1001 НОЩ - Binbir Gece/🌷ХАЛИТ🌷БЕРГЮЗАР🌷 НОВИ ПРОЕКТИ - ТЕМА 265

  • 34 401
  • 736
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 653
Да, хората си рекламират работата, и правилно. Hands Plus1 Даже някои прекалено провокативно я рекрламират. Само PR-ите на "Родината" се обърнаха от едната страна на другата в пухеното си легло, от което не са излезли от началото на сериала. Smiling Imp  Angry  Както се изрази сполучливо една фенка- ще стане като в приказката "Маша и мечокът":"Кой ми изяде кашата" Confounded
Така де, какво ми показват как работниците си правят шегички, докато между другото работят по обновяването на терена на снимките. Rage Да бяха снимали някого, когото и да е от каста на VS, ако ще Хасибе да е, където и да е, даже пред някоя  небоядисана стена- и това щеше да е сламка за многохилядната публика на сериала.  Ама не-  те спят и чакат да им измъкнат феновете изпод носа. Дето се вика- готова работа да развалиш, за това се искат специални умения! Smiling Imp

И нещо позитивно, че много мърморя напоследък Stuck Out Tongue Winking Eye Целият екип сценаристи на VS - заедно Blush Hands Plus1 Те поне донякъде си свършиха работата. Дано това появяване вкупом е добър знак. Flowers Four Leaf Clover


# 286
# 287
  • Мнения: 5 653
Ето с  какво се занимават турските медии ooooh!
Вчера Халит бил спрян за алкохолна проба. Човекът се връщал от дома на племенника си. Пожелал им приятна вечер. И като го спират полицаите го снимат, луда работа #Crazy Mr. Green




А работниците на нашия сериал продължават да се забавляват  на Бейкоз. Mr. Green
Както се казва- войникът дреме, службата върви. Mr. Green
Добре поне, че зад играещия работник се виждат някакви пътеки и платове, явно предстои застилане на помещения  Laughing

https://vk.com/hileonclub?z=video97462965_456239532%2Fb1c27ba943 … l_wall_-148541118

Не мога да не ви копна и  надписите към този туит  Joy



Няколко фенски групи и хиляди почитатели чакат началото на снимките, а на тях им е досадно! #Crazy И наричат това "работа"! #Crazy Stop hahaha

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 20:52 от oncee

# 288
  • Мнения: 28 086
Ето с  какво се занимават турските медии ooooh!
Вчера Халит бил спрян за алкохолна проба. Човекът се връщал от дома на племенника си. Пожелал им приятна вечер. И като го спират полицаите го снимат, луда работа #Crazy Mr. Green


"Накануне вечером, известный актер и главный герой сериала "Vatanim Sensin" попал в объективы журналистов в Улусе. Халит Эргенч, который был допущен к обследованию на уровень алкоголя при обычном трафике, имел 0 промилле. Эргенч, который возвращался из дома племянника в Улусе, пожелал сотрудникам "Доброго вечера" после того, как все манипуляции были проведены"

# 289
# 290
  • Мнения: 13 445
Сериозен екип от сценаристи - дано свършат добра работа,
но ако може по-бързо!!! Mr. Green
Но ако още няма нормален сценарий, няма как да се правят и декорите. bowuu
Затова работниците се забавляват яко... Sunglasses

А за Халит - явно полицаите не знаят, че човекът не пие. Naughty
Иначе нямаше да го проверяват.  hahaha
Знае ли се коя е дамата?  newsm78 Или утре ще разберем от медиите? newsm78

Не знам откъде сте взели снимката на полицаите, но все още никъде
не се е появила в инста и ФБ. newsm78



Затова пък тези снимки са любими на феновете - чакат с нетърпение тези сцени... Joy Joy


Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 23:23 от jupetrov7

# 291
  • Мнения: 14 571
 Grinning



        








Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 05:50 от vera17

# 292
  • Мнения: 28 086
Добро утро!

Хубав четвъртък Grinning
Вчера питах сценаристите пишат ли сценария и днес са отговорили Laughing Laughing



Реакции на феновете Joy Joy



А това е сет Mr. Green



18.09.2017 г. - Берг в кафенето





Навършват се 12 години от смъртта на Танжу Корел - скъпият баща на Берг. Светла му памет!



От Хюля - "2005-2017...bir omurdu sanki...acisi bol tatlisi az ...hediyelerin en mukaddesini verdin bana ...evlatlarim....ben biraktigin gibiyim merak etme senn rahat uyu..."

