За личицето на бебето

  • 7 347
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
С нищо не съм почиствала специално.
След хранене - с чешмяна вода.
Мисля си, че не е много хубаво да се сапунисва тази нежна кожа често.

# 16
  • София
  • Мнения: 897
Почиствам само с вода от чешмата. Мисля, че няма нужда да е преварена, като я къпем във ваничката гледам да не попада шампоанче върху лицето.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
С нищо не съм почиствала специално.
След хранене - с чешмяна вода.



И аз така. Peace
След като възникна специфичен кожен проблем, започнах да мия с хума.

# 18
  • Мнения: 135
О с нищо,просто и мия лицето с вода,също така и длед ядене.Мажа я само с овлажняващ крем

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
Не съм почиствала с нищо специално. Винаги имах пакет мокри кърпи на Нивеа. И на чешмата Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 910
А какъв е смисъла водата, с която миете лицето на бебето си да е преварена? На мен ми се вижда излишно. Или може би преварявате и водата, с която го къпете, а това с което му бършете лицето го стерилизирате? Всъщност щом ви кара да се чувствате по-добре, защо ли пък не...

А личицето на моето дребно, ако се е поизцапал, забърсвам с влажна кърпичка. Сапуни - никакви, все още кожата му е нежната за такива неща.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
С нищо. В банята и после с олио го омазвахме да не му се изсушава кожата, ама малко.
По-нататък като взе да се мърляви по яденетата, с памук и минерална вода (малкият ми Клеопатър). Ама с минерална, че чешмяната е варовита и си мисля, че е гадно, на мен ми е гадно, така че.

# 22
  • Мнения: 2 040
От началото я миех с памучен тампон за сваляне на грим, напоен в преварена водичка ...  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 173
От самото начало го мия с вода от чешмата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз му мия лицето по време на баня с водичка. Иначе ако има гурелчета с памуче с отвара от лайка, но много рядко. Никаква козметика за лице не ползваме. Кожата му е перфектна. Peace

# 25
  • Мнения: 2 381
Измивам сутрин и вечер след къпане с чешмяна вода, а също и ако повърне малко след хранене.Вечер намазвам с преварен зехтин, а сутрин-с кремче на Мустела.

# 26
  • Мнения: 670
През деня винаги съм я мила на мивката. Сутрин лицето, ръцете и от кръста надолу. След хранене мия лицето, ако се наложи и дупето. Вечер къпем.

Общи условия

Активация на акаунт