DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 3

  • 68 428
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 30 142
Защо се наложи да търсят друг инвеститор? Не стигнаха ли парите на бащата?

# 316
  • Мнения: 523
Стана тя каквато стана... Simple Smile

Че и без фраг ни оставиха Sad

# 317
  • Мнения: 33 399
Охо, Ферит не си оставя магарето в калта  Mr. Green

# 318
  • Мнения: 3 203
момичета чок...чак...съм доволна от серията  newsm44 newsm44 newsm44 знае си работата Феритчо няма къде да бяга Назлъ .хвана я натясно  Hug Hug Hug

# 319
  • Мнения: 3 203
Стана тя каквато стана... Simple Smile

Че и без фраг ни оставиха Sad

Май сме им посвикнали  Cry Cry Cry Cry

# 320
  • Мнения: 2 655
ХАЙДЕ, ЗАБЪРКАХА КАШАТА...
Страх ме беше, че може Денис да е съдружника

И сега Ферит ще гори....

# 321
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Интересно защо се получи така.Нали Дениз искаше да е съдружник?

# 322
  • Мнения: 523
Чудна серия, малко Дениз ми дойде в повече, и сега след като знае тайната се притеснявам да не започне да я използва в своя полза.
Мария, искрено се надявам, и Ферит да е узнал тайната, че иначе Дениз ще има голям коз в ръката си.

# 323
  • Мнения: 2 655
Интересно защо се получи така.Нали Дениз искаше да е съдружник?

Ще чакаме утре превода.
Рускините не превеждат всичко и не разбрах защо Ферит стана съдружник в ресторанта... Имаха нужда или той нарочно го направи това.
То че беше нарочно е ясно, но само за да бъде по-близо до Назлъ или настина трябваха средства за ресторанта...

# 324
  • Мнения: 5 723
Много сбърка Назлъ много  ooooh! ooooh! ooooh! как остави само Ферит да си тръгне .Тичай бе момиче бягаш си от късмета  ooooh! ooooh! ooooh! такъв мъж е един на милион ooooh!

Как да тича като е ВИНОВНА ?!?!?! Иска го ,ноооо.....няма  очи да  го погледне с любовта си !   Сега Дениз ще ѝ направи мръсотия ,сигурно !!!

Асуман си мисли , че ѝ направи голямо добро с парите /много смело си заложили къщата , вярвали родителите ѝ в нея /Такава забивка направи на Назлъ ,че тя няма да се изправи .......не зная  кога !!!

# 325
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Интересно защо се получи така.Нали Дениз искаше да е съдружник?
И аз не го разбрах това. ThinkingУж говориха с Дениз,а се яви Ферит.
По принцип Дениз си има бар, а като остави неговия глас на Демет сега може и да няма пари за него. Mr. Green

# 326
  • Мнения: 3 203
Много сбърка Назлъ много  ooooh! ooooh! ooooh! как остави само Ферит да си тръгне .Тичай бе момиче бягаш си от късмета  ooooh! ooooh! ooooh! такъв мъж е един на милион ooooh!

Как да тича като е ВИНОВНА ?!?!?! Иска го ,ноооо.....няма  очи да  го погледне с любовта си !   Сега Дениз ще ѝ направи мръсотия ,сигурно !!!

Асуман си мисли , че ѝ направи голямо добро с парите /много смело си заложили къщата , вярвали родителите ѝ в нея /Такава забивка направи на Назлъ ,че тя няма да се изправи .......не зная  кога !!!

добре де уж 300 000 хиляди баща и и ги дава защо трябваше съдружник  newsm78

# 327
  • Мнения: 3 203
Интересно защо се получи така.Нали Дениз искаше да е съдружник?
И аз не го разбрах това. ThinkingУж говориха с Дениз,а се яви Ферит.
По принцип Дениз си има бар, а като остави неговия глас на Демет сега може и да няма пари за него. Mr. Green


ама да остане гол и бос щото досега други са му изкарвали парите пък той с неговия глас направи така ,че една камара хора да останат без работа . прав беше Ферит като му каза в очите ,че отдавна е закъснял и Хакан го е отровил .

# 328
  • Мнения: 2 655
Хубава серия беше !
Благодаря ви за чудесната компания, момичета!

Лека! smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 329
  • Мнения: 5 723
Сигурно жапонка-та ,не  е изтеглила кредит ,или "играта " е замислена от Ферит бей ,за да ѝ осъществи мечтата  иииии ...да   е близо до нея за по-здравословно дишане .... Naughty Joy Joy Joy Joy Joy Joy.........ЛЮБОВ....

Общи условия

Активация на акаунт