Парфюмни размисли и страсти - 212

  • 104 174
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 17 546
Здравейте, дами,
Извинявам се, че нахлувам така в темата, но издирваме с колежки един парфюм. Става дума за оригинала на парфюма на Avon: Premiere Luxe Gold Blush Миналата година Avon са го спрели и сега издирваме оригинала с този аромат. Ето и как изглежда.
https://www.enzo.bg/avon/premiere-luxe-gold-blush-parfjumna-voda-za-zheni/

Благодаря предварително на отзовалите се! Simple Smile
Много не разбрах от обяснението, но доколкото схванах, търсите парфюма, по който е направен този на Ейвън, защото считате, че той е имитация на известен парфюм.
Ако е така, тук, във Фрагрантика хората са отбелязали, че им прилича на Нарцисо Родригес едп, можеш да го пробваш в Дъглъс, Сефора, БЗ и да си отговориш сама дали този на Ейвън мирише наистина като НР. Ако е така, значи си го открила.
https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Premiere-Luxe-Gold-Blush-29163.html

# 226
  • Мнения: 515
Аз също се интересувам от Noir de Noir.  Тествах го онзи ден и направо ми отвя главата. А, не харесвам рози..по принцип. Но този е така шоколадово розов..
Как се възприема от околните ? Предвид лошите асоциации , които предизвикват аромата на розите у българите.

Наскоро тествах  Жасмин руж - силно напомня на онзи жасмин, който мирисах с всеки божи ден по пътя за плажа в Сивота Simple Smile, леко мръснишки и животински. Качвайки се в таксито за в къщи , шофьора буквално се оцъкли . Викам си - ей сега ме свали заради този парфюм ..хаха. Той обаче, започна да се облизва като котарак, не спря да ми говори с какъв невероятен парфюм съм, колко добре ми стояяллл. Добре ,че пътя беше кратък, стана ми супер неудобно.

Да и на мен много ми хареса, неочаквах защото  с малки изключения  розите също не са моята  бира ... Само, че чета че  е много присъствен , а на моята кожа е доста тих. Никой не го отбеляза Незнам реформулация ли е или просто не му е дошло времето още.... При теб как се държа като трайност и шлейф?

 Жасмин руж не съм го пробвала, но  жасмина тук , а и парфюма като цяло много ми хареса : https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Dior-Grand-Bal-14984.html  , хората около мен също го отбелязаха много положително.

# 227
  • София
  • Мнения: 6 481
Аз днес придобих отново две мой големи любови - Агент Провокатър и Драконовата целувка, обичам си ги, излючват един такъв студен и недостъпен сексапил Heart Eyes Heart Eyes

Придобих и малко количество от Градската кралица....амииии отдавна си мечтаех за нещо, което ще ме грабне толкова. Много е различен от всичко, което съм носила досега...хем ми е ретро, хем ми е модерен... усещам много пудра, ирис, муск... хубаво ми е с него Heart

# 228
  • Мнения: 7 519
Здравейте, дами,
Извинявам се, че нахлувам така в темата, но издирваме с колежки един парфюм. Става дума за оригинала на парфюма на Avon: Premiere Luxe Gold Blush Миналата година Avon са го спрели и сега издирваме оригинала с този аромат. Ето и как изглежда.
https://www.enzo.bg/avon/premiere-luxe-gold-blush-parfjumna-voda-za-zheni/

Благодаря предварително на отзовалите се! Simple Smile
Все още се намира в нета. Можеш да си го купиш от амазон.

# 229
  • Мнения: 3 248
Искам да си направя ароматен подарък, но не мога да реша: Галоп, Туили или Габриел??? Или пък някой интересен друг в този дух??? Дайте малко мъдри мисли по въпроса, моля. Thinking

# 230
  • Мнения: 17 546
За теб Галоп без никакво замисляне. Другите не могат да му стъпят на капачката даже. Ти го хареса още като се появи, а и не само за това.

# 231
  • София
  • Мнения: 5 574
Епона, за мен Габриел и Галоп, Туили нещо не ми допада на тоя етап. Други интересни са новата Ботега Венета, новия Мис Диор (не знам дали са в тоя дух, но мен и те ме привличат).

# 232
  • Мнения: 5 086
Епона, ....Други интересни са новата Ботега Венета, ....(не знам дали са в тоя дух, но мен и те ме привличат).
И мен много ме привлича  Peace Наистина ли е лимитка?

# 233
  • София
  • Мнения: 849
Епона, и от мен глас за Галоп, много категорично  bowuu

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Аз пък мисля, че точно Галоп не е за Епона. Ще си  мирише като на тренировка. За мен няма смисъл ароматът да се слива с този на средата.

# 235
  • Мнения: 31 384
Епона, Галоп или Туили.

# 236
  • Мнения: 2 609
Епона, пробвай ги и си вземи и пробички.
Аз се подлъгах с Туили тествайки го само веднъж и явно е било съм пръснала и на дреха.
Купих го и се оказа супер нетраен върху мен. Приятелка сподели,че й на нея не бил траен. Много го рекламират и хвалят, а рекламата продава.
Днес тествам Габриел. Не ми харесва и той е нетрен върху мен. А се напръсках обилно и в косата даже. Ще цитирам приятелка :"И за 50 лв. 100 мл. да струваше няма да го купя."

# 237
  • Мнения: 31 384
Днес пробвах новозаредените тук Mandarino di Amalfi Acqua Tom Ford и Noir Anthracite Tom Ford for men.
Мандарино е чудни цитруси, чудни, но трайността му е 60 минути.
Мъжкият обаче е суров парфюм. Хубав, тъмен!

# 238
  • Viena
  • Мнения: 3 611
Туили е супер нетраен,вчера го тествах.Това е нов и е доста интересен. http://www.marionnaud.at/marionnaud/duft/damen/damenduft/eau-de- … iteo#.Wbu9vcZpHcc

# 239
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Току що пробвах Gucci Bloom и  Armani Because it's You
Толкова е силно Гучито върху мен, че не усещам нищо друго....... Началото е прекрасно, но после много бели цветя бре....  Crazy Арманито ще трябва да го тествам отново. В началото усетих една прекрасна малина и после изгубих обоняние...  Blush
Туили и при мен е нетраен, но Габриел стоя върху кожата ми около 5 часа, което за мен е перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт