Ако бившата...

  • 5 687
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
Няма такова приятелство.Ако има е чисто лицемерие.

# 16
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Чак пък приятелство....множко е.Малко дипломация все пак-може LaughingВсе пак човек може и да научи нещо полезно newsm78

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Чак пък приятелство- не! Може познати, като се видите да си говорите и тн.

# 18
  • Мнения: 8 505
И двамата не си познаваме бившите.

# 19
  • Мнения: 3 760
Зависи от конкретната персона.
Мъжо и мой бивш са много близки приятели. Съответно аз съм първа дружка с настоящата му (на бившия ми  Laughing).
Друга мн. близко приятелка ми стана такава точно защото и двете сме обичали един и същи мъж и по-важното - той ни е обичал.
Ама с някои брррррррррр! Не ща пък!

# 20
  • Мнения: 2 657
С някои от бифшите му се познавам,но сме само на здравей здрасти PeaceНе виждам,какво толко има да се сприятеляваме и да си говорим Mr. GreenИ той с някой от мойте се познава,ама не умира от желание да контактува с тях Mr. Green

# 21
  • Мнения: 394
Няма такова кино.Кво да си говориме?:"Той с тебе как беше,ааааа?А такова правеше ли ти,аааа?А на мен така и така" Sick
Ужасно ми се струва.

# 22
  • Мнения: 1 195
Такова приятелство не съществува. Не го приемам.

и аз така!
не го приемам не го одобрявам и нямам желание за такива "приятелства"

# 23
  • Мнения: 30
Аз имам близка приятелка която е била с мъжа ми и това въобще не ме притеснява.Даже много си я обичам Laughing

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Чак приятелки е силно казано! #Crazy С някои от тях нямам нищо против да сме на "здрасти", но с една определено не искам да имам нищо общо- по-добре ако никога не се виждаме! Naughty

# 25
Приятелки, едва ли, но може би просто познати. Аз се намирам в такава ситуация. Аз съм от красив морски град, но се омъжих в малко градче близо до Пловдив. Любовта ни пламна от пръв поглед- както за мен, така и за него. Невероятно силна и изпепеляваща. След 6 месеца се оженихме. Когато пристигнах тук, не познавах никого. Оставих всичките си спомени, приятели от детските си години, родители и сестра си на морето. Сърцето ме болеше за тях, но любовта е най-важното нещо. И така пристигнах в малкото градче. Тук всички се познават и ме разглеждаха с голямо любопитство. Моят съпруг още като бяхме гаджета ми разказа за свой провален годеж с негова съседка. Държеше тази подробност да я науча от самия него, а не от хорските приказки. И аз му бях изключително благодарна. Това момиче живее на същата улица, къща срещу къща сме. Три месеца след като се оженихме, се ожени и тя. Сега децата ни са в една групичка в детската градина. Познаваме се, защото сме съседи. Поздравяваме се винаги, приказваме си като се срещнем и два пъти сме пили кафе, но до тук. Това го изисква добрия етикет. Не бих я допуснала много близо до себе си, не от страх или ревност, а просто защото онази история с мъжа ми стои между нас. То се усеща, че и двете се притесняваме една от друга. Не ревнувам, защото историята им е била много кратка, лишена от всякакви чувства и от двете страни. Той е щял да се ожени за нея, защото годинките му напредвали, а Голямата любов все не идвала, а тя, за да се отърве от деспотичния си баща. След годежа са живели заедно един месец, след което станало ясно че не се разбират никак. И така. И вярвам в любовта на мъжа си, защото и аз я изпитвам същата. Но, приятелки - не.

# 26
  • Мнения: 8 917
Нямам нищо против тях, но не виждам смисъл да го правя Thinking

# 27
  • Мнения: 553
Приятелство между бивши... не го приемам. Бившите, ако в действително са такива според мен трябва да си стоят в миналото. Не може да градиш бъдеще като постоянно се сблъскваш с миналото. А и ще се чувствам изключително неловко да съм в компанията на двама мъже на които съм казвала нещо от сорта на това че съм ги обичала. За мен е недупостимо да ми се натрапва подобно приятелство и не бих го толерирала по никакъв начин. Който има нужда от подобен тип отношение - ок, но мен ме изнервя. Не би ми било приятно също така да стоя в компанията на жената между чийто крака е бил преди това партньора ми. Съзнателно или не бившите не биха се зарадвали искренно на щастието с партньора ми. Нямам нужда от негативна енергия около себе си. Чувствам се страхотно без разни стари любови около нас!
  Hug  тооолкова много си го обичкам котето сладко!!!!!

# 28
Точно така - подкрепям TALI1 напълно Peace!

# 29
  • Мнения: 680
неможе да има такова приятелство!

Общи условия

Активация на акаунт