Лидл 107 - септемврийска (до 01.10.2017 г.)

  • 124 584
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 1 320
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Smile
Тц...не смея  Naughty...че ще увиснат пред дома за автографи  Mr. Green hahaha


биеш ми на Перничанка , близо до софия и без зара Smile

# 1 321
  • Мнения: 7 247
Много далеч е от туй мЯсто Душата...,но добре че е в темата да не ни е скучно кат'не е до нас Hug
Тази вечер и при нас беше пълно с якета,все още ги наобикаляха,но аз не се изкуших дори да ги погледна.Бях останала с впечатление, че освен брецелите от топлата витрина,ще има и сурови замразени-не ги открих и взех от топлите само 8...вече ги и няма.

# 1 322
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
бтв и във Варна имаше много якета , чак харесах на дъщерята (пак) едно синьо с розов цип  , ма то много яко синьо ,влюбих се ,добре че мин година взех едно синьо дето още и е добре .. а дамските дори не ги загледах ..а свеките беше поръчала бретцели , два броя , взех и ма те тъъъкмо ги бяха изкарали , едни топлиии мекиии чак и на мен ми се прияде ..

# 1 323
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Днес на майтап и аз се сдобих с яке.  И аз като бабите, реших да меря мъжки и даже след половин час въртене пред огледалото в магазина,  повлачих едно зеленко към касите, когато изневиделица, точно преди касата, в един кош седеше саминко едно черничко дълго якенце. И ти да видиш късмет, точно моят размер. Веднага го нахлузих и бегом на огледалото. Вече си е мое. Мъжките не седят лошо, само дето са прави и не подчертават талията. Мерих и черно, късо, но не се харесах. Нося по-спортни дрехи и със суитчер, например, седи нелепо.

# 1 324
  • Мнения: 27 276
Някъде в Пловдив има ли останали от олекотените завивки- интересува ме размер 200х220см?
Също така, на разпродажбата в Тракия има ли уреди (примерно кухненски), дребни кухненски джаджи, чорапи/чорапогащници, пижами за момичета на 6г.? Неща от този тип.... newsm78
Да питам и дали скоро са пускали детски пижами размер 122-128- тъмносин клин-долнище и жълто горнище (с някакви циркови мотиви)? Thinking

# 1 325
  • Асеновград
  • Мнения: 2 999
Някъде в Пловдив има ли останали от олекотените завивки- интересува ме размер 200х220см?
Също така, на разпродажбата в Тракия има ли уреди (примерно кухненски), дребни кухненски джаджи, чорапи/чорапогащници, пижами за момичета на 6г.? Неща от този тип.... newsm78
Да питам и дали скоро са пускали детски пижами размер 122-128- тъмносин клин-долнище и жълто горнище (с някакви циркови мотиви)? Thinking
Има уреди, вчера имаше миксери с купа, днес видях тостери, ютии и други.Чорапогащници и чорапи имаше много- зимни дебели взех по лев.Имаше и от фолиото за печене по лев, непрекъснато вадят нови кошове ако имаш време да висиш има добри попадения.Освен това сауни за лице, пили за пети, лампи за нагревки и много комплекти за шев.А хелоуински костюми се валяха почти във всеки кош.

# 1 326
  • Мнения: 27 276
Panayotu , благодаря. Хелоуинските костюми също ме заинтригуваха много... bouquet

# 1 327
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Хаха,то навсякъде се разкарват хора с Лидълски якета.

# 1 328
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Доста олекотени имаше на Източен. Като че ли повечето бяха от големите - 200х220. Също много бебешки дрешки имаше, якета изключително много - мъжки и детски всякакви и пълни кошове, дамски - предимно черни, няколко сини 38 и 40 размер, 1 розово и 1 червено 40 или 42, не помня кое какъв размер беше.

# 1 329
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ние бяхме до Декатлона и се намърдахме и в Лидъла. Дребния ме измуфти с едни хелоуински формички за кексчета, за сладки и форма-тиква за сладкиш за по 3лв бройката. Мъжото пък си грабна едно барбекю за 35. Едно кръгло такова. Щял на терасата да си пече пържоли. Ще ни изгонят от блока ми се струва. Thinking Имаше от дървените пясъчници и масички със пейчици за деца, които пускат пролетно време и те на хубава цена. Мернах и доста сауни за лице на някакви смешни пари-5 или 7лв не помня точно. Навалица си беше и ако не бяхме с детето можеше и още неща да забършем, ама той не седи мирно и само се търсехме из тълпата.
Якетата хич и не ги гледах. Софтшела ми вършат абсолютно същата работа Whistling

# 1 330
  • Мнения: 27 276
А дали в Тракия някой е забелязал едни четки за почистване на лице? Thinking Пускаха ги на 27-28 юли някъде за около 28 лв редовна цена. Аз си взех, мотаеха се при нас мнооого време, накрая майка ми поиска такава четка- а вече бяха свършили.... Crazy
Ох, аз се изкушавам много с разни формички за печива Embarassed
Скрит текст:
За Хелоуин съм измислила любимото лакомство за детето Mr. Green - разтопявам шоколад, слагам във фунийка от кухненска хартия или в найлоново пликче с дупка и рисувам хрупкави шоколадови фигури (естествено, с предварително нарисувани от долната страна на хартията за печене хелоуински мотиви- вещерски шапки, паяци, тикви и т.н.). Охлаждам и стават супер Peace , ама ако сваря някоя симпатична хелоуинска формичка бих си взела Laughing Laughing

# 1 331
  • Мнения: 5 095
Защо ви притеснява, че еди колко си човека били с лидълски якета? Ми те и НМ-ски, уайкикенски и заренски да са пак ще се носят от повече хора... Гледам другата седмица джегингси за млади госпожици ще има и дънки за по-големи госпожици... Ще се купуват ...  Flutter Взех едно замразено тесто за пици. Имате си впечатления сполучливо ли е?

# 1 332
  • Мнения: 1 555
Не е лошо тестото.

# 1 333
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Аз съм вземала и се хареса у дома.

# 1 334
  • София
  • Мнения: 848
Замразеното тесто за пица ми е задължително в седмичния списък за пазаруване Simple Smile Доволна съм.
Даже тази вечер правих "куатро  формаджи" с него. Hands Ok Hand
Зависи какво очаквате, все пак Hands V

Общи условия

Активация на акаунт