"Это была целая жизнь...как будто мне дали священный дар... Я такая же, какой ты меня оставил..."


Новина от пресата - не са се докопали до друго, освен вече публикуваното от полицията Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 12:25 от LU4IQ

# 293
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Няма друго по- ново.... Laughing Laughing Laughing

# 294
  • Мнения: 5 653
Flowers BlossomFlowers Fallen LeafЗдравейте, девойки! Hug
Най-коментираната снимка в туитър е  сценарият за 32 серия Grinning Сколасахме значи до сценарий. Joy Сега , доколкото знам, актьорите трябва да го прочетат, да се подготвят... Наистина преди 1 октомври едва ли ще започнат снимки, но все пак локомотивът пусна пара.Sunglasses Train
При рускините преди малко прочетох, че има хаштаг за Халит в туитър, още е в тренда. Защо днес са го въвели- дали защото е четвъртък или така са решили, няма значение. Blush Nature Sparkles Хубаво е, че почитателите на VS се завръщат и в мрежите. В неделя са обявили и за младоците че ще пускат туит.


Друго кой знае какво ново освен бомбастичната новина за сценария не съм видяла.
Снощи Мирайка е пяла някъде, има клип. Само снимка ще сложа.Musical Note


Ето и едно Пънарче. Не знам с кого е, може и да са известни, но не и на мен. Grinning
Еееей, дано и намерят готин партньор за втория сезон или да върнат Али К. в друг образ Blush


Много хубава снимка на Ясемин с баща и. Как си приличат в очите! Blush

И един младоженец Grinning


Хубав ден ви пожелава и  генералът!! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 11:40 от oncee

# 295
  • Мнения: 13 445
Здравейте!  Hug Hug

Един красив изгрев от 7 ч. сутринта... Simple Smile Специално за вас.  bouquet



Любимият четвъртък започва с хубавата новина за новия сценарий!!! bouquet
Най-сетне! Знаех си аз, че щом се появиха и мъже сценаристи,
работата ще потръгне!  Peace Дано да е читав (сценарият! Mr. Green).

А инста е пълен с полицейските снимки и снимчици от снощи с трезвеника Халит!  Peace

# 296
  • Мнения: 13 445
Халит е готов за стрелба във Втория сезон на VS... bouquet



А Бурак К. още обикаля да търси място за снимки... Mr. Green



Халит този  път е с фен. Laughing


Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 10:30 от jupetrov7

# 297
  • Мнения: 5 653
Джу, много хубав морски изгрев, благодаря! Hug Значи още си край морския бряг Blush Nature Sunrise
Вера, малко със закъснение Grinning, но да ти кажа- твоите природни красоти са вземащи дъха! Heart Eyes

Нося топла, топла новина Sunglasses Добре започва четвъртъкът! Hands Plus1 В Дата е качен преведения 30 епизод! Heart Eyes Предполагам днес ще бъде даден и онлайн линк, веднага като го видя, ще го копна тук. Или който го види, да го слага в темата. Blush Знам, че някои не ползват нито Дата, нито VK Grinning

Благодаря много на екипа за поредния преведен епизод! Hug Flowers Blossom Flowers Rose Flowers Sunflower Не остана! Grinning Flowers Hibiscus

# 298
  • Мнения: 28 086


Мирай на музикалната сцена Grinning

https://vk.com/vatanim.sensin?z=video179668671_456239533%2F10127 … l_wall_-135955712

Хареса ми...


Скрит текст:



Покрай песента на Эрол Эвгин руските фенки са си спомнили за изпълнението на Халит, а аз ви предлагам и текста му на водещ на тържеството по случай 90 - годишнината от създаването на Коч холдинг - м. януари 2017 г.



Песента е в последните 2 минути на видеото.

# 299
  • Мнения: 5 653
Прекрасна картина, Лу!  Hug
Нашият каст е най-музикалният! Grinning Hands Clap Очаквам и другите да запеят. Grinning

А аз се появавам, за да сложа линк за онлайн гледане на 30 епизод на родния ни език  .Yum
 https://my.mail.ru/mail/kamelia.staneva/video/7/182.html

Ще гледаме кино довечера Video Camera Grinning
И пак- живи и здрави да сте, момичета, превели и наредили думичките на 30 епизод и че възродихте превода! Hug Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт