Дано Дамян оздравява бързо!Животът продължава,но само те си знаят,как... Praynig

Лек и слънчев ден на всички!

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Анушка,благодаря!  bouquet
Дано Дамян оздравява бързо!Животът продължава,но само те си знаят,как... Praynig

Моля, няма за какво.
Живо се интересувам за тях, едно ми е терсене, особено на рожденния ден на Дамянчо ми беше много тъжно Cry


Да ви питам тези от вас, които имат дечица в детски градини, кажете ми какво искат за да приемат детето в детска градина. Чувала съм само за молба до директорката и после нищо незнам. Каква е таксата. Имат ли някакви изисквания за дрешки, пантофки и такива работи ?  newsm78 Защото ние смятаме да пуснем за септември нашата бъдеща кака и май отсега трябвало да се подаде молба и т. н. Засега сме се ориентирали за детската градина зад Рилата, че ни е по - удобно.

Весе, да не те разочаровам, но трябва бързо да решите къде искате каката да започне градина, и да подавате молба.
Според майка ми (бивша директорка на ЦДГ, вече в пенсия  Wink), молбите се подавали след навършване на 3 години на детето и си чакаш реда. Това е особено важно за градините в центъра, които за по- предпочитани.
За таксата, не знам каква е тази година (решението се взема от Общинския съвет). Пък и за другите неща ще ви кажат на място. Така или иначе със сигурност ще са необходими пантофки, пижамка, чаша, четка за зъби... Отделно ще носите всеки месец сапун, т.хартия, салфетки: всичко по 1 брой.
Друго не се сещам, тя и моята кака не е била на градина вече 2 години Wink

Общи условия

Активация на акаунт