Извеждат ли на двора яслата

  • 1 163
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
За коя ясла става въпрос във Варна?
Аз ще записвам малката след седмица - две в яслата, която е до Фест комплекс, предполагам че ще ги извеждат в двора

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
В яслата, в която ще пускам Дара ги извеждат, но с тях са 3 сестри и 2 лелки. Пък и големите деца от групата се грижели за малчовците. Бяха много сладки миналото лято. Ние с джуджето минавахме от там всеки ден на разходка и големите деца си хващаха за ръчичка по едно малко и ги заиграваха. Няма да ви казвам какъв кошер от детски смях ставаше. Надявам се и сега да е така!

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
Пред блока ми има детска ясла.
Вече 3 години съм кажи-речи всеки ден навън с Иво (като изключим времето, когато съм била извън София за по седмица-две). Като излизам на терасата-ща, не ща-виждам какво става. Досега съм видяла деца в двора точно 3 пъти, а на терасата на яслата-нито веднъж.
Дворът е чудесно поддържан, един чичко градинар редовно коси тревичката, подкастря храстите, събира клечките и шушулките..... Ама защо ли?

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми по-добре е да са на терасата!  Peace

Може ли 2 жени да наблюдават какво си слагат в устата 20-ина деца? Iли кое на къде се е покатерило или кое на къде е тръгнало да захожда???

Миналата година юли месец бе дежурно 56 ОДЗ и яслата ги извеждаха навън. Взeмам си детето в 17.45ч., което седи на някаква черга под доста дебела сянка и лапа нещо, от което цялата му уста е черна  Sick. Точно на 1 педя от него седи важно-важно сестрата на столче и уж ги гледа.
Питам я аз въпросната особа, от какво е черна устицата на синчето, а тя: "Ми откъде да знам, той лапа всичко" ! #Crazy

no comment Stop

# 19
  • Мнения: 3 153
В сегашната ни ясла ги извеждат навън, но едната смяна са по-ентусиазирани за това, другите май ги помързява. От понеделник ще сме в нова ясла, та да видим там как ще е;)

# 20
  • на североизток
  • Мнения: 285
В нашата ясла извеждат децата навън по принцип.Засега е хладно и не го правят, но щом се стопли ще си играят навън.

# 21
  • Мнения: 181
В нашата ясла ги извеждат и сутрин и следобед, когато е топло. Тая година вече ги извеждаха няколко пъти. Предполагам, че и днес са ги извели. Дворът е само за яслата. Затревен е. Нямат много уреди за игра, но все пак са малки още и няма кой да ги пази всичките. Иначе следобед са много сладка картинка - лелките обикновено държат по някое дете в скута, има поне три, седнали отгоре на пързалката и всички са много кротки. Как ги баламосват тия жени не знам. Grinning С голяма мъка ще се разделим с тази ясла  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт