Проницателният Реджай / CİNGÖZ RECAİ с КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ

  • 76 721
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 12 152

Косе,па само очите ли ?
Целият ме изгаря  Heart Eyes


Тъй, тъй, Иве  Hug докато стигнем до очите има почти два метра път  Laughing Laughing Crazy Crazy Crazy



...............


Пипи  Hug   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

............................


Лени  Hug    Heart Heart Heart





Рускините ме разсмяха с този архив  Laughing Laughing Laughing



Криза на снимачната площадка

Зад кадър на 39 серия когато Махир се мъчи да защити всички , които обича, актьорите Бергюзар Корел и Кенан Имирзалъолу не успяха да завършат сцената, която снимаха в двора на болницата.Веднага след като камерата започнала да работи, звездите избухнали в смях. Те не могли да произнесат текста. Имирзалъолу напразно се опитвал да се сдържи, но не успял.Накрая Бергюзар Корел помолила режисьора Улуч Байрактар да спре снимките , за да дойдат на себе си)))


...Бас ловя, че това не е единичен случай, но само той е документиран  Joy



# 406
  • Мнения: 15 391
Мараба, къзлар  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Минавам по тъмно да си развея коня  Laughing Laughing Laughing





И отварям архива с усмивките  hahaha hahaha hahaha
датата е 21 ноември 2016

# 407
  • Мнения: 12 152
Якшамлар!  Hug



Галка


 


............

Цитат
И отварям архива с усмивките  hahaha hahaha hahaha
датата е 21 ноември 2016

 rotfImbo Мале кви сме ги наредили, видяхте ли сега 6 лева на цяло hahaha...никога не казвай никога  Joy Joy Joy
Режисьора щял да снима в две полета - за султана и за хорицата долу  hahaha hahaha hahaha

Ами аз как съм го подредила  "спяща клетка на Ал Кайда"  rotfImbo



Милия  Heart Eyes...въобще не е вярно...по-скоро нобелов лауреат по физика  Wink Laughing Laughing Laughing




Снимки от стротелствота на снимачната площадка на "Завоевателя"

#mehmedbircihanfatihi




# 408
  • Мнения: 15 391
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Тия гаранте са от бригадата от село Долнонаннагорно  Joy Joy Joy Joy

ще си изсъхнем от чакане докато се наспят и оправят покоите на султана  hahaha hahaha



джанъм беним  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 409
  • Мнения: 12 152


Тия гаранте са от бригадата от село Долнонаннагорно  Joy Joy Joy Joy

ще си изсъхнем от чакане докато се наспят и оправят покоите на султана  hahaha hahaha



джанъм беним  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

.......................
.......................

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 410
  • Мнения: 12 152
Добра вечер!  Heart



..............
..............

Една снимка от сета на която си личи, че хората работят...не като ония спящите по-горе  hahaha



и малко от каста:

#MehmetSinanAydın - Fatih'in Askeri


#MertÖğut - Menas


#EnesTuran - Şehzade 

# 411
  • Мнения: 7 078
Добра вечер и от мен, хулиганки! Hug

Отдавна не сме се "виждали".. Grinning




Благодаря за всичко, което сте публикували! Косе, Heart Eyes Гале, Heart Eyes

...............................



От рускините - филм за Фатих, / преведен 3 еп. /

https://vk.com/mahpeyker_sultan?w=wall-95129973_1006121

# 412
  • Мнения: 2 605
Привет в мъгливия четвъртък! Hug Да ви е слънчево в душичките! Heart EyesЕдна стара , но май новосподелена снимка , не съм я виждала? newsm78 love001 love001 love001

# 413
  • Варна
  • Мнения: 1 232
Спомням си, че като почнах да гледам Karadayi, четох темите отначало и тогава никой не беше във възторг от мустаците. А сега чакаме с нетърпение и с брада да ни се яви.
Какво развитие, а?!
Я дайте да пофантазираме, как ли би изглеждал с дълга коса. Simple Smile

# 414
  • Мнения: 15 391
Спомням си, че като почнах да гледам Karadayi, четох темите отначало и тогава никой не беше във възторг от мустаците. А сега чакаме с нетърпение и с брада да ни се яви.
Какво развитие, а?!
Я дайте да пофантазираме, как ли би изглеждал с дълга коса. Simple Smile


Сестро Великова  Heart Eyes Hug прочетох те по пладне още, и такава мисла ме нападна образна  Crazy  Crazy Crazy Crazy още не наморам думи да пиша  Laughing Laughing Laughing ама обещавам ще се изложа компетентно  Laughing Laughing таби ки, ако косева  Heart Eyes не мине да ми издраска мислата  Laughing Laughing

Лени  Heart Eyes Hug остави ни, сестро, без кафе и хубави пожелания - глобена си  Wink Laughing

Пипи,  Heart Eyes Hug тоз дългия дето си го дотътрила, много готян  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 415
  • Мнения: 12 152
Привет сладурки!  Hug Hug Hug

таби ки, ако косева  Heart Eyes не мине да ми издраска мислата  Laughing Laughing


 Hug Ни мога да пропусна...не знам дали ще е твойта, но ще се изложа Laughing Laughing Laughing

.........................


Я дайте да пофантазираме, как ли би изглеждал с дълга коса. Simple Smile


Колежке Великова  Hug

Твърдо варненско нѝе  Naughty Joy Joy Не мога да си го представя а и нямаме снимков материал да онагледим  hahaha...Най-дългият причьос с който е бил батю досега мисля е втори сезон на КД  Heart Eyes  Grinning

Косата му е чуплива и непокорна и за да стои що годе подредена трябва да е къса  smile3553




.......................


Пипи  Hug и аз не бях я виждала  Heart Eyes Със Зейнеп са били още гаджета...като съдя по мустака е по времето или след "Драконов капан" 2009г.


............................



Отдавна не сме се "виждали".. Grinning




Благодаря за всичко, което сте публикували! Косе, Heart Eyes Гале, Heart Eyes




Лени  Hug ..благодарско и за документалния филм за Фатих  bouquet...ще го погледна

Рускините вече чакат тийзер ....къде ти  ooooh! Laughing Laughing

.............................

Случайно бях попаднала на едно интервю от януари 2007г.  на актьорите от „Последният отоманец” – Кенан Имирзалъолу, Джансу Дере и украинската актриса и модел Ана Бабкова, която има участие във филма.Екранизация по популярен комикс от 60-те години, който разказва историческите събития в Турция и Ататюрк през 1918-та по забавен начин.


https://www.haber3.com/kultur-sanat/son-osmanli-yandim-ali-haberi-159600

     

Интервюто е длъжко... тогава още не е настъпила ерата на Ердо и разговорите за горещите филмови сцени не са табу...но това е друга тема  Grinning

 

Та...направи ми впечатление, че в отговорите си Кенан споменава Фатих Султан Мехмед. Един път на въпроса, закъсняли ли са турците да правят исторически филми, той отговаря „Представете си, че Холивуд направи филм за Фатих. Предполагам, че няма да бъде приятно за Турция...и т.н.”
И вторият път, когато разговарят за безпомощността на последния османски султан , той пак намесва Фатих : „Зависи от ситуацията. Например,ако не беше Акшемседин , Фатих Султан Мехмед нямаше да го бъде...”

Въртяло му се е нещо историческо в главата на Батю оттогава...ама нерде Холивуд...нерде Стамбул  Joy

# 416
  • Варна
  • Мнения: 1 232
Само историческото да е наистина историческо, а не харемски интриги и измишльотини, "вдъхновени от историята".
И, ако може, битката край Варна да я снимат на място, хи-хи.

# 417
  • Мнения: 2 605
Само историческото да е наистина историческо, а не харемски интриги и измишльотини, "вдъхновени от историята".
И, ако може, битката край Варна да я снимат на място, хи-хи.
Супер идея! bouquet Дори готови декори има, истински запазен имарет и гробница със скелет, за които се спори дали е на княз Владислав или на някой виден турски паша. Самото място на битката е вероятно да е било в този район. Само,че доколкото четох в тази битка не участва Фатих, а баща му.http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=628502

# 418
  • Мнения: 7 078
Слънчево утро  Flowers Sunflower
аромат на кафе
хубави мисли
една усмивка Grinning
и Петък започва...



Добро утро, Прекрасни! Hug


Днес погледнете всичко с очи, виждащи само добро и красиво.
Хубавите неща в живота носят наслада за душата и очите,..





Скрит текст:

Вдъхновен, щастлив и окрилен ЧЕРЕН ПЕТЪК, девойки!  Flowers Four Leaf Clover Прегръщам ви... Heart

# 419
  • Варна
  • Мнения: 1 232
Абе знам аз, че султан Мурад е водил битката, ама какво пречи и малкият Мехмед да припка наоколо и да си записва как се командват армии. А възрастният Фатих ще поглажда брада и ще си спомня за тези моменти с премрежен поглед - от онези погледи, дето се размеква фенското войнство.

Общи условия

Активация на акаунт