Лидл 107 - септемврийска (до 01.10.2017 г.)

  • 124 948
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Варна
  • Мнения: 7 735
Скрит текст:
Че то надали кьораво яке е имало в магазина след сутрешните епопеи  Joy,за какво да те гони човека  newsm78

 И аз напоследък им се чудя на Лидл. Ходя към 17.30-18ч. след работа и обикновено сварвам подобие на соц. магазин. Човек да иска да си даде парите и да не му ги искат. Все по-често се налага да скачам в Кауфланд насреща,за да не седи челядта гладна  Laughing.

# 1 216
  • София
  • Мнения: 856
Да. За съжаление особено в неделя и в сряда вечер е особено опоскано!
Случвало ми се е да взема предпоследните кюфтета.
ММ много се дразни, защото пазарува по списък (мой) и като няма нещо го прескача и накрая -полупразни торбите Sad

# 1 217
  • Мнения: 69 358
Еми днес е четвъртък....аз за хранителните говоря, те не се нареждат в четвъртък, че само в сряда да е празно. всяка вечер е празно, щот някой го мързи да се дотътри до склада и да извади чувала с картофите...примерно. Или в 18ч да опече брецели-все пак работят до 21ч. В брошурата не пише, че брецелите им са налични до 12 ч. И после българите били работливи-работливи, дрънци. Мързи ги, че и ако ги болеше толкова ,колкото ги мързеше, да са умряли....

# 1 218
  • София
  • Мнения: 3 455
Сериозно ли мислиш, че персоналът сам решава кога и дали да опече бретцели? Точно в лидл, където е изчислено всичко до стотинка? Не пекат много, за да не изхвърлят, кой иска да си купи вчерашен геврек?

# 1 219
  • Мнения: 35 200
Да, вечер няма хляб, което е кофти Sad

# 1 220
  • София
  • Мнения: 7 989
Има и друг момент, че тези вериги се стремят да работят с колкото може по-малко персонал.

# 1 221
  • Казанлък
  • Мнения: 172
Тука да се включа по последните няколко мнения - 2 пъти взимам ПОСЛЕДНИТЕ 3 домата, един път нямаше.
И по другата тема - ако някой не си харесва розовото яке размер 36,или 38 - да го дава на сам. Sad мислих си, че в провинциален Казанлък няма да са такива дебнещи хиени, но в 14ч имаше останали само 7-8 черни якета. Дори не можах да го видя това розово на живо Pensive

# 1 222
  • Мнения: 338
И аз търся розово 38..При нас в десет сутринта имаше от 40номер +Ако някой е навит да ми купи и да ми прати с Еконт да ми пише!
Viki gudi, аз имам розово 40,но едва ли ще те устройва, търсим еднакъв номер Simple Smile Утре ще го връщам...

# 1 223
  • София
  • Мнения: 3 455
Метнах в новата брошура ъглова етажерка за баня. Някой ползвал ли е? Дали е хубава?

# 1 224
  • Мнения: 48 279
Етажерката е много хубава. Моята даже е от разпродажба, ежедневно се мокри и не мърда.

# 1 225
  • Мнения: 35 200
И ние сме повече от 3 години с такава етажерка! Много доволна!

# 1 226
  • София
  • Мнения: 9 979
Кажете нещо хубаво/вкусно от немската седмица?
Пастета, алпийската шунка и може би маринованата херинга ми хванаха окото от месните.

# 1 227
  • Мнения: 132
Метнах в новата брошура ъглова етажерка за баня. Някой ползвал ли е? Дали е хубава?
Не я откривам тази етажерка аз?
Flushed

# 1 228
  • София
  • Мнения: 6 212
Метнах в новата брошура ъглова етажерка за баня. Някой ползвал ли е? Дали е хубава?
Не я откривам тази етажерка аз?
Flushed

https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3727

# 1 229
  • Мнения: 69 358
Сериозно ли мислиш, че персоналът сам решава кога и дали да опече бретцели? Точно в лидл, където е изчислено всичко до стотинка? Не пекат много, за да не изхвърлят, кой иска да си купи вчерашен геврек?
Дали е персонала или ръководството...мен лично като клиент слабо ме засяга.....факт е, че рафтовете са празни в 18ч. За хлопват кепенците тогава в 18, а не в 21ч.
Явно проблем има и той следва да се отстрани.
Картофите не ги бърка, за разлика от топлата витрина. Не им търсете извинения,моля...

Общи условия

Активация на акаунт